2017. augusztus 12. 18:00

Játékvezetők: Berke Balázs, segítői: Albert István és Georgiou Theodoros.
Helyszín: Szusza Ferenc-stadion

1'
Elkezdődött a mérkőzés, az ellenfél kezdett. Csapatunk piros-kék mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk sárga-kék mezben, fehér nadrágban.
2'
Koszta perdített a 11-es pontról a jobb sarok mellé.
6'
Hangya ívelte fel a labdát Murkának, akinek lövését 10 méterről, Tujvel védte. Majd rögtön Remili került ziccerbe a 11-es pontnál, de löni nem tudott, visszagurított, de a védők felszabadítottak.
7'
A baloldalon a vonal mellől. Remili végezte el, Murka levette a 16-os vonalánál, de lövésébe beleléptek.
8'
Tóth 20 méteres lapos lövését védte vetődve Kamenár.
11'
Szivacski jobboldali beadása nem jutott el Remilihez, így Tujvel megkaparintotta a labdát.
13'
Remili középen vezetgette a labdát, majd 15 méterről jobbal lőtt de a labdát Tujvel megfogta.
16'
Ádám lőtt 22 méterről középről, de labdája Bereczet találta el.
20'
Tóth Bence ívelte be a labdát, amit Kamenár bravúrosan szögletre hárított, a bal sarok elől.
25'
Farkas futott el a félvonaltól az alapvonalig, beadását Kamenár vetődve, bravúrral védte.
27'
Baloldali szöglet. Remili beadását a védők a rövid saroknál eltakarították.
29'
Murka jobboldali beadását Remili elől szögletre lőtte egy védő.
30'
Remili jobboldali szögletét Ádám a hosszú saroknál laposan rálőtte 10 méterről, de Tujvel hárított.
32'
Berecz 21 méterről, középről, jobbal lőtt. A szitáló labdát Tujvel hárította.
34'
Remili a meccs helyzetét hagyta ki. Szivacski három jó csel után, jobbról beadta. A hosszú saroknál, az ötös sarkánál, Remili lőtt, de labdája a kapu előtt keresztben hagyta el az alapvonalat.
36'
Baloldali szöglethez jutottunk, Hangya beadása után. Remili beadása veszélyesen szállt be, de a védők nehezen bár, de felszabadítottak.
38'
Hangyát vágták fel a baloldalon, Hudák kapott sárga lapot.
40'
Remili beívelése után Vaskó tűnt el nem önszántából az ötösnél, Keita szorításában.
41'
Strestik lőtt 5 méterről kapura, de Kamenár óriási bravúrral a kapufára ütötte labdát, ami az alapvonalon túl hagyta el a játékteret.
42'
Három egymást követő szögletet végzett el a Mezőkövesd, de sikerült mindegyiket ártalmatlanítani.
44'
Sokadik játékvezetői ítélet borzolja a hazai szurkolók kedélyét. A baloldali 16-os sarkától Cseri végzett el szabadrúgást, de felszabadítottunk.
45'
Vége az első félidőnek. Kiegyenlített erők küzdelme zajlott az első félidőben. A gólhelyzetek alapján mi álltunk közelebb a vezető gólhoz, bár szükség volt Kamenár bravúrjaira, hogy a Mezőkövesd ne szerezzen gólt.
46'
Egyik csapat sem cserélt.
48'
Remilit vágták fel a baloldalon az alapvonalnál. A szabadrúgás után Ádámot látta szabálytalannak a játékvezető.
50'
Berecz 30 méteres jobblábas lövése ment 2 méterrel a léc fölé.
53'
Keita terült el a félpályánál. Sajnos elvesztette az eszméletét.
54'
Kulcsár állt be Remili helyére.
55'
Keita a saját lábán hagyta el a játékteret, de még ápolják. Majd visszatért a játéktérre.
59'
GÓÓÓÓL!!!!!!! Kulcsár bombagólt lőtt!!!! 1-0!!!!!!!!!!!!!!!! Kulcsár kényszerítőzött Murkával, a visszakapott felpattant labdát a jobboldali ötös sarkáról jobbal a jobb felső sarokba bombázta!
62'
Ádám kapott sárga lapot, mert Strestikkel ütközött.
63'
Ismét Keita a földön, amiért egy ígéretes támadásunkat megállított a játékvezető.
66'
Hangya baloldali beadását Ádám kezelte le az ötös sarkánál, ám lőni nem tudott.
68'
Baracskai állt be Keita helyére. Nálunk Ádám helyére Manjrekár állt be.
69'
Kulcsár ment el a baloldalon. Középre gurított Murkához, aki megnézte a magának a bal felső sarkot, de csavarása fölé szállt.
70'
Berecz szöktette Szivacski, aki 14 méterről fölé bombázott.
71'
Lázár helyére Veselinovics állt be.
73'
Berecz lőtt 17 méterről középről. A léc alá tartó labdát Tujvel tolta fölé.
74'
Murka helyén Gaál játszik.
75'
Hangya jobboldali szögletét Manjrekár csúsztatta kapu mellé.
79'
Majtán áll be, Cseri helyére.
82'
Kamenár kapott sárga lapot időhúzásért.
83'
Burmeister kapott sárgát, utánrúgásért.
84'
Strestik szabadrúgását Pillár fejelte fölé.
85'
Vida lőtt 12 méterről, de Tujvel szögletre ütötte.
86'
Hangya jobboldali szögletét kifejelték a védők.
88'
Baloldali Mezőkövesd szögletet Hangya vágta a ki a rövid saroknál. Újabb szöglet.
89'
Egy szöglet után kavarodás alakult ki a kapunk előtt. Pillár kapura tette a labdát. Kamenár védett, de a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a labda átment a gólvonalon. 1-1.
90'
4 perc hosszabbítás.
91'
Majtán kapott sárga lapot.
94'
Vége a mérkőzésnek. A Mezőkövesd góljáról és erről a mérkőzésről még sokat fognak beszélni.