Vasas - Honvéd 2-1 (1-0)

2018. március 10. 17:00

Játékvezetők: Kassai Viktor; asszisztensek: Medovarszki János, Király Krisztián.
Helyszín: Szusza Ferenc stadion
Csapatunk piros-kék, a vendég Honvéd fehér szerelésben a pályán.

1'
Mi kezdtük a találkozót. Hajrá, Vasas!
3'
Jobb szélről végzett el szabadrúgást a Honvéd, a középre érkező labda azonban mindenki felett elszállt keresztbe
4'
Az első szögletet is a vendégek végezték el, Nagy azonban magabiztosan kiöklözte
7'
Az első nagyobb lehetőség azonban előttünk adódott, Ádám ívelte be jobbról a szabadrúgást, Benes középen azonban fölé fejelte a labdát
8'
Nagy húzott le szépen egy kapu felé szálló labdát
10'
GÓÓÓL! BERECZ! 1-0! Berecz kapott labdát a 16-os előterében, tolt rajta néhányat, majd gyönyörűen lőtt a kapu jobb oldalába
16'
Az utóbbi percekben a vendégeknél van többet a labda, de nem veszélyeztetnek
18'
Lanzafame került a 16-oson belülre, balról befelé cselezett, majd lőtt, de Nagy magabiztosan védte
19'
Lanzafame lőtt magasan kapu fölé 16 méterről
21'
Kukoc kapott sárga lapot, kézzel ért a labdához
22'
Remili távoli szabadrúgása megpattant a sorfalon. Az ezt követő szöglet veszélyes volt, de a védők felszabadítottak
25'
Ádám kapott kiváló indítást, a védőjét lerázta magáról, majd 12 méterről lőtt, de a kiérkező Gróf hárított
26'
Gólt fejeltünk egy baloldali szögletből, de a játékvezető nem adta meg
28'
Sárga lapot kapott Lovrics, miután buktatta a megiramodó Barczit
33'
Veszélyesen érkezett Lanzafame baloldali szöglete, végül a keresztléc mögött kötött ki
35'
Lanzafame próbálkozását blokkolta Ristevski
40'
Balról érkezett egy veszélyes labda a kapu előterébe, Nagy szép mozdulattal, kivetődve öklözte ki a mezőnybe
44'
Ádám kapott sárga lapot szabálytalanság miatt. Mivel ez az ötödik volt, így a Diósgyőr ellen nem léphet pályára
44'
Egy perc a ráadás, közben Bereczet ápolják a pályán
45'
Vége a félidőnek, vezetünk 1-0-ra, szerencsére Berecz is rendben visszatért az utolsó másodpercekre
46'
GÓÓÓL! BARCZI! 2-0! Nagy hatalmas kirúgását követően Barczi csapott le a labdára, a 16-on belülre vitte, majd Gróf mellett a kapu bal alsójába lőtt
46'
A vendégek elkezdték a második játékrészt
48'
Szépített a Honvéd, Eppel szerzett gólt
52'
Banó-Szabó lőtt távolról mellé
57'
Ristevski kapott sárga lapot. Ez neki már az ötödik volt, így a Diósgyőr ellen nem léphet pályára
57'
Danilo helyett Holender állt be
64'
Banó-Szabó helyett Tömösvári állt be
64'
Remili kapott sárga lapot
68'
Ristevski lépett rosszul, sajnos lent maradt, folyik az ápolás
70'
Ristevski rendben van, újra a pályán
71'
Kamber érkezik Nagy helyére
72'
Vida került hatalmas helyzetbe, elvitte a kiérkező Gróf mellett is, de kissé kisodródott balra, és mire lőtt, már a kapus visszaért és védett