Vasas - Mezőkövesd 4-0 (1-0)

2016. szeptember 24. 18:00

Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Albert István, Berettyán Péter.
Helyszín: Illovszky-stadion
Korcsmár Zsolt a bemelegítéskor megsérült, így helyette Vaskó Tamás került be a kezdőcsapatba.
Burmeister egy kisebb húzódás miatt nincs a keretben.
Nézőszám: 2832

1'
Mi kezdtük el a találkozót, Hajrá, Vasas!!
2'
Vaskónak kellett mentenie az ötösöm belül.
3'
A vendégek szögletét Debreceni vágta ki
4'
Sós 9 méterről eleresztett lövését védte Nagy
6'
Mi is veszélyeztettünk a kapu előterében, végül Murka lövése kerülte el a kaput
9'
Egerszegi távoli lövését védte magabiztosan Nagy
12'
Remili-Ádám kényszerítő után Remili lőtt 13 méterről, de egy védő blokkolta a lövést.
16'
Néhány cselt követően Saglik lőtt kapura 17 méterről, de egy védőről az alapvonalon túlra pattant. A szögletünk az első mezőkövesdi játékosban elakadt.
17'
Közel járt a gólhoz a Mezőkövesd, Nagyon már túlhaladt Bacelic-Grgic lapos lövése, de szerencsére a kapunk mellé gurult a labda.
22'
Debreceni blokkolt egy baloldali beadást.
24'
Ismét Debreceni mentett, most az ötösön belül vágott ki egy balról beérkező labdát. A vendég szöglet az oldalhálóban kötött ki
26'
Újabb vendég szöglet: Bacelic-Grigic fejese kerülte el a kapunkat.
29'
Ádám a jobboldalon kapott egy jó labdát, befelé cselezett majd ballal lőtt, de sajnos lecsúszott a lábáról.
31'
Egymás után kétszer végezhettünk el szögletet, a másodikat követően Saglik fejelt mellé.
32'
Szép akciót vezettünk: Hangya adta be baloldalról a labdát, Saglik a hosszún visszafejelte, Ádám érkezett középen, de fejesét védte Dombó.
34'
Felpörgött a játékunk: Ádám Martin próbálkozott jobboldalról távolról, Dombó védte szögletre. A sarokrúgást követően nem tudtunk veszélyeztetni.
37'
Egy percen belül két vendég szögletet is láthattunk, nem volt veszélytelen egyik sem
39'
Veszélyes támadást vezetett a Mezőkövesd, végül Nagy kezébe kötött ki egy rosszul eltalált lövés
43'
GÓÓÓÓL!! ÁDÁM MARTIN! Murka adta be jobboldalról a labdát, Dombó nem tudta megfogni, kipattant róla, Ádám pedig kiváló ütemben érkezett és 3 méterről belőtte, Ezzel megtört csapatunk 280 perces gólcsendje
45'
Vége a félidőnek, 1-0 a javunkra.
46'
A vendég Mezőkövesd kezdte a második félidőt
49'
Büntetőhöz jutottunk, a kiugró Bereczet vágták fel a 16-oson belül
50'
GÓÓÓL! ÁDÁM belőtte!
51'
A buktatásért Hudák sárga lapot kapott
54'
Nagy védett szépen
57'
Murka szabálytalankodott közel a 16-os vonalához, a sarokról végezhetett el szabadrúgást a Mezőkövesd. A laposan elvégzett szabadot Hangya vágta ki.
59'
Kink helyett Pauljevic a pályán. Közben Ristevskit kell ápolni a pályán.
60'
Ristevski jól van, nincs szükség cserére.
63'
GÓÓÓÓL!!! BERECZ ZSOMBOR! Debreceni indította szépen Murkát, aki a jobboldalról tökéletesen adta be, Berecz pedig kiválóan érkezett középen és kapásból, félmagasan a kapuba lőtt.
64'
Kleisz érkezett Murka helyett
65'
Sós helyett Orosz a pályán
66'
Vendég szabadrúgást követően Bacelic-Grgic csúsztatott fejese pattant kifelé a jobboldali kapufáról.
67'
A kétgólos Ádám helyett Czvitkovics a pályán
68'
Strestik tudott kapura emelni 10 méterről, de Nagy még pont bele tudott kapni, és így néhány centivel a kapu fölé hullott a labda.
72'
Szabadrúgást végezhettünk el 25 méterről: Czvitkovics beívelését kifejelték a védők.
74'
Harmadik cserénket is kihasználjuk: Remili helyett Pavlov a pályán.
75'
A mai meccsünkön is nagyon szépen szól a felelgetős rigmus.
75'
Saglik veszélyes fejesét védte Dombó.
76'
Bacelic helyett Frőhlich a pályán.
79'
Berecz szép cseleket követően Pavlovot szöktette, aki kisodródott és a kiérkező Dombóba lőtt a labdát.
80'
Saglik lőtt kapura 17 méterről, nem sokon múlott az újabb gól.
81'
Nagy húzta le magabiztosan a távolról érkező szabadrúgást.
82'
Czvitkovics vette célba a jobb alsó sarkot a 16-os baloldali sarkáról, ám Dombó fogta
83'
Mevoungou kapott sárgát.
86'
A vendégek jobboldali szögletét Vaskó fejelte ki
89'
Pavlov kapott labdát a jobboldalon Kleisztől, támadónk kapura lőtt 16 méterről, de fölé ment