Játékvezetők: Vad II István, Király Krisztián, Horváth Róbert
Helyszín: Szusza Ferenc stadion
Sajnos Burmeister belázasodott, így nem tudta vállalni a játékot.

2'
Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk piros-kék csíkos mezben, kék nadrágban, ellenfelünk tiszta fehérben.
5'
Remili összefejelt Szabóval. Pár percig állt a játék.
7'
Haraszti lőtt 5 méterről, Nagy bravurral oldalra ütötte a labdát, majd felszabadítottunk.
10'
James kap sárgát, Hahnt rúgta fel hátulról.
15'
Remili végzett el szabadrúgást a félpályáról, ám beívelését Vaskó fejelte 1 méterrel a jobb kapufa mellé.
17'
Hangya futott el a bal szélen, beadását Szabó mellel helyzte a bal kapufa mellé.
20'
Hangya jobb oldali szögletét Ristevski fejelte rá, de a labda elhalt Rácz kezében.
23'
Haraszti baloldali szöglete James sípcsontjáról 2 méterre ment el a jobb kapufa mellett.
27'
Barczi vezette keresztbe a 16-os előtt a labdát, majd ballal lőtt, de centikkel a jobb kapufa mellé ment a lövés.
31'
Hangya végzett el szabadrúgást a Paks kapujától 40 méterre, Benes a 11-es pontnál fejelt, de a labda a jobb felső sarok felett fél méterrel szállt el.
33'
Simon Ádám buktatta Remilit a felezővonaltól 5 méterre a Paks térfelén. Sárgalap.
35'
Hangya futott el a baloldalon. Bal külsővel beadásszerű lövése elsüvített a kapu előtt.
39'
Simon Ádám szabálytalankodott Barczival sárgát érően, de a játékvezető nem adott sárgát a már eggyel rendelkező paksinak. A szabadrúgást a paksi védők felszabadították.
44'
Egy perc hosszabbítás.
45'
Vége az első félidőnek. Óvatos játékot láthatott a közönség mindkét csapattól.
46'
Elkezdődött a második félidő. Nálunk csere nem volt. A Paksnál Simon Ádám helyett Hajdú a pályán.
49'
Folytatódott a nagy hőségben a mezőnyjáték. Gólhelyzetek nem alakultak ki a kapuk előtt.
53'
Egy gyors paksi támadás fejlődött fel a bal oldalon, a középmagas beadást Hahn az ötösnél rosszul vette át, és térdéről a bal kapufa mellé perdült.
56'
Barczi több jó csel után, hosszan szöktette a beinduló Remilit, a 16-oson belül.
58'
Bartha játszotta be magát a 16-oson belülre, a jobb oldalon. Az alapvonalról középre adott, ám ott Vaskó felszabadított.
61'
Haraszti oldalvonal mellőli szabadrúgását, Nagy tenyerelte fölé.
63'
Barczi baloldali szöglete Vaskó fejéről perdült le. Kulcsár a fejelésnél megsérült. Ápolni kell.
65'
Remili helyére Pavlov áll be.
67'
Bartha lőtt 17 méterről középről, a labda 1 méterrel a bal kapufa mellé ment.
75'
Jobboldali szöglet után Hahn lőtt közelről a hálóba. 0-1
78'
Egerszegi helyett, Gaál hosszú sérülés után a páylán. Hahn helyett Simon András.
82'
Lenzsér rántotta le Gaált.
83'
Haraszti kapott sárgát, hátulról felvágta Hangyát.
86'
Vogyicska helyére Murka állt be, aki a múlt év ősze óta nem játszott.
88'
Gaált döntötték fel a baloldali 16-os sarkánál. Gaál jobbal a bal sarok felé lőtt, de Rácz kiöklözte a labdát.
89'
Murka beivelését Ristevski fejelte a kapu mellé.
90'
Haraszti helyére Szakály áll be.
91'
4 perc hosszabbítás.