Játékvezetők: Karakó Ferenc; asszisztensek: Horváth Róbert, Buzás Balázs
Nézőszám: 2350

1'
Mi kezdtük a találkozót, hajrá, Vasas!
4'
A mérkőzés első szögletét a Gyirmót végezte el, Nagy magabiztosan húzta le a levegőből.
7'
Kolcák távoli próbálkozását blokkolták védőink.
9'
Burmeister mentett Novák elől a 16-oson belül, szöglet: a sarokrúgás nem okozott veszélyt.
11'
Saglik vitte végig a pályán a saját térfelünkről indulva, majd Remilihez passzolt, aki a 16-oson belül a baloldalról ellőtte, de Sebők védett.
13'
Korcsmár lőtt 18 méterről, de a gyirmóti hálóőr ismét védett.
17'
Korcsmár mutatott be egy kulcsfontosságú szerelést a 16-osunk előterében.
18'
Hangya baloldali beadása sajnos pontatlan volt.
20'
Hangya adta be balról középmagasan, érkezett középen Berecz, aki kapásból lőtt 15 méterről, de fölé szállt.
21'
Veszély alakult ki a kapunk előterében, Murka vágta ki oldalra
23'
Novák indult meg a baloldalon, majd a kapunk előtt keresztbe előtte
24'
Novák góljával vezet a Gyirmót. 0-1. Vass adta középre jobboldalról, érkezett Novák, aki kapásból a kapuba lőtt 10 méterről.
27'
Simon kapott sárgát, Bereczet rántotta le.
28'
Berecz 20 méteres lapos lövését védte Sebők.
30'
Mi birtokoljuk a labdát, de főképp biztonsági passzokkal próbálunk előrébb jutni, helyzeteket nem tudtunk egyelőre kialakítani
32'
Az imént néhány beadással is próbálkoztunk, de nem sok sikerrel.
34'
Jobboldalról lőttünk szögletet, de szabadrúgás kifelé.
36'
Nagy húzta le Tamás baloldali beadását
38'
Vaskó kapott sárga lapot lökésért.
40'
Gaál lőtt kapura 18 méterről, de mellé ment.
44'
Két perc hosszabbítás az első félidőben, közben Berecz távoli lövése ment mellé.
45'
Berecz próbálkozott ismét, de Sebők védte a lapos lövést. Ezzel vége is az első félidőnek.
46'
A Gyirmót kezdte a második játékrészt
47'
Máris egy szöglet nekünk: Hangya beadása azonban veszélytelen volt.
51'
Berecz próbálkozott távolról Hangya passzát követően, ám a kapu fölé lőtt
56'
Ismét Berecz előtt adódott lehetőség egy szabadrúgást követően, 13 méterről tüzelhetett, de a kapu előtti tumultusban elakadt a labda
58'
Burmeister adta középre jobbról, Saglik fejjelt próbálkozott, de fölé szállt.
60'
Csiki állt be Novák helyett
62'
Mi is cserélünk: Gaál helyett Király a pályán
65'
Újabb csere: Szivacski állt be Murka helyett
69'
Bori kapott sárgát
71'
Remili végezte el a szabadrúgást a baloldalról, majd Vaskó fölé fejelt 10 méterről.
73'
Remili adta be a baloldali szögletünket, a védők azonban kifejelték.
78'
Bár nálunk van a labda, de sajnos igazán nagy helyzetet nem tudunk kialakítani
80'
GÓÓÓÓL! KIRÁLY! 1-1! Nagy kavarodás alakult ki a vendég kapu előtt, végül Király lőtt a kapuba 7 méterről.
83'
Szivacski próbálkozott laposan távolról, de Sebők könnyen védte,
87'
Kihasználjuk a 3. cserelehetőségünket is: Burmeister helyett Ferenczi a pályán.
88'
Berecz passza Szivacskinak hosszúra sikeredett
90'
4 perc a hosszabbítás
93'
A baloldali 16-os vonaláról végezhetünk el szabadrúgást: Saglik adta be, Korcsmár fejelt fölé