Játékvezetők: Bognár Tamás; asszisztensek: Buzás Balázs, Szert Balázs.
Hiányzók: Burmeister (megbetegedett), Gaál, Kleisz (sérülés), Ádám, Ristevski (eltiltás a sárga lapok miatt).

Elkezdődött a találkozó
2'
Pavlov március 12-én, hétfőn ünnepelte születésnapját, támadónk 27 éves lett
3'
A Vasas SC pedig március 16-án, pénteken a 107. születésnapját ünnepelte. A Vasas a 2016-os riói olimpiával bezárólag 50 olimpiai bajnokot, 52 világbajnokot és 55 Európa-bajnokot adott különböző sportágakban.
4'
Barczi próbálkozott, de Antal résen volt
5'
Ugrai szabadrúgását követően Nagy bokszolt bele a játékszerbe
10'
Vela felpördülő lövését Nagy bokszolta ki, majd a kipattanót Ugrai lőtte fölé
15'
Antal öklözte ki Barczi szögletét, majd Pavlovhoz került a labda, ám lövését blokkolták a védők
20'
Egy távoli szabadrúgást követően fejpárbaj volt középen, végül James fölé lőtt
24'
Hangya jobboldali szabadrúgását követően Pavlov próbálkozott középen, de Brkovicról szögletre pattant a labda
27'
Egy szögletet követően Vaskó fordult rá szép mozdulattal kb. 7 méterről, de lövése kipattant a védelemről
31'
Hangya passzolt vissza jó ütemben a középen érkező Bereczhez, aki 10 méterről lőtt, de ismét blokkoltak a védők
35'
Óvári lövését Vaskó blokkolta
37'
Barczi adta be veszélyesen a labdát jobbról, majd Lipták mentett az érkező Pavlov elől a kapu előterében
40'
Hangya baloldali beadását Antal húzta le
44'
Bacsa vezette kapura a labdát, James üldözte őt, majd Nagy jó ütemben jött ki és kaparintotta meg a labdát
45'
Vége az első félidőnek, egyelőre nincs gól, 0-0
46'
A diósgyőriek elkezdték a második félidőt, akik cseréltek is a szünetben, Bacsa helyett Ioannidis folytatja
47'
Nagy T. kapott sárgát miután Pavlovval szemben szabálytalankodott
50'
Pavlov került helyzetbe, balról 15 méterről lőtt, de kapu fölé szállt a labda
53'
Ioannidis kapott sárga lapot
56'
Jobboldali szögletünket követően Vaskó fejelt szépen, de Antal nagyot védett
58'
Nagy B. helyett Tamás lépett pályára
58'
Kocsis is sárgát kapott
59'
Shestakov is besárgult, közben Bereczet kell ápolni a szabálytalanságot követően
61'
Folytatódik a játék, Berecz tudja folytatni
64'
Shestakov adta be veszélyesen jobbról, a labda keresztbe elszállt a kapu előtt
66'
Nagy kulcsfontosságú közbeavatkozására volt szükség egy jobboldali vendég beadást követően
71'
Hangya baloldali beadását Antal öklözte ki
72'
GÓÓÓL! BERECZ! 1-0! James cselezgetett a 16-oson vonalánál, majd lekészítette a középen érkező Berecznek, aki laposan, Antal lábai között talált a kapuba 16 méterről.
76'
Csere a csapatunkban: Remili helyett Vogyicska érekzik, a csapatkapitányi karszalagot Vaskó vette át
79'
Berecz passzolt balról laposan középre, Antal azonban megelőzve mindenkit felkapta a labdát
80'
Ugrai szabadrúgását védte Nagy
81'
Vela helyére érkezik Szarka
85'
Ioannidis remek mozdulattal lőtt kapásból kapura egy jobboldali beadást követően, de Nagy bravúrosan védte
88'
Nagy ismét fontos szituációban ért labdába a kapu előterében
88'
Pavlov hagyja el a pályát, Ferenczi áll be a helyére
90'
4 perc a hosszabbítás