Játékvezetők: Berke Balázs; asszisztensek: Georgiou Theodoros, Szert Balázs.
Helyszín: Szusza Ferenc stadion

1'
Mi indítottuk útjára a labdát.
3'
Remili került majdnem helyzetbe, végül hosszan vette át mellel a labdát az ötös magasságában, így Gyurjáné lett a labda
6'
Saglik távoli lövése szállt mellé.
9'
Ádám 20 méteres, rendkívül veszélyes szabadrúgását védte nagy bravúrral Gyurján.
11'
Williamset állította meg lesen a játékvezető
14'
Hangya baloldali beadását követően Berecz lőtt kapásból 17 méterről, de a védők blokkoltak
16'
Saglik indult meg Ristevski indítására, de les miatt a Haladás jöhet.
19'
Remili baloldali beadása hosszúra sikerült, nem alakult ki helyzet
22'
Polgár jobboldali beadását fejelte ki Debreceni a kapu előteréből.
23'
Wils kapott sárga lapot, Remilit buktatta
24'
Ristevski előre ívelésére Hangya startolt rá, de Gyurján megkaparintotta a labdát előle
25'
Vezet a Haladás, Williams a gólszerző. Debreceni hibáját használta ki Williams, aki Nagy mellett elvitte a labdát, majd az üres kapuba lőtt közelről. 0-1
28'
Szivacski jobboldali beadását fejelték ki a védők
30'
Iszlai kapott sárgát, aki Remilit rúgta fel hátulról. Szabadrúgás.
31'
Remili emelte a kapu előterébe 27 méterről, de sajnos egyik játékosunknak sem volt jó
33'
Remili próbált kapásból kapura lőni egy hosszú indítást követően, de sajnos nem találta el jól labdát, Gyurján könnyen fogta
34'
Nagy védte szépen Polgár távoli bombáját.
38'
Berecz lövése pattant le egy védőről
39'
Remili végzett el szögletet a baloldalról: Gyurján szedte le a levegőből.
40'
Berecz próbálkozott távolról, a kapu mellé ment a lövése
41'
Berecz indította hosszan Ádámot, a labda Gyurjáné lett.
42'
Nagy védte Williams lövését
43'
Hatalmas helyzet maradt ki! Hangya adta be baloldalról, Remili a túloldalon kitűnően vette észre a középen egyedül érkező Saglikot, fejjel tette középre a labdát támadónknak, de Saglik végül nem tudott lőni az ötös vonalánál.
45'
Vége az első félidőnek, 0-1.
46'
A Haladás kezdte a második játékrészt, mi pedig cseréltünk, Murka állt be Szivacski helyett
47'
GÓÓÓL! RISTEVSKI! 1-1! Ristevski tört előre, majd Remilivel játszott össze, a macedón játékosunk végül néhány védőt kicselezve 8 méterről talált a kapuba
50'
Nagyon agresszívan kezdünk a második játékrészben
51'
Újra vezet a Haladás, Kovács a gólszerző. Williams baloldali beadását végül Kovács lőtte be
52'
Saglik maradt le nem sokkal Burmeister beadásáról
53'
Halmosi lövését védte Nagy
54'
Kovács és Nagy kaptak sárga lapot
56'
Devecseri kapott sárgát Murka felrúgásáért
57'
Hangya előre ívelése hosszú Ádámnak
59'
Ádám helyett Kulcsár a pályán
61'
Murka jobboldali lapos beadását Kulcsár lőtte kapásból kapura, de a lövésben nem volt erő, a védők kivágták.
62'
Remili megpattanó 17 méteres lövését védte Gyurján.
64'
Időhúzás miatt Rácz kapott sárgát
65'
Rácz szögletét könnyen fejeltük ki
68'
Murka szép lövését védte Gyurján lábbal
70'
Willams újabb gólt lő, 1-3. Ismét Debreceni volt bizonytalan, amit Williams kihasznált és szinte az első gólját lemásolva talált a kapunkba
71'
Gaál érkezik a pályára Remili helyett
76'
Két szögletet végzett el egymás után a Haladás, egyik sem volt igazán veszélyes
78'
Murka szögletét követően Ristevski fejelt kapura, de Gyurján védte
79'
Murka baloldali beadását Berecz fejelte nem sokkal a kapu mellé
81'
Gaál lövése pattant meg egy védőn, így szöglettel jövünk. A beadást végül Gyurján ütötte ki
82'
Murka adott be egy szabadrúgást a jobboldalról, sok játékosunk volt középen, de sajnos nem sikerült kapura lőni
83'
Kovács helyett Kiss érkezett
84'
GÓÓÓL! SAGLIK! 2-3! Gaál adta középre a labdát, Saglik pedig a védők között kibújva fejelt szépen a kapuba öt méterről