2016. március 08. 18:00

Játékvezetők: Németh Ádám; asszisztensek: Király Krisztián, Huszár Balázs
Helyszín: Illovszky stadion

0'
A mérkőzés előtt a Vasas két születésnapos legendáját is köszönti Raduly József és Markovits László. A közelmúltban ünnepelte 75. születésnapját Ihász Kálmán, valamint 60. születésnapját Dr. Izsó Ignác.
1'
Mi kezdjük a találkozót. Hajrá, Vasas!
2'
Nováknak sikerült majdnem kilépnie két védő között, de nem tudta szöktetni magát.
4'
Korcsmár indítása sikerült hosszúra, Ádámot megelőzték a védők.
5'
Hangya passzolt Ádám irányába a 16-oson belülre, de sajnos nem tudta átvenni,
7'
Novák kapott sárgát műesésért....szurkolóink erősen vitatkoznak az ítélettel
9'
Korcsmárnak csúszott oda Takács, sárga lap.
10'
Az első 10 percben helyzetet nem láthattunk
13'
Óriási helyzet maradt ki. Ádám kapott egy kiváló indítást a bal szélem, bepasszolt Nováknak, aki megpróbálta átemelni 8 méterről Verpeczet, de sajnos a labda fölé szállt.
15'
A mérkőzés kiegyenlített, mindkét csapatnak vannak jobb percei, de egyelőre mi tudtunk többször eljutni a kapu előterébe
18'
A mezőnyben folyik a játék, egyik csapat sem tudja hosszabb időre magánál tartani a labdát.
20'
Korhut végzett el egy debreceni szögletet, Remili fejelte ki.
21'
Egy kapunk felé irányuló labda megpattant egy védőnkön, centikkel kerülte el a kapunkat.
23'
Az utóbbi perceket a vendégek irányítják, az imént Tisza lőtt 24 méterről kapura, de fölé szállt.
24'
Hangya végzett el 35 méterről egy szabadrúgást, a védők kifejelték, de a labda visszapattant Hangyához, aki egy átvétel után lőtt, de Verpecz védett.
25'
Novákot indította Müller, csatárunk már 9 méterre volt a kaputól, ballal lőtt, de sajnos a kapu mellett gurult a labda.
29'
A helyzetünk után ismét lecsendesedett a játék.
34'
Sok a pontatlanság a passzok terén, egyik csapat sem tud most érvényesülni.
35'
Hangya indította volna Novákot, de sajnos magasra/hosszúra sikerült
36'
Jobb oldalról, 34 méterről lőtt szabadrúgást Bódi, szerencsére középen mindenki feje felett átszállt a labda
38'
Most mi végezhetünk el szabadrúgást a jobb oldalról, Müller adta be, de a védők felszabadítottak.
41'
Egy sikertelen szabadrúgást követően Remilihez került a labda 18 méteres lövése viszont fölé szállt
44'
Müller indította Novákot, sajnos a labdája hosszúra sikerült, Verpecz előbb ért oda.
44'
Tisza vett át szépen egy labdát a 16-osunkon belül, Korcsmár a lövés pillanatában lépett oda kiváló ütemben.
45'
Vége az első félidőnek. 0-0
46'
A debreceniek kezdik a félidőt. Nálunk történt egy csere: Novák helyett Ignatidis.
47'
Remili tüzelt 21 méterről a veszélyesen pattanó lövést Verepcz védte.
52'
Továbbra sincs nagy iram, a mezőnyben folyik a játék.
54'
Bódi tüzelt 20 méterről, szerencsénkre fölé szállt.
56'
Szabadrúgást végezhet el a Debrecen a bal oldalról, 21 méterről. A beívelést Nagy védte magabiztosan
57'
Debreceni mentett szögletre, Takács beadását blokkolta. A szöglet kikanyarodott az alapvonalon túlra, mi jövünk.
58'
A bal szélen vezetett támadást a vendég csapat, az alapvonalról érkező beadást Vida mentette szögletre.
60'
Három szögletet végzettel egymás után a Debrecen. A harmadik után Takács kézzel ért a labdához, amiért sárgát kapott, és mivel neki már volt egy, el kellett hagynia a pályát.
61'
30 percet emberelőnyben játszhatunk.
64'
Müller szögletét követően ne tudott felszabadítani a Loki, de végül nem tudtunk kapura lőni.
65'
Remili baloldali beadását követően ismét hozzá került a labda, másodjára Vidának visszagurította, aki kapásból fölé lőtt.
66'
Preklet helyzett Pavlov a pályán
67'
Tisza helyett Kulcsár lépett pályára
69'
Bódi veszélyes baloldali szabadrúgását fejelte ki Korcsmár.
71'
A debreceni térfélen passzolgatunk, próbálunk előre törni.
72'
Varga érkezik Bódi helyett a vendégekhez
74'
Cserélünk mi is: Remili helyett Könyves a pályán.
76'
Mi birtokoljuk a labdát, de az utolsó passzokba hiba csúszik, nem tudunk helyzetbe kerülni.
78'
Pavlov cselezett a baloldalról befele, 17 méterről jobbal lőtt de könnyen fogta Verpecz
81'
Óriási szerencsénk volt..Horváth egy az egyben állt Naggyal szemben, és fölé lőtte. Marad a 0-0