Vasas - FC Nyitra 2-0 (0-0)

2017. február 01. 16:00

Helyszín: Lipót
Lipóton 0 Celsius fok, szitáló eső, és szélcsend fogadta a csapatokat. A műfüves pálya le van tisztítva. Csapatunk piros mez, nadrág, kék lábszárvédőben, míg ellenfelünk kék-fekete-kékben játszik.

1'
A Nyitra kezdi a játékot.
2'
Hangya adta be a labdát balról, de a védők hárítottak.
3'
Jobb oldali szögletünk után felszabadítottak a védők.
7'
Mi járatjuk a labdát. Ádám 22 méterről bal külsővel 2 méterrel a kapu mellé bombázott.
10'
Murka harmadszor ment el a jobb szélen. És rendre sikerül beadni is.
12'
Gaál robogott el a bal szélen, beadását a kapus kivetődve védte.
16'
Pár percig 10 emberrel játszottunk, mert Gaál felkarján a bőr felszakadt, vérzett, ezért be kellett kötni.
20'
Az első nyitrai kapura lövés. 20 méterről, 3 méterrel fölé.
22'
Jobboldali szögletünk veszélyesen pattogott az ötösnél, de kivágták a védők.
25'
Gaál és Ádám oldalt cserélt.
28'
Ádám indította Hangyát a baloldalon, Beadását, Gaál fejelte 1 méterrel a jobb kapufa mellé.
30'
Jobboldali szögletet Ádám rúgja be, Saglik elől mentettek.
32'
Berecz engedett el egy sistergős bombát, ám a labdát a kapus megfogta a jobb alsó sarok elől.
35'
Ádám ugratta ki Saglikot, de a kapus kirohanva felszedte a labdát.
41'
Baloldali szabadrúgás. Gaál beadását Burmeister fejelte a felső lécre, ami a gólvonal elé pattant le. Félix duplázott, de már lesen találta őt a labda.
45'
Vége az első félidőnek. Uraljuk a mérkőzést. Ellenfelünk 2-3 alkalommal jutott el a 16-osunkig.
46'
Murka helyett Szivacski a pályán.
51'
Baloldali szögletet rúgunk. Gaál beadása kipattant a védőkről.
53'
Gaált vágta fel a kapus a 16-oson belül. 11-es.
54'
Ádám ballal a bal alsó sarokba gurított.
56'
Saglik lőtt 16 méterről a bal kapufa mellé.
59'
Ádám baloldali beadását a kapus Saglik elől megkaparintotta.
62'
Saglik ugrott ki a jobbösszekötő helyén, a 16-os vonalánál, ám egy cselbe egy védő beletette a lábát.
65'
Szivacski jobboldali beadását, Saglik lőtte rá 13 méterről a bal kapufa mellé.
67'
Cseréltünk. Kulcsár állt be, Ádám helyére.
71'
Az utóbbi percekben a Nyitránál van a labda. Baloldali szögletet rúgtak. De felszabadítottunk.
75'
Berecz kiugratta Saglikot, aki egyedül mehetett a kapura, de a játékvezető lefújta leshelyzet miatt.