Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Erős Gábor és Kóbor Péter
Helyszín: Bozsik-stadion
Kulcsár sérülés miatt nincs a keretben.
Nézőszám: 2225

0'
November 29-én, kedden tragikus esemény rázta meg a világ labdarúgását: a brazil élvonalbeli Chapecoense csapatát szállító, Bolíviából induló és Kolumbiába tartó utasszállító repülőgép, fedélzetén 77 személlyel lezuhant. A tragédiának 71 halálos áldozata van, a Copa Sudamericana döntőjére utazó brazil labdarúgócsapat 19 játékosa és 17 stábtagja veszítette életét a szerencsétlenségben. A Magyar Labdarúgó Szövetség, a hazai klubok, játékosok és szurkolók a hétvégi mérkőzéseken egyperces néma főhajtással fejezik ki gyászukat, valamint együttérzésüket a tömegszerencsétlenség áldozatainak családjai, hozzátartozói felé. Kérjük a mérkőzés résztvevőit és a szurkolókat, hogy egyperces néma felállással adózzunk az elhunytak emléke előtt.
1'
Mi kezdtük el a találkozót
3'
Murka baloldali beadását követően felszabadítottak a diósgyőri védők.
5'
Murka ismét jobbról adta be, Rados lehúzta.
7'
Berecz távoli próbálkozása gyengére sikerült, könnyedén vágták ki a védők.
10'
A mérkőzés kezdetétől fogva mi dominálunk, a Diósgyőr térfelén folyik a játék, főképp beadásokkal próbálkozunk.
12'
A bal szélről jöhetünk szabadrúgással: sajnos nem volt jó, kivágták a védők.
13'
Nagy fogott magabiztosan egy gyengébb vendég próbálkozást.
15'
Ristevski került nagy helyzetbe, a védők szorításában kb. 10 méterről lőhetett kapura, de sajnos fölé ment,
19'
Radosnak kellett nagyot védenie Berecz távoli lövésénél, a kipattanóra Pavlov érkezett, de sajnos kisodródott, nem tudta kapura tenni.
21'
Ádám tudott lőni jobboldalról a16-oson belül. de Rados jól fogta a szöget, védte a lövést.
22'
Hangya baloldali beadása sikeredett mélyre, Rados fogta.
24'
Murka próbálkozott közel a jobboldali 16-os sarkától, fölé ment
27'
Diósgyőri szöglet: gyenge volt, könnyen ki tudtuk hozni.
28'
Ristevski vágott ki középről egy baloldali beadást.
30'
Sokat támadunk, de sajnos az utolsó passzok, beadások nem sikerülnek pontosra.
34'
Berecz kereste a lehetőséget egy távoli lövésre, végül 17 méterről ellőtte, de sajnos fölé ment.
37'
Murka is próbálkozott egy távoli lövéssel, Rados könnyen védte
39'
Ristevski nagyon szép cselsorozattal verekedte be magát a 16-oson belülre, visszapasszolta, sajnos Remili nem tudta jól átvenni, a védők felszabadítottak, de röviden, majd Murka lőtte el, de fölé ment,
42'
Diósgyőri kontrát láthattunk, Vela vihette közel 50 méteren keresztül a labdát, az alapvonalnál egy visszacselt követően lőtt, de egy védőnkről fölé pattant.
43'
Lázár Pál kapott sárga lapot, miután csúnyán felvágta Remilit.
44'
A baloldali szabadrúgást követően Burmeister csúsztatott, de sajnos a kapu mellé ment, Korcsmár sem tudta lereagálni a kapu előterében.
45'
Pavlov veszélyes fejesét védte nagy bravúrra Rados, majd a játékvezető le is fújta az első félidőt.
46'
Elkezdődött a második játékrész, a Diósgyőr indította útjára a labdát.
48'
Burmeister kapott sárgát miután felvágta Eperjesit
49'
Bognár adta be középre, de Burmeister elegánsan, mellel tette vissza Nagynak.
51'
Baloldalról lőhetünk szabadrúgást: Remili adta be szépen, Rados elszámolta magát, de a hosszún sajnos Burmeister nagyon kisodródott, így nem tudta jól kapura tenni
53'
Most a jobboldalról lőhettünk szabadot, Ádám viszont csak másodjára tudta beadni, de a védők kifejelték a labdát
55'
Baloldali szögletünk nem okozott veszélyt.
57'
Vaskó érkezik Burmeister helyére.
58'
GÓÓÓÓÓL!!!!!! MURKA!!! Jobbról lőtte kapura laposan, talán valaki bele is ért, de végül a kapuban kötött ki a labda
61'
GÓÓÓÓL!! VASKÓ!! 2-0! Ádám adta be jobbról, Vaskó pedig kiválóan érkezett a hosszún és nem hibázott, szépen talált a kapuba.
64'
Németh kapott sárgát lerántásért
65'
Bacsa érkezett Eperjesi helyett
66'
Hangya ment el szépen a baloldalon, majd a 16-oson belülre érve előtte laposan, de Rados védett
67'
Ádám fejesét védte nagy bravúrra Rados
69'
Király érkezik Ádám helyett
70'
Király máris egy fejessel veszélyeztettet.
72'
Villar érkezik Vela helyett
75'
GÓÓÓÓÓL!! BERECZ!!!! 3-0! Király kulcspasszot adott Berecznek a kapu előterében, aki nem hibázott.
77'
Berecz helyett Czvitkovics a pályán, Ugrai pedig Lázár érkezett
79'
Vida távoli lövése ment mellé
79'
Pavlov próbálkozást védte Rados
85'
Remili néhány szép cselt követően előtte a baloldalról, de kapu fölé szállt
87'
Szépen, magabiztosan játszunk a megtört Diósgyőr ellen.
88'
Jobboldali szögletünket követően Vida lövése pattant ki. Az újabb szögletünket kifejelték a védők.