Mi veszélyeztettünk először a találkozón, de Vogyicska elől mentettek a védők a 16-oson belül
Helyzet adódott a Paks előtt is, Bertus tekert a kapunk mellé
Burmeister távoli próbálkozása kerülte el a vendégek kapuját
Remili távoli beadását James fejelte kapu mellé
19'
Berecz kapott kiváló labdát a 16-oson belülre, mellel átvette, de sajnos nem találta el jól a labdát, nem sikerült kapura lőnie
23'
GÓÓÓL! JAMES! 1-0! Remili tekerte be balról a szabadrúgást, James pedig védőjét megelőzve gyönyörű fejessel szerzett gólt
24'
Lenzsér kapott sárga lapot
25'
Ivószünet
29'
Molnár kaparintotta meg a labdát Gaál elől, majd az ellenakcióból Hahn lapos lövése a kapufáról kifelé pattant
31'
Berecz kiváló lövését védte Molnár bravúrosan
34'
Vogyicska először lépett kezdőként pályára a csapatunkban, Ristevski pedig az 50. NBI-es bajnokiján jubilál
36'
Kamenár húzta le balról beérkező szögletet
40'
Bertus megpattanó lövését fogta Kamenár
42'
GÓÓÓL! GAÁL! 2-0! Kulcsár megpattanó lövése Gaál elé került, aki balról közelített a kapu felé, majd 7 méterről a léc alá lőtt
45'
Szépít a Paks a félidő lefújása előtt, Bartha a gólszerző, 2-1. A játékvezető lefújta az első játékrészt
46'
Mi kezdtük a második félidőt
51'
Ristevskit kell ápolni
53'
Az első félidő izgalmas végjátékát követően egyelőre egy gyengébb második félidőt hoz a találkozó
56'
Bertus került helyzetbe, de Kamenár mentett előle a kapu előterében
58'
Vida jobboldali beadása pontatlan volt, a túloldalról Remili ívelte be, a védők azonban kifejelték
61'
Kulcsár került nagy helyzetbe, aki egy visszacselt követően lőtt, de Molnár védte
62'
Gaál helyett érkezik Pavlov
68'
Koltai megpattanó lövése a kapufáról kifelé pattant, Hangyán változtatott irány a labda
69'
Koltai jött le, Fejős állt be
71'
Ivószünet
72'
Folytatódik a játék
75'
Daru a pályán Hahn helyett
76'
Újabb vendég csere: Nikházi állt be Bertus helyett
78'
Cserélünk mi is: Berecz helyett jön Szivacski
79'
Kamenár öklözte ki a vendég szabadrúgásból beérkező labdát
82'
Az elmúlt percekben a Paks birtokolja többet a labdát, de nagy helyzetekig nem jutnak a vendégek