Játékvezetők: Kassai Viktor; asszisztensek: Tóth II. Vencel, Erős Gábor.

Pavlov nem tudta jól átvenni a labdát, a kezére pattant, így jöhetnek a zöld-fehérek.
4'
A vendégek próbálnak kezdeményezni, járatják a labdát.
6'
A jobboldalon támadott a Fradi, de sikeresen megállítottuk, viszont az ellentámadásunk sikertelen volt.
8'
Szögletet végeztek el a vendégek: Nalepa fejelt fölé
9'
Újabb vendég sarokrúgás: Müller fejelte ki
10'
Sesták góljával vezet a Ferencváros. Böde fordult le védőjéről, ellőtte a kapu előtt, a jobboldali kapufánál érkező Sesták estében a kapunkba talált.
12'
Ismét szöglettel jött a Fradi, Debreceni röviden fejelte ki, Radó fölé lőtte a kipattanót.
15'
Továbbra is nyomnak a vendégek, nem tudunk labdát birtokolni, a ferencvárosiak folyamatosan támadnak.
17'
Pavlov passzát fülelték le a védők a 16-oson belül
18'
Debreceni fejelt mellé
19'
Gól. 0-2. A jobboldalon vezetett támadást a Fradi, Radó adta be majd a büntetőpontról Sesták lőtt gólt jobbal a kapu jobb oldalába
22'
GÓÓÓL! Pavlov fejesével szépítünk! Korcsmár adott be szabadrúgást 35 méterről a jobb oldalról, Pavlov érkezett kiválóan, a jobb alsóba fejelt.
25'
Újfent a Fradi támad, próbálkoztak kétszer is egymás után, de a másodikat követően les miatt mi jöhetünk kifelé.
27'
Romic indította Remilit, de les miatt szabadrúgás kifelé.
30'
Jobboldali vendég szabadrúgást követően fel tudtunk szabadítani, de csak rövid időre, már a Fradi járatja a labdát.
33'
Baloldali szabadrúgással jött a Fradi, Pavlov fejelte ki az ötös vonaláról.
35'
A bal oldalon kapott jó passzt Ramirez, az első beadása sikertelen volt, a második már veszélyesebb, de Debreceni kifejelte
37'
Pavlov majdnem le tudott fülelni egy labdát, de pont átpattant a feje felett a labda.
37'
Folyamatosan a vendégeknél van a labda, mi csak elvétve tudunk előre törni,
39'
Most hátul járatják a labdát a zöld-fehérek, indítási kísérletük sikertelen volt.
40'
Radó lőtt fölé
40'
Majdnem eljutottunk a vendég tizenhatosig, de Pavlov nem tudta kicselezni Ramirezt.
42'
Egy ferencvárosi szöglet után alakult ki veszély a kapunk előtt, de Romic mentett az alapvonalon túlra. A második szöglet után kifelé jöhetünk szabadrúgással.
44'
Remili kapott sárgát, miután felvágta Dilavert.
45'
Nincs hosszabbítás, Vége az első félidőnek: Vasas-Fradi 1-2
46'
Mi kezdtük a második félidőt, Csere is volt nálunk: Remili helyett Könyves a pályán.
47'
Könyves erős keresztlabdájáról lemaradt Pavlov a bal oldalon.
49'
Ristevski indult meg a 16-oson belülre, de szerelték, a szögletünket követően felszabadítottak a vendégek.
50'
Labdát szereztünk a zöld-fehérek térfelén, de lövésig nem jutottunk el.
52'
Nem engedjük kibontakozni a Fradit, mi utaljuk a játékot a vendégek térfelén.
54'
Támadt a Fradi, de helyzetet nem tudtak kialakítani.
56'
Jobboldali ferencvárosi szögletet követően ellentámadást folytattunk, de egy pontatlan passz miatt vissza tudtak rendeződni a vendégek
57'
A jobboldalon vezettünk támadást, de Könyves beadása sikertelen volt.
58'
Pavlov középre tartó fejesét öklözte Dibusz
59'
Ristevskit buktatták, 27 méterről rúghatunk szabadot,
60'
Müller beadását Böde fejelte ki.
61'
Vendég csere: Radó helyett Nagy Dominik a pályán
62'
Nagy Dominik volt lesen, beadását hiába lőtte be utólag Böde.
62'
Ramirez beadása mindenki feje felett átszállt.
63'
Debreceni szerelte mintaszerűen Nagy Ádámot
64'
Szép támadást vezettünk a jobb oldalon, Könyves előzte meg Ramirezt, de beadása az alapvonalról magasra sikerült már.
65'
Böde góljával 1-3. Nagy D. adta be balról, majd Böde lőtte a bal alsó sarokba
67'
Pavlov kapott sárgát könyöklésért
70'
Ádám lőtt ballal kapura 20 méterről, de Dibusz védte.
72'
A utóbbi percek csendesebben pörögtek le, nagy gólhelyzet egyik oldalon sem volt.
73'
Újabb vendég csere: Lamah áll be Trinks helyére.
73'
Debreceni vágta ki Ramirez beadását.
74'
Debreceni szerelte Bödét, aki majdnem ki tudott lépni.
76'
Böde belőtte középre.
76'
Büntetőhöz jut a Fradi, Nagy Gergely buktatta Nagy Ádámot.
79'
Baloldalról végeztünk szabadrúgást, de a védők kifejelték.
80'
Nagy Dominik lövését védte Nagy Gergely
81'
Dilaver helyén Gyömbér a pályán
84'
Mi birtokoljuk többet a labdát, de lövésig nem jutunk el.
86'
Egy vendég védő kezét érte a labda a 16-oson belül, de a síp néma maradt, nincs büntető.