Vasas - Budafok

2019. november 27. 18:00

Játékvezetők: Lovas László, segítői: Medovarszki János, és Csatári Tibor.
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 8 Celsius fokos levegőhőmérséklet, hűvös szél fúj. A csapatok már 17:15-kor kijöttek melegíteni. Szanyó Károly, vezetőedzőnk a Csákváron győztes csapaton nem változtatott. Ellenfelünknél a legutóbbi fordulóbeli kezdőcsapathoz képest ezúttal Gohér, Vankó, és Filkor hiányzik, sőt csak Filkor ül a kispadon. Helyettük Horváth Rolandnak, Kulcsár Kornélnak, és Kirjáknak szavazott bizalmat Csizmadia Csaba.

1'
Csapatunk piros mezben és kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozót a Budafok kezdte.
2'
Kulcsár kapott jobbról egy beadást, amit becsúszva 3 méterről fölé perdített.
4'
Jobb oldali szögletet harcolt ki Hinora. Ő is végezte el, a rövid saroknál Gál próbált perdíteni, de a labda a bal kapufa mellé szállt.
6'
Ismét Hinora harcolt ki szögletet. Hinora lapos beadását Birtalan lőtte volna, de buktatták, azonban szögletet ítélt a játékvezető.
8'
Szabó Máté esett el a 16-oson belül Terbe szorításában, de néma maradt a játékvezető sípja.
10'
Birtalan jobb oldali élesen belőtt labdája Hajdú fejéről Póser kezében landolt.
12'
Birtalant húzták vissza a kaputól 35 méterre, de szabadrúgásunkat kivágták a budafokiak.
15'
Szabó 24 méteres lövése mintegy 3 méterrel kerülte el a bal kapufát.
16'
Jobb oldali szögletet végzett el Hinora, de magas labdája elszállt a fejek fölött.
20'
Szedlár bal oldali beadását Hinora akarta elfejelni, de át esett a fel nem ugró Romicon.
25'
Bal oldali szögletet végzett el a Budafok, de Birtalan kifejelte.
27'
Kulcsár végzett el szabadrúgást, középről, 30 méterről, de ívelését kivágtuk.
30'
Szedlár forgolódott a 16-os előterében, lőtt, de a védőfalról kivágódott, amit Lakatos több méterrel fölé vágott.
35'
Terbe jobb oldali 16-os sarkáról leadott, beadásszerű lövése zúgott el a jobb felső sarok felett.
37'
Birtalan kapott sárga lapot talpalásért.
39'
Kulcsár kapott sárgát Hajdú felrúgásáért.
40'
Kovács Dávid egy bal oldali beadás után megelőzte védőkét, és a jobb kapufa mellé perdített.
41'
Kleisz lőtt 16 méterről, középről 2 méterrel a kapu fölé.
44'
Ismét Kleisz vállalkozott lövésre, ezúttal 22 ,éterről, középről, ám jobb külsővel eltalált lövése 1 méterrel elkerülte a bal kapufát.
45'
Romicot és Kleiszet kellett ápolni, egy labdáért való felugrás után. Visszatértek mindketten, és ezzel véget is ért az első játékrész.
46'
Nem volt csere. Kezdődik a második játékrész. Csapatunk, Birtalan indította útjára a játékszert.
48'
Kleisz lőtt 22 méterről, egy Birtalantól kapott labdát, ám lövése 1 méterrel a bal felső sarok fölött hagyta el a játékteret.
50'
Kovács Dávid jobb oldali lapos beadását Szabó lőtte a bal oldali ötös sarkáról a bal kapufa mellé.
51'
Szivacski kezére pattant a labda. 11-es. Védőnk becsúszva akart szerelni, de estében a kezére pattant a a labda.
52'
Kovács Dávid a bal alsó sarokba lőtte a labdát a jobbra vetődő Bősz mellett. 0-1!
55'
Margitics kapott egy perdített labdát, a védőfalunk mögé, 4 méteres lövését Bősz védte bravúrral.
57'
Kleisz helyére Szatmári állt be.
62'
Bal oldali szögeletet végzett el a Budafok. A beívelést Vaszicsku fejelte 5 méterről, centikkel a bal kapufa mellé.
65'
Kovács Dávid lépett ki egyedül, de elkapkodta így lövését vetődve védte Bősz.
66'
Lakatos helyére Rétyi állt be.
67'
Kulcsár helyére Filkor állt be.
68'
Margiticsot lökte el Rétyi, sárgát kapott.
69'
Kovács Dávid szabadrúgása elszállt a berobbanó játékosok előtt, bedobással jövünk.
70'
Horváthot rántották le 18 méterre a kaputól, középen. Kovács Dávid jobbal, a bal felső sarokba bombázott, úgy hogy a kapufáról vágódott a labda a hálóba. 0-2!
73'
Hinora helyére Daróczi állt be.
75'
Szatmári lőtt 23 méterről a jobbösszekötő helyéről, 2 méterrel a felső léc fölé.
77'
Kovács Milánt kiállította talpalásért. Filkort ütötte el.
81'
Kovács Dávid futott el a félpályától, egészen a 16-osunkig, középre passzolt, ahol Soltész érkezett, ám ő át akarta emelni a labdát a kifutó Bősz felett, de mellé ment labdája.
83'
Birtalant lökték fel a kaputól 20 méterre a balösszekötő helyén. Daróczi lövése a sorfalról kipattant.
85'
Jobb oldali szögletet Daróczi ívelte be, de kifejelték a budafokiak.
90'
3 perc hosszabbítás.
90'
Kovács Dávid helyére Farkas állt be.
92'
Daróczi 23 méteres szabadrúgását kifejelték, majd a kipattanót Birtalan laposan 16 méterről lőtt, de Póser vetődve védett. Soltész helyére Micsinai állt be.