2016. szeptember 10. 18:00

Játékvezetők: Vad II István - segítői: Kepe Arnold és Tóth II Vencel.
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion, 3.612 néző

0'
A mérkőzés előtt köszöntötték Szász Emese párbajtőröző olimpiai bajnokot, aki a kezdő rúgást is elvégezte. És Vikukel Krisztiánt is üdvözölte a közönség, aki 1 éve bénult le. Jobbulást Viku! Csapatunk piros-kék mezben, kék nadrágban és piros lábszárvédőben. Ellenfelünk tiszta fehérben.
1'
Mi kezdtük a mérkőzést.
3'
Ádám Martin szögletét kifejelték.
6'
Kecskés buktatta Hangyát.
8'
Bertusnak gurítottak le egy labdát 12 méterre, ám lövése magasan fölé szállt.
9'
Saglik húzogatott a baloldali ötös sarkánál, ám szerelték.
13'
Haraszti ugrott ki a baloldalon, majd 10 méterről lőtt, de Nagy Geri a kiütötte szögletre.
17'
Berecz futott el, több csel után azonban nem sikerült Hangyához balra kitolnia a labdát.
19'
Ádám végez el szabadrúgást 35 méterről, de a védők kifejelték.
21'
Kulcsárt vágták fel 27 méterre a kaputól, a jobboldalon. Ádám beívelését egy paksi védő fejelte el Debreceni elől.
24'
Hangya beadását Saglik 12 méterről kapásból ballal alig lőtte a léc fölé.
26'
Ádám lépett oda keményen Lenzsérnek.
30'
Lenzsér vágta fel Vidát.
34'
Haraszti lökte fel Bereczet a baololdali 16-os sarkához közel. Berecz beívelése kapufán csattant, a kipattanót Kulcsár csukafejessel a kapus érintésével a jobb felsőbe fejelte. 1-0! Új szerzeményünk megszerezte első bajnoki gólját!
35'
Majd Saglik ment el a jobboldalon, beívelte Berecznek, aki a védőbe bombázta.
36'
Kulcsár Dávid és Hangya összefejeltek. Előbbit ápolni kell.
37'
Kulcsár Dávid visszatért a pályára.
38'
Saglikot levitte a földre Lenzsér a felezővonalon. Sárga nincs.
42'
Kulcsár vezette a labdát 20 méteren keresztül 3-4 csel után azonban a 16-os vonalánál szerelték.
45'
2 perc hosszabbítás.
46'
Koltai adott be balról, Nagy Geri belepaskolt a labdába, az a középen üresen helyezkedő Bartus elé pattant, aki az üres kapu fölé bombázott. Vége az első félidőnek.
47'
A második félidő gyászszünettel kezdődik. a paksi Mittler Ferenc, Vasas drukker a Diósgyőr elleni meccsen kapott agyvérzést. Két nap múlva a miskolci kórházban elhunyt. Emlékét megőrizzük! A kezdőrúgást unokája végezte el. Csere nem volt.
56'
A két hazai oldal Hajrá, Vikuval bíztatta Vikukel Krisztiánt!
57'
Haraszti cselezgetett a 16-os vonalával párhuzamosan, majd lőtt, de Nagy védett.
61'
Berecz szöktette Kulcsárt, aki beívelte, Berecz fejesét védte a kapus.
63'
Kettős csere csapatunkban. Saglik helyére Pavlov, Ádám helyére Remili. Bartha helyére pedig Hahn állt be.
65'
Vida 26 méterről egy egészséges jobblábas lövést eresztett el, alig ment a bal kapufa mellé.
67'
Remili gurította vissza Berecznek, aki 26 méterről rábombázta. Kemenes pedig bravúrral fölétornázta.
70'
Berecz ismét egy óriásit lőtt 28 méterről, Kemenes a jobb alsó sarokból kiütötte, érkezett Remili, aki rá akarta emelni, de fölé lőtt.
74'
Ristevskit felvágták, a balololdalon a 11-es ponttal egy magasságban. Remili lövését Kemenes öklözte fölé.
76'
Bertus és Koltai lement, bejött Laczkó és Jelena.
79'
Burmeister helyére Vaskó állt be.
85'
Berecz ívelte 30 méterről egy szabadrúgást, de Pavlov lesen vette át és lőtt az oldalhálóba.
88'
Vaskó, könyökölte le Pappot.
90'
3 perc hosszabbítás.
93'
Vége a mérkőzésnek! Győzelem a mumus csapat ellen! Bravó fiúk! Továbbra is a tabella élén! Szép volt fiúk!