Berecz bal lábas középre tartó lövését védte Király.
Egy ígéretes támadás végén Hangya jobb oldalról sikertelenül adta be középre
Halmosi indította Némethet, de a játékvezető lesen állította meg a támadást.
Berecz adott be jobbról, majd Müller kapásból lőtt, de a megpattanó labda a bal fölső sarok fölött elment,
Kovács lőtt középről magasan fölé
14'
Hangya baloldali beadását vágták ki a védők
16'
Ádám tolt néhányat a labdán a kaputól 23 méterről, jobbal lőtt, de a középre tartó lövést Király védte
17'
Hangya mentett a 16-osunkon belül Németh elől a lövés pillanatában
19'
Hangyát ápolják sérülés miatt, lehet csere lesz belőle.
22'
Csere nálunk: a sérült Hangya helyett Ristevski állt be
25'
Czvitkovics beadását fejelte ki Predrag
29'
Kovács lőtt 34 méterről magasan fölé
31'
Williams lőtt kapásból ballal, nem sokkal ment a bal kapufa mellé
34'
Nagy kavarodás alakult ki a kapunk előterében, Nagy mellé vetődött, majd végül Ristevski mentett.
36'
Vida beadását csak másodjára tudta fogni Király.
37'
Vida kapott sárgát visszarántásért.
39'
Ismét veszélyeztetett a Haladás, kipasszolták védelmünket, végül Németh szabálytalankodott az ötös vonalánál, és mi jöhetünk szabaddal kifelé.
42'
Németh fülelte le Nagy gyengébb felszabadítását, majd métereken keresztül cipelte, végül nagyon fölé lőtt 18 méterről.
44'
Czvitkovics végzett el szabadrúgást a jobb szélről, Debreceni fejéről csúszott ki a labda az alapvonalon túlra.
45'
2 perc a ráadás. Vége a félidőnek, 0-0.
46'
A vendég Haladás kezdi a második játékrészt, egyik oldalon sem történt csere
47'
Williams talpalta le Korcsmárt, sárga lapot ért a megmozdulása
47'
A mai délutánon 2032 szurkoló tekinti meg a mérkőzést
49'
Jagodics sárgult be, miután egy szabálytalanságot követően elrúgta a labdát.
52'
Kovács lőtt jobbal 24 méterről, megpattant, Nagy jól érkezett és megkaparintotta a labdát.
54'
Jagodics második sárgáját is megkapta perceken belül, így kiállítását követően emberelőnybe kerültünk.
56'
Cserél a Haladás: Williams helyett Jánvári a pályán
62'
Halmosi végzett el egy jobboldali szögletet, Preklet vágta ki a 16-oson belülről.
63'
Berecz 20 méterről lőtt a bal kapufa mellé
65'
Czvitkovics adta be veszélyesen a bal 16-os vonaláról, Ádám csukafejese viszont néhány centivel mellé ment.
67'
Preklet kapott sárga lapot lerántásért.
69'
Ádám veszélyes lövése pattant az alapvonalon túlra, a szögletet követően kirúgással jöhet a Haladás
70'
Nagy lehetőséget szalasztottunk el, Moha lövése szögletre pattant. A szögletet követően Ristevski fejesét Király azonban védte.
72'
Németh helyett Medgyes a Haladásnál.
73'
Cseréltünk mi is: Berecz helyett Pavlov állt be,
74'
Czvitkovics 22 méteres lapos lövését védte Király
76'
Ismét csere a vendégeknél: Gaál helyett Ugrai a pályán
77'
Pavlov cipelte métereken keresztül a labdát, jobbal lőtt egy nagyot, de 10 centivel fölé lőtt.
78'
Pavlov kapott sárgát
79'
Ferenczi állt be Ádám helyére
82'
Ferenczi GÓÓÓL! Miután lerántották a 16-oson belül, büntetőhöz jutottunk, amit maga a sértett Ferenczi értékesített