Williams szabadrúgását tolta ki szépen Kamenár, majd egy újabb lövést hárított
A Haladás jobboldali szöglete sikertelen volt, mi dobhatunk a túloldalról
Burmeister távoli lövése szállt magasan fölé
Egy szép akció végén Remili baloldali beadását kivágták a védők
25'
Kisszöglet után Hangya tekert jobbról a kapura, Király védett
27'
Vida távoli lövése megpattant, szöglet, de ebből veszélyes szituáció nem alakult ki
29'
GÓÓÓÓL! GAÁL! 1-0! Remili és Gaál játszott össze a 16-os előterében, utóbbi kiváló ütemben kapta a labdát, majd 13 méterről, balról a hosszúba gurította a labdát.
32'
Williams távoli lövése veszélyes volt, de mellé ment
33'
Vida kapott sárga lapot
34'
Vogyicska lőtt fölé közel 16 méterről
35'
Helyzet a túloldalon is, Kamenár védett szépen egy veszélyesen pattanó lövést
41'
Mészáros veszélyes szabadrúgása kerülte el nem sokkal a kapunkat
43'
Kiss Bence kapott sárga lapot, Vogyicskát rántotta le
45'
Hangya szabadrúgását kivágták középen, majd Hangya szögletét Király fogta. Ezzel véget is ért az első félidő, egy góllal vezetünk.
46'
Mi kezdtük a második játékrészt
52'
Uraljuk a játékot, sokat passzolunk
53'
Berecz távoli próbálkozását blokkolták a védők
56'
Kulcsár lapos lövését Király védte lábbal.
58'
Cserélünk: Kulcsár helyett Ádám érkezik
59'
Cserélnek a vendégek is: Rácz állt be Kovács helyett
61'
Ádám lövése kerülte el a kaput
62'
Benes adta be erősen balról Ádám szabadrúgását követően, de a védők résen voltak, felszabadítottak
66'
Halmosi állt be Williams helyett
66'
68'
Mészáros lövése magasan fölé szállt
69'
Vogyicska helyett Szivacski folytatja a csapatunkban
70'
Szögletünkből nem alakult ki veszély
78'
Király kaparintotta meg a labdát
79'
Devecseri kézzel ért a labdához a 16-oson belül, de játékvezetői síp néma maradt
80'
Mészáros helyett Medgyes állt be
81'
Szivacski bombázott fölé 10 méterről, de Gaál előtte szabálytalankodott, így szabadrúgás kifelé
82'
Közben Gaál sárga lapot is kapott
83'
Halmosi távoli szabadrúgását védte Kamenár
84'
Medgyes kapott sárga lapot
86'
Kamenár fantasztikus védéssel mentette meg csapatunkat a góltól, Medgyes lövését védte lábbal
89'
Remili középre adását Ádám lőtte fölé kapásból
90'
3 perc a ráadás
91'
Gaál eldönthette volna a találkozót, de támadónk Királyba lőtte a labdát 8 méterről
92'
Gaál helyett Pavlov érkezik
93'
Rácz lőtte kapura a vendég szabadrúgást a baloldali 16-os sarkáról, de fölé szállt a próbálkozás