Lipóton 5 Celsius fok, ködös idő, szélcsend fogadta a játékosokat. Pavlov szerda este elhagyta a lipóti edzőtábort mert kiújult a térdsérülése. Ma már Lejkó doktor reggel meg is vizsgálta. Diagnózis később várható.

1'
Mi kezdtük a játékot.
3'
Kék mez, kék nadrágban, és piros lábszár védőben játszunk. Ellenfelünk tiszta fehérben.
4'
Zsirai szerzett labdát a 16-os vonalánál, ám lövése a jobb kapufa mellé ment.
5'
Kulcsár ment el a jobb szélen, majd az ötös sarkánál, egy visszahúzós csel után lövését a kapus védte.
6'
Burmeister ívelése a jobb oldalról csaknem meglepte az ötösön álló Tarczit.
8'
Jobboldali szabadrúgás szállt be a 16-osunkon belülre, de Laki fejesét védte Póser.
14'
Baloldali szögletet rúgott, Kleisz. A kis szöglet után Murka beadását, Debreceni fejelte 1 méterrel fölé.
16'
Egy balról érkező szöglet után Debreceni fejelt védhetetlenül a bal alsó sarokba. 1-0!
19'
Kulcsár adta be jobbról, ám a kapus kivetődve hárított Ferenczi elől.
22'
Egyre sűrűbb a köd, és ahogy sötétedik, a gyenge pályavilágítás befolyásolja a láthatóságot.
28'
Szivacski és Fekete fejelt össze az ötös sarkánál. Állt a játék néhány percig.
30'
Szivacski nem tudott visszajönni. Csere lesz.
32'
Király Botond áll be helyére.
34'
Farkas ment hátrébb Szivacski helyére, míg Király a bal szélen játszik.
41'
Baloldali szögletet rúgunk. Murka adta be, de a védők hárítottak. Újabb szöglet, ezúttal a jobb oldalról, de Kulcsárnak nem sikerült lövőhelyzetbe kerülnie.
44'
Baloldali szabadrúgást végzünk, el miután Farkast buktatták. A labdát kivágták a védők, majd Darázs indult meg a félpályánál, majd 14 méteres lövését Póser biztosan hárította.
45'
Vége az első félidőnek. Csapatunk vezet, de ellenfelünk is iparkodik, és mezőnyben egyenrangúak játékosainkkal.
46'
Nem cseréltünk. Elkezdődött a második félidő.
49'
Szivacskit bevitték a győri kórházba, mert össze kell ölteni a fejbőrét.
52'
Kulcsár helyére Gaál állt be.
52'
55'
A látási viszonyok továbbromlottak, nagyjából 30 méterre.
58'
Cserélünk. Beállt: Hangya, Ádám, Berecz, Manjrekar. Lejött: Burmeister, Farkas, Murka, Korcsmár.
60'
Ádám lőtt 22 méterről de a jobb sarok felé érkező labdát a kapus hárította.
64'
Ádám baloldali szabadrúgása Ferenczi fejét találta meg, az ötösnél, de pont a kapus kezébe.
66'
Egykori játékosunk Mundi Roland állt be, Darázs helyére.
71'
Csaknem megszereztük a második gólunkat. Király kevergetett a 16-osnál középre gurított, ám Berercz lövésébe beleléptek.
74'
A mosoniak jobboldali szöglethez jutottak, de Vaskó kifejelte.
77'
Ellenfelünk gólhelyzetbe került, de Debreceni jól keresztezett az ötösnél.
79'
Gaál saját térfele közepéről elindult, az ellenfél alapvonaláig robogott, középre adott, és Ferenczi a bal alsó sarokba lőtt, a kapus érintésével. 2-0!
81'
Újabb egykori Vasas játékosunk, Baranyai állt be, Zsirai helyére.
85'
Berecz kényszeritőzött Ferenczivel, a visszakapott labdát Berecz a jobb alsó sarokba bombázta. 3-0!
87'
Újabb Vasas gól! Kleisz 22 méterről középről lőtt, és a labda a kapus mellett a hálóba vágódott. 4-0!
90'
Véget ért a találkozó. A szívósan helytálló mosoniak az utolsó 10 percre elfáradt és így magabiztos győzelmet arattunk.