Játékvezetők: Berke Balázs; asszisztensek: Király Krisztián és Varga Gábor.
Hangya kisebb bokasérülése miatt nincs a keretben

1'
A vendég Mezőkövesd kezdte a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
A mieink bordó szerelésben játszanak a mai találkozón. A Mezőkövesd világoskék mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban a pályán
3'
Remili szögletét kivágták a védők
4'
Az újabb szögletünket követően Korcsmár lőhetett 11 méterről, de kapu mellé ment
5'
Nagy fogta Sós fejesét
6'
Egerszegi lövése ment el a kapunk előtt keresztbe
9'
Tóth távoli lövése ment jócskán mellé
11'
Remili adta be balról a szabadrúgást, Ristevski szinte zavartalanul fejelhetett a kapu torkából, de mellé ment
12'
Nagy fogta magabiztosan a balról bejövő labdát
15'
Remili jobboldali beadását kifejelték a védők
17'
Kulcsár indult meg a jobboldalon, beadta a túloldalon a érkező Berecznek, aki talán eggyel többször tolt a labdán, lövésére pedig odaértek a védők és blokkoltak
18'
Saglik fejesét védte Tujvel
21'
Szép összjáték végén Murka elől mentetettek a védők a lövés pillanatában
25'
Nagy helyzet maradt ki itt is ott is.: nálunk Saglik maradt le egy ütemmel egy jó labdáról, a túloldalt pedig Molnár veszélyeztetett.
30'
Egymás után három szögletet is elvégezhettünk: a második volt veszélyes, Ristevski tudott kapura lőni 12 méterről, de Tujvel kitolta
33'
Vida ráfordulásból lőtt kapura balról, 13 méterről, de mellé ment
35'
Remilitől kapott szép labdát Kulcsár a 16-oson belül, de emelése a kapu fölé szállt
38'
Gaál lőtt laposan kapura, Tujvel védte
41'
Fótyikot állította ki a játékvezető, miután lerántotta a megiramodó Gaált
42'
Saglik veszélyes szabadrúgását védte Tujvel
43'
Gaál jobbról eleresztett lövését blokkolták a védők
45'
Vége a félidőnek, 0-0 az állás
46'
Elkezdődött a második félidő, Murka helyett Kleisz folytatja a csapatunkban, a vendégeknél Diallo helyett Hegedűs állt be
49'
Vági góljával vezet a Mezőkövesd
54'
Kulcsár visszapasszát követően Saglik lőtt kapura 10 méterről, de blokkoltak a védők
58'
Saglik helyett Király érkezik
59'
Kleisz távoli bombáját tolta ki Tujvel
62'
Nagy helyzet maradt ki, Korcsmár fejelte vissza az alapvonalról, de középen Burmeister sajnos nem tudta kapura tenni
63'
Szögletünket követően Korcsmár fejelt fölé
67'
Nyomunk, de az utolsó passzok, kulcsmegmozdulások pontatlanra sikerülnek
68'
Gaál helyett Vaskó érkezik, centerként fog játszani
70'
Király lövését fogta Tujvel
72'
GÓÓÓÓL! VASKÓ! 1-1! Kleisz adta be jobbról, Vaskó pedig gyönyörűen lőtt a kapu bal alsó sarkába 14 méterről
77'
Farkas áll be Sós helyére
80'
Molnár helyett Baracskai a pályán
80'
Berecz távoli lövését védte Tujvel
84'
Uraljuk a játékot, a mezőkövesdi térfélen megy a futball
86'
Jobboldali szögletünket követően nagy kavarodás volt az ötös vonalánál, Vaskó és Burmeister is lőttek, de a gólvonalról valahogy mindig kijött a labda egy vendég játékosról