Játékvezetők: Pintér Csaba; asszisztensek: Buzás Balázs és Medovarszki János
Debreceni kisebb sérülés miatt nincs a keretben, Korcsmár a bemelegítés során sérült meg.

1'
A vendég Debrecen kezdi a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
A mérkőzés első helyzetét mi alakítottuk ki, a jobboldalról beérkező labdát Berecz lőtte rá, de egy védőről kipattant. A szögletet Vaskó fejelte kapura, de a védők blokkoltak.
3'
Az ellentámadásból megindult a Debrecen, Feltscher tört kapura, aki már Nagy mellett is elvitte a labdát, majd az utolsó pillanatban Kleisz mentett kulcsfontosságút.
7'
Ádám ívelte be a szögletünket, a veszélyesen érkező labdát Danilovic öklözte ki
8'
Gaál tette kapura a labdát jobboldalról, nem volt benne nagy erős, Danilovic könnyen fogta
12'
Hangya és Remili játszott össze a baloldalon, utóbbi adta középre, de sajnos hosszúra sikeredett.
14'
Remili baloldali beadását fogta Danilovic
17'
Feltscher lövése pattant szögletre: a beérkező labdát Vaskó fejelte ki.
23'
A debreceni támadást les miatt lefújta a játékvezető
24'
Remili végezte el a baloldali szögletet: jól érkezett középre, de a védők kifejelték.
25'
Vezet a Debrecen, Tőzsér szerezte a gólt. 0-1
30'
A támadások során sokszor pontatlanok vagyunk, a debreceni védők pedig szorosan visszazárnak így kevés lehetőséget tudunk kialakítani
34'
Hangya mentett szépen a 16-osunkon belül, vendég szöglet: a beérkező labdát Nagy húzta le a levegőből
36'
Remili végezte el kitűnően a szabadrúgást 22 méterről, lövését nagy bravúrral védte Danilovic.
39'
Vendég szabadrúgás a jobboldalról: Tőzsér beívelését Nagy öklözte ki
40'
Vendég szöglet: Szatmári fejesét Nagy szedte ki a léc alól bravúrosan
41'
Gaál finom emeléssel próbálkozott, ám Danilovic nagyot védett. Az ezt követő szögletből Vaskó veszélyeztetett fejjel
42'
0-2, Burmeister öngól. Suk adta be a jobboldalról, majd Burmeister rosszul találta el a labdát középen, ami végül a kapunkba került
43'
Ristevskit buktatták a 16-oson belül, 11-es a javunkra
44'
GÓL! Ádám belőtte a büntetőt, 1-2!
45'
A szépítő gólunkat követően a játékvezető lefújta az első félidőt. 1-2
46'
Kezdődik a második félidő, mi indítottuk útjára a labdát. Csapatunknál csere történt, Ádám helyett Király a pályán
50'
Remili végezte el a baloldali szögletünket, sajnos nem alakult ki veszély
52'
Tőzsér lövése ment kapu mellé
55'
Remili végezte el a baloldali szögletet: a védők kivágták a labdát középről
57'
Holmant kell ápolni, áll a játék
58'
Gaál veszélyes jobboldali beadását követően Király lőtt fölé kapásból
60'
Murka állt be Gaál helyett
64'
Tőzsér ívelte be jobbról a szabadrúgást, Burmeister mentett középen
66'
Könyves érkezik Holman helyett
68'
Kleisz egy újabb fantasztikus szerelést mutatott be utolsó emberként, Sukot szerelte a 16-oson belül
69'
Berecz távoli lövése ment nem sokkal kapu mellé
70'
Egymás után két szögletet is elvégzett Remili, a másodikat követően Burmesiter fejelt nem sokkal fölé
71'
Kulcsár állt be Kleisz helyett
72'
Vaskó fejese pattant kapu fölé a szögletünket követően
73'
Suk helyett Handzic a pályán
77'
GÓÓÓÓL! VASKÓ!!!! 2-2! A jobbról beérkező szögletet Vaskó fejelte nagy erővel a kapuba