Vasas - FK Mladá Boleslav 1-3 (1-1)

2017. február 03. 14:30

Helyszín: Lipót
Csapatunk pirosban, cseh ellenfeleink tiszta fehérben játszanak. 2 fok van és köd nehezíti a láthatóságot.

0'
Elkezdődött a mérkőzés, a Boleslav kezdett
3'
Mezőnyjáték folyik egyelőre, elsősorban a középpályán
9'
A Boleslav rúgott szögletet, de a beadás elakadt a védőinkben
11'
Risztevszki indította Hangyát baloldalt, kinek beadására Ádám reagált, de a kapus védte
15'
Risztevszki passzolt Gaálnak, akinek beadását levette Vejmola
18'
Sok kis játékmegszakítás színesíti a mérkőzést
21'
Berecz-Gaál-Murka összjáték után, Murka beadását Gaál előtt fejelte ki Pauschek
23'
Vezet a Boleslav, baloldali megindulás és beadás után vezetést szereztek a csehek, miután Nagy beleérése után a kapufáról pattant be a labda. 0-1, gólszerző Prikryl
26'
Cseh szabadrúgást követően a csehek fejelni kívánó játékosa lesen volt
30'
Cseh jobboldali megindulás, amit Korcsmár fejelt ki, az ezt követő bedobást James vágta ki
32'
Cseh szabadrúgás, ami három méterrel a kapu fölé szállt
33'
A köd egyre inkább száll le a pályára, nehezítvén a rendes látást
34'
Ádám jobboldalt indult be, a beadását Berecz és az egyik cseh védő együtt fejelték, amit Vejmola védett
37'
Gaál szabadrúgását cseh védő fejelte ki
38'
A szögletet Vejmola kibokszolta
40'
GÓÓÓÓL!!! Ádám Martin magabiztosan a bal felsőbe vágta! 1-1
40'
A 16-os baloldali vonalán belül az egyik cseh védő beletolatott Saglikba, 11-es.
42'
Burmeister jobboldali beadását, visszafejelték Jamesnek, aki három méterről fölé fejelte
44'
Megvan az első sárga lap a mérkőzésen, a Boleslav gólszerzője, Prikryl kapta.
45'
Félidő, 1:1, kiegyenlített a játék
46'
Három csere nálunk, Korcsmár, Risztevszki és Murka le, Vaskó, Debreceni és Kleisz be. A csapatkapitányi karszalagot Debreceni vette át Korcsmártól.
52'
A bíró sípszava viszonylag gyakran száll a lipóti szürke ködbe
57'
Első komolyabb támadás, most a csehektől, de a baloldali megindulás egyértelmű les volt
58'
Saglik-cselsorozat, négy különböző cseh játékost játszott át a jobboldalon, majd az ötös sarkáról fölé lőtt
61'
Sajnos újra vezetést szerzett a Mladá. Egy jobboldali szögletből Takács fejelte a kapunkba. 1-2
63'
A középkezdést követő kontratámadásból növelte előnyét a Mladá. Gólszerző a frissen becserélt Golgol. 1-3
64'
Egy gyors visszatámadás után Hangya és Berecz összjátékát követően utóbbi lőtt rá 20 méterről a kapura, amit a kapus védett
68'
Csere nálunk, Gaál helyett Király
73'
Cseh támadás jobboldalról, de az érkező lövést Nagy védi
76'
Burmeister indította jobboldalt Kleiszt, aki az alapvonalnál adta be a labdát, de Ádám nem érte el rendesen
77'
Újabb csere nálunk, lejött Burmeister, bejött Ferenczi. James ment a védősorba, Ferenczi vette át a helyét
82'
Cseh támadás, Golgol indult meg, de lövését Nagy kivédte
84'
Király indult meg baloldalt, több cseh játékost kicselezett, de végül kisebb lökdösődés után kiment a labda az alapvonalon túlra
87'
A mérkőzés vége felé mi uraljuk a játékot
90'
Több támadásunk Király-Ferenczi összjátékot hozott, de sajnos nem volt eredményes