Helyszín: Bük

1'
Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban, míg ellenfelünk zöldben játszik.
2'
A kezdés után Remili tört be a baloldalon a 16-oson belülre, de lövésébe beleléptek.
5'
A Haladás a kaputól 40 méterre végzett el szabadrúgást, a beívelést James fejelte ki az ötösről.
6'
Fülledt meleg idő van, 27 Celsius fok, felhőtlen ég.
8'
Németh Milán hozta magát gólhelyzetbe, a baloldali 16-osnál, ám jobblábas lövése 2 méterrel a kapu fölé ment.
9'
Kovács Lóránt a saját térfeléről ráívelte, de a labda 1 méterre mellé szállt.
14'
Remilit vágták fele a 16-os sarkánál. Remili beívelését kivágták a védők.
20'
A játékvezető ivószünetet rendelt el.
23'
Folytatódott a találkozó.
26'
Szögletet harcolt ki Pavlov a jobboldalról. Ádám beívelését Benes visszafejelte és az érkező Risztevszki a kapuba fejelt. 1-0!
31'
Halmosi rázta le magáról Burmeistert, majd a baloldali 16-os sarkáról lövése 2 méterrel a bal felső sarok fölé szállt.
34'
Ádám 22 méterről ballal lőtt, ám Király biztosan magához ölelte a labdát.
36'
Ádám 40 méteres szabadrúgását Benes fejelte vissza a hosszú saroknál, mint a gólt előtt, de ezúttal a védők résen voltak és felszabadítottak.
39'
Hangya futott el a baloldalon, majd Benes beadta laposan, ám a hosszú saroknál becsúszva érkező Pavlov előtt centikkel suhant el a labda.
41'
Halmosi a baloldalról kapásból bebelsőzte a labdát, ami az ötös felé szállt, ám Vida ügyesen kiemelte az érkező Rácz elől.
45'
Hangya és Remili kényszerítőzött, a baloldalon, majd Hangya beadta ám Király kiváló ütemben kimozdult és megkaparintotta Pavlov elől.
46'
Vége az első félidőnek. Csapatunk uralja a mérkőzést. A játékosoknak meg kell küzdeni a fülledt meleggel.
47'
Haladás sort cserélt. Gyurján, Bamgboye, Polgár, Bosnjak, Overgoor, Kiss B., Schimmler, Medgyes, Toth M., Varga A., Mészáros. Nálunk pedig bejött Kulcsár, Saglik, Murka, lejött Pavlov, Ádám, Remili.
53'
Jobboldali Haladás szögletet biztosan hárítottuk.
55'
Cserélünk, lejön Risztevszki, Burmeister, Szivacski. Bejött, Király, Debreceni, Czingráber.
58'
Bamgboyét vágták fel a baloldalon a 11-es magasságában. A beadást Kamenár magabiztosan kiöklözte a mezőnybe.
59'
Baloldali Haladás szögletét Kamenár öklözte ki ismét.
61'
Bangboyet vágták fel ismét, ezúttal a jobboldalon. A 16-os sarkától. A szabadrúgást Vida vágta ki, közben szabálytalankodtak vele.
64'
Király adta be, Kulcsár továbbpasszolta, Saglik elfektette a kapust 4 méterre a kaputól és az üres kapuba gurított.
73'
Mészáros egy kapufáról visszapattant labdát közelről az üres kapuba pofozott.
74'
Overgoor 12 méteres lapos lövését Kamenár bravúrral tolta ki a jobb alsó sarok elől.
74'
78'
Murka baloldali szabadrúgása megpattant Gyurjánon, ami Király elé pattant, aki a védők ölelésében, fektében a kapuba pofozta a labdát.
84'
Debreceni indította Kulcsárt, aki egy védő szorításában lőtt 6 méterről, de szöglet lett belőle.
87'
Murka iramodott meg a jobboldalon, középre adta az érkező Kulcsárnak, de egy védő önfeláldozóan szögletre hárított.
89'
Tóth Máté 26 méteres jobboldali szabadrúgását védte a bal alsó saroknál Kamenár.
92'
Vége a találkozónak. Csapatunk egyértelműen a Haladás fölé nőtt. És megérdemelten győztünk.