Játékvezetők: Bognár Tamás (Georgiu, Becséri)
Helyszín: Illovszky-stadion, 2.692 néző
30 fokos meleg, szikrázó napsütés, enyhe szellő.

1'
Csapatunk bordó, piros összeállításban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozó kezdetet előtt köszöntötték, a 75 éves Mészöly Kálmánt. Aki nem lehetett itt, helyette fia, Mészöly Géza vette át a 75-ös feliratú Vasas mezt. Kékesi Mihály is most ünnepelte 75. születésnapját. A meccset csapatunk kezdte.
2'
Kulcsár elől kellett Korcsmárnak haza fejelni.
4'
Szivacski adott labdát Remilinek a balösszekötő helyén, aki az 5-ösről visszarúgta Hangyának, akinek odaléptek, és ápolni kell. Szerencsére vissza tudott jönni a pályára.
5'
Már az első percektől kezdve zúg a Hajrá, Vasas!
7'
Pavlov szöktette Ádámot, aki átvette a labdát, belépett a 16-oson belülre, feldöntötték, ám a játékvezető sípja néma maradt.
9'
Hangyát rúgták le. Remili a labda mögött. 30 méterről a baloldali vonal mellett. A lapos lövés elment Korcsmár lába előtt, és Verpecz megkaparintotta a jobb sarok előtt.
11'
Újabb szabadrúgás. Ezúttal 27 méterről középről. Remili beadása kipattant, majd Vida beadását kivágták a védők.
14'
Ádám ugorhatott ki a 16-os vonalánál, át akarta venni a bal lábára, de szerelték.
17'
Ismét Hangyát vágták fel. Sárga lap továbbra sincs.
18'
Ádám ívelt át a jobb oldalról, Remili elé, aki 12 méterről a jobb kapufára lőtte Verpecz segédletével a labdát.
23'
Berecz 20 méterről jobbal lőtt egy pattogos, nem túl erőset, Verpecz vetődve megfogta a jobb alsó sarok elől.
25'
Ivószünet.
26'
Folytatódott a játék.
30'
Berecz lövése megpattant egy védő lábán, így Verpecz könnyen védett.
32'
Korcsmár eladta a labdát, majd utána szabálytalankododtt Kulcsárral.
34'
Ferenczi végezte el 24 méterről a szabadrúgást. A sorfalról kipattanó labdát Ferenczi rálőtte, ami a jobb alsó sarokban kötött ki
38'
Pavlov ívelt be jobbról, középen Berecz és Nagy Z. összefejeltek. Utóbbit a pályán ápolják, majd levitték az alapvonalon túlra.
40'
Valószínűleg cseréni kell Nagy Z.-t.
41'
Berecz 24 méteres lövésébe ismét beletette a lábát egy védő, így Verpecz könnyen hárított.
42'
Nagy Z. helyére Mészáros Norbert érkezett.
43'
Varga fájlalja a lábát, ápolni kell.
44'
6 perc a hosszabbítás.
46'
Horváth döntötte fel Szivacskit. Az alapvonalntól Ádám ívelte középre, ám Risztevszki fejese elhalt egy védőn.
47'
Vége az első félidőnek. Hiába voltunk mezőnyfölényben, és tanyáztunk a Debrecen 16-osán belül, egy védelmi hibát kihasznált ellenfelünk.
48'
Elkezdődött a második félidő. Csere nincs.
49'
Hangya baloldali beadását, Ludánszki rúgta saját kapuja felé, szöglet.
50'
Horváth Zsolt került gólhelyzetbe a 16-oson belül, ám szabálytalankodott Debrecenivel. Szabadrúgás.
53'
Berecz kapott sárga lapot, mert rossz volt a szerelése. Le is küldte Zsombort a bíró, aki nadrágcsere után már vissza is tért.
55'
GÓÓÓÓL! Ádám Martin fejelte be öt méterről, Pavlov baloldali beadását.
56'
Vida kapott sárgát, Tisza felvágásáért a térfelünk közepén.
60'
Hangya, Ristevski összjáték után utóbbi beadta, kipattant a labda, majd Berecz beadását elvétette mindenki. Ristevski beadása pedig elszállt Pavlov feje mellett, egy védő a gólvonalról kivágta.
63'
A hazai nézők egymással szemben felelgetve bíztatják fergetegesen csapatunkat. Tisza kapott sárgát reklamálásért.
64'
Karol Mészáros helyére Bereczki áll be.
66'
Tisza lövése kapufára ment.
67'
Berecz 35 méterről lőtt egy életerős bombát, de Verpecz védett. Korcsmár helyett Vaskó a pályán.
70'
Ádám helyére Novák áll be. Ivószünet.
73'
Novákot indították, a kifutó kapus felett ellötte, de a kapu fölé szállt a labdája.
75'
Vida 24 méterről centikkel lőtt a bal felső sarok fölé.
77'
Baloldalról Risztevszki adott be, Pavlov visszafejelte Novák elé, aki ellökte védőjét, szabadrúgás kifelé.
79'
James áll be Berecz helyére.
81'
Novák ugrott ki a leshatáron, ám az ötös sarkánál szerelték.
82'
Baloldali szöglet, Remili beadása Verpecz kezébe ment.
84'
GÓÓÓÓL! Jamest lőtte rá 22-ről, egy védő lábáról szögletre pattant. A szöglet után Vaskó a jobb alsóba fejelt.
86'
Ludánszki lőtte rá 16-ról, Polekszics védett.
88'
GÓÓÓÓL! Jobboldali szöglet. Remili beadását ismét Vaskó fejelte a jobb sarokba.
90'
4 perc hosszabbítás.