Játékvezetők: Erdős József (Király Krisztián, Huszár Balázs)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
28 fok, szikrázó napsütés, fülledt meleg, szélcsend. Nagyszerű hír, hogy Berecz Zsombor tudta vállalni a játékot, és Michael Oenning ma már a kezdőcsapatba is jelölte.

1'
Csapatunk piros-kék mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk világos kékben. A mérkőzést a PAFC kezdte, nappal szembe.
2'
Gyönyörű baloldali támadás, Hangya, Pavlov volt a labda útja, majd Berecz 18 méterről ballal a jobb alsó sarok felé bombázott, de Hegedűs vetődve védett.
3'
Ismét Berecz rázta meg magát. egy kényszerítő után az alapvonalról visszagurított, de Pavlov elől mentetettek a védők.
5'
Remili esett el a 16-os vonalánál, de a játékvezető sípja néma maradt.
10'
Knezevics baloldali szögletét Remili vágta ki a rövid saroknál.
18'
Mezőnyben zajlik a játék az elmúlt percekben.
19'
Remili huzogatott a 16-os előterében, több lövőcsel után egy védőbe bombázott.
20'
Jobboldali szögletet Hangya lőtte be kis szöglet után,m de a védők felszabadítottak.
21'
Hangya adott be balról a az alapvonalról, a magas labda átszállt a túloldalra, ahol érkezett Szivacski, és kapásból lapos lövést eresztett el a lábak között, de Hegedüs védett.
24'
Pavlov egy felperdült labdát ballal kapura lőtt, de hegedűs kitolta oldalra a labdát.
25'
Ivószünetet rendelt el a játékvezető.
28'
Folytatódott a játék.
30'
Berecz indította Murkát, aki 20 méteren keresztül vezette a labdát egy védő mellett, majd 10 méterről laposan lőtt, de Hegedűs hárított.
36'
Felcsúti szabadrúgás a jobboldalról, de a játékvezető lesállást jelzett.
39'
Vida szerzett labdát középre adta, ahol Berecz érkezett, lövése egy védőről szögletre pattant.
41'
GÓÓÓL! Félix a gólszerző, fejjel. 1-0!!!!! Balról érkezett Remili beadása, amit Félix Burmeister 9 méterre a rövid saroknál megcsúsztatott, ami a bal alsó sarokban kötött ki.
45'
Két perc a hosszabbítás.
47'
Vége az első félidőnek. Megérdemelten vezetünk, több támadást vezettünk, kapura veszélyesebbek voltunk.
48'
Csere nem volt csapatunkban. Nagy Zsolt helyett Szécsi Márk a pályán. Csapatunk indította útjára a labdát.
51'
Balogh lőtt 8 méterről, de Vaskó beletette a lábát, szöglet. Mevoungou egy lecsorgó labdát, közelről fölé lőtte.
52'
Knezevics 20 méteres bombája a felső lécről a földre pattant vissza, majd Diallo fölé fejelte a kipattanó labdát.
54'
Jobboldali szögletet rúg a PAFC. A beadást Kamenár öklözte ki.
55'
A második félide ekeje a PAFC-é.
57'
Vaskó a földön fekve hozzáért kézzel a labdához.
60'
Dialló helyére Radó. Remili helyére Kulcsár, míg Berecz helyére Manjrekar állt be.
61'
Jobboldali PAFC szöglet, de ártalmatlanítjuk.
63'
Balogh helyére Polonkai a pályán.
66'
Molnár fejelt 10 méterről alig a a bal kapufa mellé.
68'
Molnár 16 méteres lövését hatástalanította Vaskó, lábbal.
70'
Ivószünet.
71'
Folytatódik a játék.
72'
Jobboldali lapos beadást Knezevics az ötös sarkánál lőtt 2 méterrel mellé.
73'
GÓÓÓL!!!! Kulcsár a gólszerző!!!!!! 2-0!!!! Murka indította Kulcsárt, aki kikerülte Hegedüst, és ballal az üres kapu bal alsó sarkába lőtt!
77'
Kulcsár tette le a labdát Vidának, aki jobbal 22 méterről nagy bombát eresztett el, de Hegedűs kitolta a jobb alsó sarok elől. Vogyicska debütál csapatunkban, Risztevszki helyén.
80'
Pavlov lövésébe egy védő vetődött bele, szöglet. A baloldalról Vogyicska végezte el, de Hegedüs lehúzta a labdát.
85'
A PAFC végzett el szabadrúgást a lapunktól 35 méterre, amit Vogyicska kifejelt.
89'
4 perc a hosszabbítás.