Játékvezetők: Pintér Csaba; asszisztensek: Berettyán Péter, Georgiou Theodoros
A két csapat legutóbbi, 8. fordulóbeli összecsapásán 5-2-es ferencvárosi siker született.

1'
Mi kezdtük a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
Vezet a Ferencváros, Lovrencsics Balázs szerzett gólt fejjel egy szögletet követően
4'
Csapatunk piros-kék, a vendégek fehér-uv zöld szerelésben a pályán
6'
Berecz iramodott meg a ferencvárosi kapu felé, de a 16-os magasságában szerelték a védők
9'
Ádám fejelt ki a kapu előteréből, középről egy veszélyesen beérkező labdát
11'
Gaál lőtt hatalmas kapufát 20 méterről, majd a kipattanót Remili lőtte fölé
15'
A balról bekanyarodó Fradi szabadrúgást Benes fejelte ki
19'
Spirovski találta el rosszul a labdát, Kamenár könnyen fogta.
21'
Blazic fejesét fogta magabiztosan Kamenár
22'
Ádám adta be a távoli jobboldali szabadrúgást, majd Pavlov a kapu mellé fejelte a labdát
24'
Benes szerelte mintaszerűen a megiramodó Vargát
27'
Ádám adta be jobbról a szögletet, de a ferencvárosi védők végül felszabadítottak
30'
Egy szép támadás végén Gaál adta be balról, középen Pavlov fejelt kapura, de nem volt benne erő, Dibusz fogta
31'
Remili 20 méteres bombáját tornázta ki Dibusz
38'
Az utóbbi percekben mi vagyunk mezőnyfölényben
41'
Egymás után két szögletet ívelt be Varga, egyikből sem alakult ki veszélyes szituáció
43'
Pavlov mellel átvette a beérkező labdát, majd kissé kisodródva jobbal lőtt, de az oldalhálóba kötött ki a ladba
45'
Vége a félidőnek, egy góllal vezetnek a vendégek
46'
Elkezdte a második félidőt az FTC, ahol változás történt a szünetben, Lovrencsics Gergő helyett Pedroso folytatja
52'
Remili beívelését kivágták a védők, majd Ádám lőtt kapu fölé
54'
A második félidő eddig nagyobb helyzet nélkül zajlik
57'
Paintsil távoli lövését csak másodjára tudta megfogni Kamenár
58'
Két szögletet végzett el a Ferencváros egy percen belül, mindkétszer felszabadítottak védőink
60'
Szivacski kapott sárga lapot
60'
Ismét Paintsil lőtt távolról, Kamenár magabiztosan fogta
63'
Gorriarán keveredett a 16-oson belülre, majd lőtt, de Kamenár magabiztosan védett
64'
Berecz lövését blokkolták a védők a kapu előterében
68'
Berecz lőtt távolról, de a lövés pillanatában elcsúszott, Dibusz könnyen fogta
74'
Ádám ívelte be jobb szélről a szabadrúgást, Dibusz kiöklözte
75'
Ádám most balról ívelt középre, Pavlov távolról fejjel próbálkozott, azonban kapu mellé ment
76'
Lovrencsics lőtt 8 méterről, Kamenár nagyot védett
77'
Varga lőtt éles szögből, elszállt a kapu előtt keresztbe
79'
Mindkét csapat cserélt: nálunk Remili helyett Ferenczi érkezett, az FTC-nél Lovrencsicset Priskin váltotta
80'
Gaál távoli lövését védte Dibusz
81'
A túloldalon Varga próbálkozását Kamenár fogta
84'
Újabb cserék mindkét oldalon: nálunk Szivacski helyére Vogyicska érkezett, a túloldalon Batik állt be Varga helyett