Vezet a Dorogi FC, egy távoli 17 méteres találattal
Az első perceket a dorogiak irányítják.
12'
Remili baloldali beadása mindenki felett átszállt.
15'
Novák került helyzetben, de szabálytalannak ítélte a játékvezető a kapu előterében, szabadrúgás kifelé.
17'
Rendeztük sorainkat, többet van nálunk a labda, próbálunk támadni.
20'
Póser húzott le egy magas jobboldali beadást
24'
Remilit buktatták 22 méterre a kaputól, szabadrúgás: Vida végezte el, 30 centivel ment a kapu fölé.
25'
Vaskó állt be Korcsmár helyére.
28'
Szögletet rúghatunk a baloldalról egymás után kétszer: sajnos egyikből sem alakult ki veszély
29'
Ádám helyett Könyves állt be
30'
Pavlov és Ignatidis betegség miatt ma nem vesznek részt a mérkőzéseken
32'
Egyenlítettünk! Vida! Labdát szerzett az ellenfél 16-osa előterében, majd kiosztott egy kötény, végül 11 méterről a kapus lába mellett okosan elgurította a labdát.
33'
Remili lövését védte a dorogi kapus egy szép akciót követően
35'
Veszélyes helyről végezhet el szabadot a Dorogi FC: 18 méterről a sorfalban kötött ki a labda.
39'
Hangya szépen ment a baloldalon, beadta, Remili kiválóan érkezett a 11-es pont környékére, de nem találta el olyan jól, lövését védte a kapus.
40'
Novák cselezte be magát a 16-oson belülre, de belebonyolódott, nem tudott végül lőni.
42'
Gól! Hangya! 2-1! Hangya és Remili játszottak össze, végül Hangyához került a labda 16-on belülre, és higgadtan a kapuba gurított.
44'
Közel jártunk a harmadik gólhoz. Remili adta be balról, de Könyves elől, kivágták a védők a kapu torkából.
45'
Vége a félidőnek. 2-1 a javunkra.
47'
Elkezdődött a második félidő! Cserék: Vaskó, Vida és Könyves kivételével mindenki lement, sorcsere volt nálunk.
55'
Gól! 3-1! Könyves! Ferenczi gurította vissza Könyvesnek a 16-oson belül, aki magabiztosan talált a kapuba.
63'
Könyves lapos lövését védte a dorogi kapus.
65'
Ádám visszajön pályára, Vida ment le
68'
Murka lőtt mellé kissé kisodródva a baloldalról
72'
Gól! 4-1! Király Botond! Egy jobboldali szögletet követően Király fejelt gólt.
74'
Könyves lőtt jobboldalról, 15 méterről, de a kapus könnyedén fogta
80'
Továbbra is mi irányítjuk a mérkőzést, jóval többet járatjuk a labdát, higgadtan, sok passzal játszunk.