Vasas - Haladás

2019. október 20. 17:00

Játékvezetők: Zierkelbach Péter, segítői: Kis Zoltán, és Varga Gábor.
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 24 Celsius fokos, nyárias idő, derült az ég, viszont élénk szellő fújdogál. Először a vendégcsapat kezdte meg a bemelegítést, 16:15-kor, majd a mieink 16:20-kor futottak ki a főlelátó által csaknem teljesen árnyékban lévő pályára. A csapatok 16:45-kor befejezték a bemelegítést, és bevonultak az öltözőbe. Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben.

1'
A mérkőzést csapatunk kezdte.
4'
Gaál kapott ajándékba egy labdát a bal oldali 16-os sarkánál, de elkapkodta, és laposan Bősz kezébe lőtte.
7'
Egyelőre kóstolgatják egymást a csapatok. Szedlár lépett ki a védőfalból, elesett, de nem ítélt büntetőt a játékvezető.
9'
Gaál lőtt 24 méterről a balöszzekötő helyéről, de Bősz biztosan védett.
14'
Kovács Milán 19 méteres lapos lövése, középről, 1 méterre kerülte el a jobb kapufát.
17'
Jobb oldali szögletet Szatmári végezte el, a lapos beadást Hajdúnak szánta, de a védők lefülelték a szándékot és felszabadítottak.
19'
Németh Milán bal oldali beadását Bősz lehúzta az érkező Gaál elől.
20'
Király 17 méteres lövése kerülte el a bal kapufát.
25'
Nyári helyett Kiss Bence a pályán.
27'
Esemény
28'
Hinora 14 méteres lövését tolta ki Rózsa a jobb alsó sarok elől.
30'
Király ívelte át a labdát a bal oldalról Terbének, akinek lapos középre adását Jancsó vágta ki a kapu torkából.
35'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Szatmári beadását Rózsa húzta le, de eközben a kapus ütközött egy játékosunkkal, ezért ápolni kell.
37'
Áll a játék a kapus ápolása miatt, már 2 perce.
39'
Rózsa helyére Gyurján állt be.
43'
Eszlátyi bal oldali lapos beadására Bősz vetődött ki, aki Németh Márió elől kaparintotta meg a labdát.
45'
Három perc hosszabbítás.
48'
Gaál a jobb oldalról tört be a 16-oson belülre, ám az ötös sarkánál Tóth Bence bravúros becsúszással szerelte. Vége az első játékrésznek. Alig forogtak veszélyben a kapuk.
50'
Csere nem volt, elkezdődött a második félidő. Németh Márió 17 méterről a bal felső sarokba bombázott. 0-1!
51'
Gaál lőtt 19 méterről, a lapos pattogós lövést csak másodjára fogta meg Bősz.
53'
Király került lövőhelyzetbe 10 méterre a kaputól, de eggyel több lövőcselt csinált, így le tudták szerelni.
55'
Király helyére Balajti állt be.
57'
Eszlátyi a jobb oldali 16-osról bombázott a kapu fölé 2 méterrel.
58'
Szatmári bal oldali szöglete a gólvonal előtt suhant el, majd a jobb oldali beadás után Tóth Bence 2 méterről Rózsába lőtte, de már lesen találta őt a játékvezető.
60'
Szatmári lövése Jagodics kezét érintve kapu mellé ment. Büntető. Balajti jobbra lőtt, de Rózsa vetődve hárított!
63'
Hajdú helyére Birtalan állt be.
65'
Lakatos kapott sárga lapot, mert megrúgta, Eszlátyit.
67'
Birtalan 17 méteres lövését Rózsa vetődve hárította a jobb sarok elől.
68'
Tóth Bence is besárgult.
71'
Birtalan a gólszerző! Jobb oldali magasan érkező beadásra az ötösnél Birtalan ugrott fel a legmagasabbra, és védhetetlenül fejelt a léc alá.
73'
Eszlátyi kapott sárgát, mert fejbe rúgta Lakatost.
76'
Németh Márió helyén Novák a pályán.
80'
Szatmári helyén Torghelle.
82'
Lakatos bal oldali beadását Torghelle kapásból lőtt, de Gyurján bravúrral hárított.
84'
Lakatos fejjel a gólszerző! 2-1! Jobbról érkezett a szöglet, amire középen Lakatos érkezett és a jobb sarokba fejelt!
90'
Torghelle jobbal a kapu közepébe, a léc alá bombázta a labdát. 3-1!
90'
20 méterről, középről végzünk el szabadrúgást. Hinora lövésébe kézzel ért bele egy védő. Büntető.
91'
Novák 17 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt. 3-2!
92'
4 perc a hosszabbítás.