Játékvezetők: Nagy Róbert; asszisztensek: Varga Zsolt, Márkus Tamás

A Dorogi FC kezdte a találkozót. Hajrá, Vasas!
5'
Debreceni fejesét védte Zima.
10'
GÓL!! BERECZ! 1-0! Saglik cselezett a 16-os vonalánál, majd az érkező Bereczhez passzolt, aki kapásból a kapu bal alsó sarkába tekert 14 méterről.
12'
Kleisz távoli lövése kerülte el fél méterrel a kaput.
20'
Az utóbbi percek helyzet nélkül zajlottak, rövid passzokkal igyekszünk előretörni.
23'
Nagy helyzet maradt ki! Remili került a 16-oson belülre a baloldalon, középre passzolt az érkező Sagliknak, aki két cselt követően egy védőt talált el 6 méterre a gólvonaltól.
25'
Remili baloldali beadása sikerült hosszúra
28'
A vendégek is eljutottak a kapunkig, de végül sikerült felszabadítanunk, nem alakult ki dorogi helyzet
30'
Perovic indult meg a baloldalon, de beadása sikertelen volt.
34'
Saglik tört volna kapura, de a védők közrezárták, nem alakult ki helyzet
36'
Gyönyörű támadást vezettünk a jobboldalon, Kleisz indította Saglikot aki egyedül törhetett kapura, de végül a kapujából kiérkező Zimába lőtte a labdát
37'
Berecz előre ívelése végül Zima kezében landolt.
39'
Saglik cselezett a 16-osnál, végül középről ballal ellőtte, de sajnos a kapu mellé ment.
41'
Újabb Saglik lehetőség! Hangya indult meg a kapu irányába, finoman indította a védők között kiugró Saglikot, aki kapásból lőtt 12 méterről, de egy védőről kipattant.
42'
GÓL! KLEISZ! 2-0! A szögletet Ristevski fejelte fel, a földre hulló labdát Kleisz lőtte be kapásból 15 méterről.
44'
Remili baloldali szabadrúgását Zima öklözte ki a kapu elől, de végül szabadrúgás kifelé.
45'
Vége az első félidőnek, 2-0-ra vezetünk.
46'
Mi kezdtük a második félidőt! Több csere is történt: Gaál, Vida és Király álltak be, Ádám, Remili és Hangya helyett, a dorogiaknál Hartyán helyett Sitku állt be.
47'
Póser védett könnyedén egy lapos lövést, Grabant B. lőtt
49'
GÓL! SAGLIK! 3-0! Berecz ívelte be a baloldaldali szögletet, majd Saglik gyönyörűen fejelt a kapu bal felső sarkába