Mintegy mínusz 2 Celsius fok, felhős idő fogadta a csapatokat és mintegy 200 szurkolót.

Jobboldali szögletet rúghatunk. Hangya beívelését Hermány kiöklözte.
4'
Mezőnyjáték folyik, gólhelyzetek nélkül.
7'
Remili ívelt be 40 méterről egy szabadrúgást, de Vaskó elől elfejelték a labdát.
9'
30 méterről szabadrúgás. Bereczet húzták el. Remili lövését, Hermány védte a jobb sarok elől.
10'
A vendégek jobboldali szöglete egy sarkazás után elhalt a védőinkben, Nagy megkaparintotta a labdát.
12'
Szivacski ment el a jobboldalon, labdáját Saglik átvette, de egy jó csel után szerelték az ötös sarkánál.
15'
Baloldali szabadrúgás 26 méterre, Remili beadását, kivágták a védők a 16-os vonalánál.
19'
Berecz indította Szivacskit, akinek beadásába beleléptek. Jobboldali szögletet Hangya visszagurította a 20 méterre lévő Gaálhoz, aki jobbal kevéssel lőtt Hermány kapujának jobb oldala mellé.
21'
Baloldali vendég szabadrúgás. Tisza beívelését Nagy húzta le.
23'
Berecz tört be a 16-oson belülre, de több lövőcsel után, már csak az alapvonalon túlról tudta beadni.
25'
Saglik a gólszerző. Gaál jobboldali beadását, Saglik 8 méterről a léc alá lőtte. 1-0!
31'
Szivacski robogott el a jobb szélen, majd az alapvonal előtt felrúgták. Saglik beadását Ristevski éppenhogy megcsúsztatta, de Hermány védett.
35'
Hangya baloldali beadását Gaál fejelte 8 méterről fölé.
35'
Szokol Zsolt 10 méteres lapos lövését védte vetődve Nagy.
43'
Remili adta be a baloldal 16-os sarkáról, Saglik mellre vette, majd fordulásból ballal lőtt, de Hermány védett.
45'
Tamási Zsolt 10 méteres lapos lövését védte lábbal Nagy. Vége az első félidőnek. Több helyzetet dolgoztunk ki, mint ellenfelünk. Megérdemelt a vezetésünk.
46'
Három csere, Korcsmár-Burmeister, Debreceni-Ristevski, és Ádám-Gaál csere nálunk.
48'
Berecz labdájával Remili ugorhatott ki középen, de szerelték.
50'
Saglikot döntötték fel a kaputól 22 méterre, középről. Ádám ballábas lövését Hermány a bal alsó sarok elől tolta ki.
51'
A szögletet Saglik kevéssel fejelte mellé.
53'
Baloldali vendég szöglet. Tisza beívelést kifejelték védőink.
55'
A nyírségiek cseréltek. Kónya és Holdampf állt be, Tamási és Kártik helyére.
57'
James 13 méteres lapos lövését védte Hermány.
60'
Csere. Rezes és Tisza jött le, helyükre Vámos és Dragoner.
62'
Mi is cseréltünk. Király, Preklet, Ferenczi, Kulcsár, Kleisz állt be. Lejött James, Saglik, Hangya, Szivacski, Vaskó.
64'
Vámost vágta fel Preklet 20 méterre a kaputól. Rudolf lövését, védte bravúrral Nagy.
66'
Dvorschák vágta fel Királyt a baloldali 16-os sarkánál. Remili beadását Korcsmár fejelte le a földre, de felszabadítottak a védők.
68'
Kisszöglet után, Ádám beadását, Preklet csúsztatta a jobb hosszú sarokba. 2-0!
71'
Újabb ezúttal baloldali szöglet után alakult ki helyzet a nyíregyiek ötösénél. Majd a következő támadásnál Király bombázott 13 méterről kapu fölé.
73'
Kónya jobboldali beadását Rudolf lőtte be 6 méterről a kapuba. 2-1!
76'
Ferenczit birkózták le a kaputól 25 méterre, mielőtt egyedül kiléphetett volna. Remili jobb lábas lövése félméterrel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
78'
Berecz a gólszerző. Király cselezte be magát a 16-oson belülre, majd Bereczhez került a labda, aki okosan jobb belsővel a bal alsó sarokba gurított 8 méterről. 3-1!