Vasas - Paks 0-3 (0-1)

2017. május 06. 18:00

Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Georgiou Theodoros és Szalai Tamás.
Helyszín: Szusza Ferenc stadion

1'
A vendég Paks kezdte a találkozót, hajrá Vasas!
2'
Nagy paksi helyzet maradt ki rögtön az első percben, Haraszti kapott ajándék labdát, de 15 méterről mellé gurított
3'
Haraszti lőtt fölé 16 méter távolságból
6'
Ristevski mentett fejjel fontos pillanatban a kapunk előterében
7'
Vezet a Paks. 0-1. A szögletet követően Lenzsér fejelt gólt
9'
Kleisz lőtt hatalmas kapufát távolról, a kipattanót követően Berecz próbálkozott 16 méterről, de Molnár védte.
14'
Szabadrúgás 22 méterről: Remili lőtte kapura, de kevéssel mellé ment
18'
Most a bal szélről jöhetünk szabaddal: Remili laposan középre passzolt, Ádám érkezett, akinek lapos lövését azonban védte Molnár
20'
A kezdeti bizonytalanságokat követően már mi uraljuk a játékot, de a gólra egyelőre még várni kell
24'
Egymás után három szögletet is elvégeztünk a baloldalról, egyik sem volt veszélytelen, de gól továbbra sincs
28'
Gévay kapott sárga lapot
29'
Ristevski is sárga lapos figyelmeztetésben részesült
30'
Kulcsár is sárga lapot kapott
32'
Nagy fogta magabiztosan a jobbról beérkező vendég szabadrúgást
33'
Remili 18 méteres lövése kerülte el a kaput
35'
Ádám fordult le szépen védőjéről, majd a 16-oson belül ballal lőtt, de Molnár védte
37'
Nagy fogta szépen a balról kapu felé tartó labdát
40'
Szabadrúgás a javunkra a baloldalról: Remili beadását egy csúsztatás után Vaskó fejelte kapura, de Molnár hatalmasat védett. Az ezt követő szöglet veszélytelen volt
42'
Szöglet a jobboldalról, a paksi védők azonban felszabadítottak
44'
1 perc a hosszabbítás
44'
Berecz 23 méteres lapos lövése a kapu mellé ment
45'
Hangya mentett kulcsfontosságú pillanatban a 16-osn belül, ezzel vége is az első félidőnek
46'
Kezdődik a második félidő, Ádám helyett Kulcsár folytatja
48'
James távoli lövését blokkolták a védők
49'
Nagy védte szépen a kiugró Haraszti lövését
52'
Újabb szép Nagy védés Bartha lövését követően
53'
Korcsmár kapott sárga lapot buktatásért
56'
Vida áll be Korcsmár helyett
59'
Egymás után két szögletet végezhettünk el, a másodikat követően nagy kavarodás alakult ki középen, majd Kulcsár lövését Molnár védte
61'
Vida 17 méteres lapos lövését Molnár fogta
65'
Hatalmas paksi helyzet maradt ki, Haraszti kissé kisodródva lőtt üres kapura, de a labda keresztbe ment a kapu előtt
68'
Berecz lövését blokkolták a vendég védők
70'
Hatalmas helyzetet hagyott ki Saglik, 10 méterről senkitől sem zavartatva a kapu fölé lőtt
74'
Remili végezte el a baloldali szabadrúgást, ám Molnár fogta a lövést
76'
Haraszti jön le, Koltai áll be
77'
Cserélünk mi is, Hangya helyett Pavlov a pályán
79'
Nagy védett egy jobboldali vendég szögletet követően
81'
Szakály helyett Hahn érkezik a pályára
83'
Bartha góljával 2-0 a Paks javára
84'
Vida távoli lövését védte Molnár
87'
Remili baloldali szabadrúgását követően Pavlov fejelt a kapu mellé a hosszú oldalon