Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Albert István és Berettyán Péter
Helyszín: Szusza Ferenc-stadion

1'
Mi kezdjük a találkozót, hajrá, Vasas!
3'
A mieink piros-kék szerelésben, a vendég Haladás fehér mezben, fekete nadrágban és fekete sportszárban a pályán
8'
Az első percek helyzet nélkül teltek el
10'
Az első kisebb helyzet a mieink előtt adódott, Vida távoli próbálkozása azonban mellé ment
11'
A találkozó első szögletét is mi végeztük el: kis szöglettel próbálkoztunk, de kevés sikerrel
15'
Mi uraljuk a játékot, az utóbbi percekben a vendégek térfelén folyt a játék
16'
Berecz tüzelt 22 méterről, a labda kapu fölé szállt
17'
Első szombathelyi helyzet: Ramos lőtt kapu mellé közel 10 méterről
19'
Hangya egy szép egyéni cselsorozatot követően lőtt kapu mellé 14 méterről
21'
Közel jártunk a vezető találathoz, de nincs gól: szabadrúgásunkat követően Ristevski csúsztatott fejese pattant ki a kapufáról, majd James lövését fogta Király
22'
Áll a játék, néhány reflektor kialudt.
25'
Kényszerszünet, a játékosok elhagyják a játékteret
26'
Amennyiben a technikai problémát sikerül megoldani (biztosíték probléma), folytatódhat a találkozó. Időkorlát nincs, a közelmúltbeli Videoton - Ferencváros találkozón például egy órán át volt áramkimaradás, majd folytatódott a mérkőzés