Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Erős Gábor és Georgiou Theodoros

Mi kezdtük a mérkőzést. Hajrá, Vasas!
4'
Vezetést szerzett az MTK. Gólszerző: Vadnai
6'
Remili és Saglik játszottak össze a 16-os előterében, de végül nem lett lövés az akció végén.
7'
Remili baloldali beadását Ádám fejelte gyengébben vissza a kapu elé, de nem érkezett középen senki.
10'
Burmeister távoli bombája kijött Petkovicról, sajnos a kipattanót nem tudtuk kapura tűzni.
13'
Ádám a jobboldalról vitte beljebb a labdát, majd laposan lőtt 22 méterről, de a kapu mellé ment,
16'
Remili cselezett be a 16-oson belülre, jobbról laposan bepasszolt, de kissé Ádám mögé érkezett a labda, így nem tudott lőni.
17'
Bereczet buktatták a 16-oson belül. Büntető!
18'
GÓÓÓÓL!! ÁDÁM belőtte a jobb alsóba!!
21'
Ismét vezet az MTK. Torghelle.
23'
GÓÓÓÓÓL!!! SAGLIK! A baloldali beadást követően Ádám fejelte vissza a kapu előterébe a labdát, Saglik pedig jó helyen volt, nem hibázott. Ismét egyenlítettünk!
32'
GÓÓÓÓL! SAGLIK! Vezetünk!! Hangya ívelte be balról élesen a kapu elé a labdát, Saglik érkezett a ötös sarkánál, majd fejjel a bal belső sarokba juttatta a labdát.
33'
Ádám kapott sárga lapot
37'
Vogyicska kapott sárgát
38'
Remili passzolt Hangyának, aki egyet tolt a labdán, majd a 16-os jobb oldaláról a kapu mellé bombázott.
40'
Nagynak kellett védenie a kapu közepébe tartó lövést.
42'
Vass rántotta vissza Saglikot, sárga lapot kapott
43'
A szabadrúgást Remili lőtte kapura laposan, a sorfalról kipattant az alapvonalon túlra. A szögletet is Remili adta be, veszélyesen érkezett be, de lőni nem tudtunk.
44'
Újabb szabadrúgás, most a bal szélről: Remili lőtte rá, de a sorfalban elakadt.
44'
Vukmir is sárgát kapott.
45'
Vége az első félidőnek. 3-2-re vezetünk!
46'
Kezdődik a második félidő, az MTK indította útjára a labdát. A vendégeknél csere is volt: Gera helyett Okuka a pályán
49'
Saglik fordult le jól védőjéről, kapura tört, majd 20 méterről rálőtte, de egy védőben elakadt a labda.
52'
Nagy óriási bravúrral védett egy lövést, majd védőinknek kellett blokkolni egy újabb próbálkozást.
54'
Egymás után két szögletet is elvégezhettek a vendégek, szerencsére egyik sem okozott veszélyt.
55'
Vida verte át védőjét egy laza átemeléssel, majd ballal lőtt 16 méterről, de sajnos elkerülte a kaput.
56'
Nagy védte Torghelle lapos jobblábas lövését.
57'
Murka befutott egy hosszúnak tűnő indítást, majd beadta jobbról, de a védők kifejelték.
60'
Saglik bődületes bombáját védte nagy bravúrral Petkovic
61'
Ádám adta be a szögletet, de kirúgással folytatódik a mérkőzés
62'
Ádám helyett Kulcsár a pályán.
63'
Nagy érkezett kiváló ütemben egy kapu felé tartó indításra. Sajnos ápolni kell kapusunkat.
65'
Közben cserél az MTK: Grgic helyett Ramos a pályán
66'
Újabb Saglik bomba! Ez sajnos néhány centivel elkerülte a kaput.
67'
Most Berecz vállalta el 20 méterről, Petkovic védte szögletre. A sarokrúgás veszélyesen érkezett be, de sajnos nem tudtunk fejelni.
69'
Nagyon aktívak vagyunk. Remili tört be a 16-oson belül a baloldalon, majd kapura lőtt, de sajnos centikkel a hosszú kapufa mellett szállt el a labda.
73'
Vendég szöglet: a beívelést követően egy fejről felpattant, majd Nagy húzta le a magasból lehulló labdát
77'
Mindkét csapat cserél: Nálunk a kétgólos Saglik hagyja el a pályát, helyére Pavlov érkezett, az MTK-nál pedig Vass helyett Varga folytatja.
80'
Berecz kapott sárga lapot.
81'
Egy veszélyes MTK akció végén Nagy védett szépen egy lapos lövést.
84'
Ismét Nagy védett egy jobbról érkező lapos lövést.
86'
Kihasználtuk utolsó cserénket is Kleisz érkezett Murka helyett.
87'
Nagynak újabb szép védést kellett bemutatnia
87'
Kleisz beadását fülelte le Petkovic.
88'
Okuka fejelt mellé egy balról beérkező szögletet
89'
Berecz kapta meg második sárgáját, így sajnos emberhátrányba kerültünk.
90'
4 perc a ráadás
91'
Kulcsár is sárga lapot kapott
93'
Kulcsár előtt adódott nagy helyzet, de sajnos nem találta el jól a 16-oson belül.