Vasas - Kisvárda

2019. július 20. 19:00

A Vasas-Kisvárda összecsapás második "félidejére" az Illovszky stadionban kerül sor. A pálya játékterét a főlelátó árnyéka teljesen beteríti. Még mindig 31 Celsius fokos a levegő hőmérséklete. Továbbra is enyhe szél fúj, és néhány fátyolfelhőt leszámítva derült az ég. A meccset Bogár Gábor vezeti.

1'
Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk tiszta feketében.
3'
Birtalan a gólszerző. 1-0! Szatmári ívelt be egy szögletet a baloldalról. Középen megcsúsztatták a labdát, ami a jobb oldali ötösnél Birtalan elé pattant, aki laposan a jobb alsó sarokba lőtt.
5'
Szatmári ívelt át a jobboldalról lágyan a baloldalra, Király nem lőtt, hanem Balajtit akarta játékba hozni, de szerelték.
8'
Theodoros csúsztatott a 11-es pontról a jobb sarok mellé.
11'
Seco közelről az üres kapuba lőtt! 1-1! Kovácsréti ment el a baloldalon az alapvonalról visszagurított és hozta kihagyhatatlan helyzetbe Secot.
13'
Kovácsréti ment el a baloldalon, beívelését, Tischler fejelte a jobboldali ötös sarkáról kapu mellé.
15'
Balajti visszagurítását, Király 24 méterről lőtte 2 méterrel a kapu fölé.
19'
Balajti két jó csel után, 17 méterről középről, ballal kevéssel bombázott a kapu fölé.
21'
Tischler vezette rá a labdát Bőszre, de lövés helyett cselekbe bonyolódott, így fel tudtunk szabadítani.
23'
Balajti kapott egy tökéletes labdát Szatmáritól. Csatárunk átvette, de a játékvezető lest ítélt.
25'
Birtalan ívelte be Balajtinak, akit visszahúztak, de a játékvezető nem fújt szabálytalanságot.
28'
Birtalan visszahúzásért sárgult be.
29 '
Balajti-Király-Balajti kényszerítőzés után Balajti lőtt, de egy védő blokkolta.
33'
Lakatos előzte meg Tischlert a félpályánál, labdája Balajti elé került, ám a játékvezető ismét lest fújt az ígéretes helyzetben.
34'
Ninca tolta ki Balajti lapos lövését a jobb alsó sarok elől.
38'
Jobboldali szabadrúgáshoz jutott a Kisvárda, a 16-os vonalával egy magasságban. Kovácsréti kapu elé belőtt labdáját Tischler egy védőnket ellökve vette át, szabadrúgás kifelé.
40'
Bősz egy magas labda lehúzása, és a földre érkezés után, megsérült. Ápolni kell.
41'
Bősz tudta folytatni a játékot.
42'
Tischler fejelt 2 méterről a kapu torkából a kapuba. 1-2!
43'
Beszorítottuk ellenfelünket a kapuja elé, de nem sikerült lövőhelyzetbe kerülnünk.
45'
Vége az első félidőnek. Egyenrangú ellenfelei voltunk az első osztályú Kisvárdának, de helyzeteinket nem sikerült gólra váltani.
47'
Bánfalvy jött be a megsérült Bősz helyére.
49'
Baloldali szöglethez jutottunk. Szatmári beadását Király 17 méterről kapásból rálőtte, de az egy védőről kipattant.
51'
Balajti ugrott ki, aki elől egy védő kétségbeesetten rúgta ki a labdát a kapu torkából.
52'
Egy jobboldali beívelést Kovács fejelt kevéssel a jobb oldali sarok mellé.
55'
Kovács Milánt döntötték fel a kaputól 29 méterre, az alapvonalhoz közel. Labdája Királyhoz került, aki Birtalanhoz passzolt, támadónk pedig kilőtte a bal alsó sarkot. 2-2!
58'
Kovácsréti helyére Ilic állt be.
61'
Gosztonyi és Rubus állt be Seco és Theodoros helyére. Nálunk Lakatos helyére Hajdú állt be.
64'
Drotic kapott sárgát feltartásért.
66'
Gosztonyi tört kapura Vicziánnal az oldalán. A kisvárdai csatár elesett, de a síp néma maradt.
68'
Lucas helyére Bumba, míg Balajti helyére Szedlár állt be.
71'
Drotic rúgta fel Szedlárt. A játékvezető csere nélkül kiállította.
74'
Király hozta magát lövőhelyzetbe 23 méterről középről. Lövése 1 méterrel a kapu fölé szállt.
77'
Tóth László állt be Király helyére.
79'
Tsoukalas egészen közelről belsőzött, de Bánfalvy a helyén volt.
80'
Kovács Milán le Daróczi beállt.
86'
Szatmári labdájával Hinora indult be, lövése a jobboldali ötös sarkáról a kapus lábbal védte.
88'
Birtalan baloldali beadása kipattant a kapusról, ám a rögtönzött tűzijáték, eredménytelen maradt.