Vasas - Budaörs

2019. december 01. 17:00

Játékvezetők: Solymosi Péter, segítői: Lémon Oszkár, Vörös Dániel.
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 2 Celsius fokos, hűvös idő, és enyhe szellő várta a 16:15-kor melegíteni érkezett játékosokat, és a gyülekező szurkolókat. A Budaörs csapatában Bognár György szakmai igazgató három helyen változtatott a szerdán Csákvár ellen győztes csapaton. Bekerült a kezdőbe Gyurácz, Stieber András, Horváth Emil, Mocsi, Bakos és Szabó Bálint helyére.
Csapatunkban Szanyó Károly vezetőedző is három helyen változtatott a szerdán, a Budafok ellen 2-0-ás vereséget szenvedő kezdőcsapaton. Bekerült a kezdőcsapatba Tóth Bence, Köböl, és Balajti. Kikerült a szerdai kezdőből a piros lapos eltiltása miatt eltiltott Kovács Milán, Szedlár, és Kleisz.

1'
Csapatunk piros mezben és kék nadrágban, míg ellenfelünk zöld-fehér mezben és fehér nadrágban. A mérkőzést csapatunk kezdte.
5'
Eddig a két 16-os között folyt a játék.
8'
Bal oldali szögletet végzett el a Budaörs, de felszabadítottunk.
10'
Horváth Emil lőtt 18 méterről, középről, de Bősz biztosan védett.
12'
Csapatunk jutott bal oldali szöglethez. Köböl félmagas beadását a rövid saroknál kivágta egy védő.
14'
Kulcsár ugrott ki a balösszekötő helyén, 8 méterről lőtt, de Szivacski lábában elakadt a labda, sőt, Solymosi lest ítélt.
16'
Jobb oldali szögletet végzett el a Budaörs, de Bősz lehúzta a magas labdát.
23'
Stieber 23 méteres lövését tolta ki Bősz a jobb alsó sarok elől. A szögletet Gyurácz 5 méterről emelte fölé.
26'
Lakatos szöktette Balajtit, aki a bal oldali ötös srakáról ballal, a bal sarok mellé lőtt. Majd ismét Lakatostól kapott Balajti egy labdát, aki levette, de a kapus lelopta lábáról a labdát.
28'
Hajdú bal oldali beadását Birtalan 6 méterről fejelte, de a labda mintegy 2 méterrel a jobb kapufa mellé szállt.
30'
Stieber 24 méteres lapos lövése centikkel suhant el a jobb sarok mellett.
32'
Jobb oldali szögletet Köböl végezte el Birtalan 7 méteres fejesét Medgyes a gólvonalról vágta ki!
37'
Hinora jobb oldali lapos beadásáról éppen hogy csak lemaradt Birtalan és Balajti is.
39'
Medgyes futott el a bal oldalon, de Tóth Bence hárított becsúszva, a középen várakozó csatárok elől. Majd Kulcsár lőtt 19 méterről lőtt mellé.
41'
Birtalan jobb oldali lapos beadására a rövid saroknál érkezett Balajti, aki az ötös sarkáról kapásból fölé vágta.
45'
Nincs hosszabbítás, vége az első játékrésznek.
46'
Elkezdődött a második félidő. Nem volt csere.
47'
Jobb oldali szögletünkkel kezdődött a félidő. Köböl beadását Szabó kiöklözte, de lökést látott a játékvezető, kifele szabadrúgás.
50'
Kulcsár futotta le védőjét, a jobb oldalon, majd 10 méterről lőtt, de Bősz védett a rövid saroknál.
53'
Balajti kavargatott a 16-os vonalánál, középen, de nem jutott lövőhelyzetbe.
54'
Medgyes 17 méterről, középről lőtt, de labdája 2 méterrel fölé szállt.
56'
Halmai helyére Szabó Bálint állt be.
57'
Szabdrúgást végzünk el 17 méterre a jobbösszekötő helyéről. Köböl beadását kifejelték a védők.
59'
Birtalan adott forintos labdát Balajtinak, aki a vetődőd Szabó felett átemelve a hálóba talált! 1-0!
60'
Szivacski beadásszerű lövését a bal felső sarokból tolta ki Szabó.
61'
Balajti került helyzetbe, de egy cselbe belebonyolódott, oda lett a kínálkozó helyzet.
62'
Terbe jobb oldali beadását a rövid saroknál előre vetődve Birtalan az oldalhálóba fejelte.
63'
Fényes helyére Bakos állt be.
64'
Horváth Emil fejelt 6 méterről centikkel fölé, Molnár jobb oldali beadását.
67'
A jobb oldali oldalvonal mellől, a kaputól 35 méterre szabadrúgáshoz jutottunk. Hinora beadását Birtalan ollózta kapu mellé.
69'
Köböl a jobb oldalról átívelte a bal oldalra, ahol érkezett Lakatos, lapos ballábas lövése a jobb sarok mellé ment.
70'
Budaörsi szabadrúgást végzett el 30 méterre, de felszabadítottunk.
71'
Horváth Emil helyére Molnár Bence érkezett.
75'
Köböl a gólszerző! 2-0! Lakatos bal oldali középre adását a berobbanó Köböl a jobb alsó sarokba bombázta!
77'
Köböl helyére Daróczi érkezett.
78'
Balajti a kapussal szemben, jobbal a bal kapufa mellé emelt.
82'
Bal oldali budaörsi szögletet felszabadítottunk.
83'
Balajti helyére Szedlár állt be.
86'
Szedlár jobb oldali beívelését Birtalan vágta a kapuba közelről! 3-0!
88'
Szedlár átívelte a bal oldalról a labdát Birtalannak, aki kapura fejelte, de egy védő kivágta a labdát.
90'
Birtalan helyére Rétyi állt be.
90'
2 perc hosszabbítás.
91'
Bal oldali szögletet végeztünk el. de Szabó kiöklözte.
94'
Hajdú csúsztatott centikkel kapu mellé, Szedlár bal oldali labdáját. És vége, győztünk, és nullára hoztunk le egy meccset! Szép volt fiúk!