Játékvezetők: RADVÁNYI ÁDÁM, segítői: BUZÁS BALÁZS, és MEDOVARSZKI JÁNOS.
Mintegy 14 Celsius fokos levegő hőmérséklet, szélcsend fogadta a csapatokat.

0'
Csapatunk kezdte a mérkőzést.
4'
16 méterről Birtalan végzett el szabadrúgást, ám Somogyi a felső lécre tolta a labdát.
6'
Murka lőtt élesszögből, jobb oldalról, ám a kapus lába között a labda a gólvonal előtt elment, szögletre.
9'
Jobboldali szögletet Ádám ívelte be, de a rövid saroknál kifejelte egy védő.
11'
Birtalan 22 méteres lövését, csak kiöklözni tudta Somogyi.
15'
Talabér 23 méteres lövése egy játékos lábáról szögletre pattant. A szöglet után Talabér a felső lécre kanalazta a labdát.
17'
28 méterről rúghatunk szabadrúgást. Ádám lövését a bal alső sarok elől mentette Somogyi.
20'
Baloldali szögletet Szatmári ívelte be, Somogyi kezéből kiesett a labda, de nem volt a közelben játékosunk, így meg tudta fogni.
21'
Birtalan 24 méterről középről 2 méterrel a kapu fölé belsőzött.
23'
Ádám 7 méterről - Rokszin baloldali beadását - a felső lécre lőtte. Ez már a harmadik kapufánk volt.
30'
Czár próbálkozott 35 méterről, de lövése 3 méterrel a felső léc fölé szállt.
33'
Ádám jobboldali szögletére Talabér érkezett, 5 méteres fejesét Somogyi bravúrral oldalra ütötte.
34'
Birtalan 25 méterről, ballal 1 méterrel fölé lőtt.
36'
Eszlátyi futott el a baloldalon, védőink hátráltak, majd 13 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
38'
Eszlátyi rúgott hátulról Hinorába.
41'
Szatmári 40 méterről ívelte a kapu elé a labdát, ám a védők felszabadítottak.
42'
30 méterről Birtalan ívelte be a labdát, amire Murka csapott, de jobboldali beadását felszabadították.
43'
Újabb szabadrúgás. 26 méterről Ádám adta be, egy védő fejéről szögletre pattant.
45'
Vége az első félidőnek. Nyomasztó fölényben játszunk, amit a három kapufánk is mutatott.
46'
Elkezdődött a második félidő. Cserélünk: Bévárdi érkezik, Hajdú helyére. A játékosok felálltak, de az ellenfél kapusa még nem jött ki. Három perccel később kezdődik.
49'
Rokszin baloldali beadását Ádám csukafejessel, centikkel fejelte a bal kapufa mellé.
51'
Somogyi időhúzásért kapott figyelmeztetést.
52'
Jobboldali szögletet Ádám adta be. Birtalan senkitől sem zavarva 5 méterről fölé fejelte.
59'
Szatmárit borították fel. Szabadrúgás. Birtalan beívelését Talabér lőtte a bal alsó sarokba! Végre megtört a jég!
61'
Birtalan helyére Balajti állt be.
64'
Egyenlített az ellenfél. Zsirai lőtte közelről a labdát a kapuba, egy szabadrúgás után, amit Bese kiütött.
65'
Jelena helyére Winkler állt be.
70'
Szabó áll be Mály helyére.
71'
Winkler ugrott ki a 16-os vonalánál, elvitte a labdát Bese mellett, de a jobb kapufa mellé lőtt.
73'
Sziklási rúgta fel Murkát.
80'
Ádám helyett Hrepka a pályán.
83'
35 méterről Szatmári végzett el szabadrúgást, de felszabadítottak a védők.
90'
Eszlátyi helyén Lőrincz a pályán.
91'
3 perc hosszabbítás.
93'
Vége a mérkőzésnek. Hiába támadtuk végig a mérkőzést, nem sikerült a győztes találatot bevinni.