Balmazújváros - Vasas 1-1 (1-0)

2018. szeptember 30. 17:00

Játékvezetők: Csonka Bence (Csatári Tibor, Márkus Péter)
Helyszín: Balmazújváros
14 fok, borult az ég, de esőre úgy tűnik nem számíthatunk. A hazai csapat feketében, míg csapatunk fehérben játszik. A mérkőzést 600 néző tekinti meg.

1'
Elkezdődött a mérkőzés a hazaiak kezdőrúgásával.
3'
Hinora szaladt előre a jobb szélen, beadása Balajtihoz került, aki megcsúsztatta fejjel a labdát, ami a jobb kapufa mellett ment el.
5'
Egy kisebb flipperezés után Berki vette volna be a kapunkat, de lesen is volt, így nem lett gól
10'
Az utóbbi percekben mindkét kapu előtt kialakultak kisebb helyzetek, de veszélyt egyik sem jelentett
11'
Rokszin indult meg a baloldalon, beadásszerű lövése a kapu fölött ment el
13'
Hinora adott be a jobbszélen, amit Ádám Martin csúsztatott fejjel a rövid oldalon, a labda nem sokkal ment a kapu mellé
15'
Berki juttatta majdnem lehetőséghez társát, de beadását Hinora blokkolni tudta
17'
Talabér kapott sárga lapot Domokos buktatásért, az eset miatt játékosunkat pár percig ápolták a pálya közepén
20'
Domokos lőhetett a kapunkra úgy huszonkét méterről, lövése nem sokkal ment el a jobboldali kapufánk mellett
21'
Válaszlövés a mi részünkről, Hinora lőhetett szintén úgy huszonkét méterről, ballal, a labda egy méterrel a felső léc felett ment el
22'
Vezet a Balmazújváros. Domokos lőhetett ismét távolról, a labdája nagy ívet leírva beesett a kapunk bal felső sarkába. 0-1
25'
A gólszerző Domokos kapott sárgát talpalásért
31'
Talabér lőhetett az ellenfél kapujára, lövését Szécsi védeni tudta
32'
Szatmári kapott labdát az ellenfél tizenhatosán belül, lövése Papucsekről pattant el
33'
Balajti huszonkét méterről, jobbal, a bal alsó felé küldte a labdát, amit Szécsi vetődve fogott meg
34'
Kényszerűnek tűnő csere, Talabér Attila helyett Szivacski Donát a pályán
37'
Domokos próbálkozott ismét egy távoli lövéssel, ezúttal a bal felső sarkot célozta meg, de labdája a kapu felett ment el
39'
Murka lepte meg majdnem a balmaziak kapusát, egy jobboldali lövésszerű beadása szállt a kapu felé, ami nem sokkal ment el a kapu előtt
40'
Baloldali szögletre Szivacski érkezett a hosszú ötösnél és vállal a kapu fölé irányította a labdát
42'
Jagodics kapott sárga lapot Ádám Martin buktatásáért, aki ígéretes támadást kezdhetett volna
43'
Farkas adott be egy labdát a bal szélen, amit Bese könnyen megfogott
44'
Az ellentámadásból Hrepkának volt két ígéretes helyzete, az elsőt ráfordulásból fejelte rá, de Papucsek a vonal előtt mentett. A labda visszakerült Hrepkához, aki rárúgta a labdát, ezt pedig egy védő rúgta ki a baloldali kapufánál.
45'
Szivacski kapott sárgát visszahúzás miatt a félpályánál
45'
A játékvezető egy percet hosszabbít
45'
Lefújta az első félidőt a játékvezető, a Balmazújváros 1-0-s vezetésénél
46'
Elkezdődött a második félidő. A hazaiaknál cseréltek: Óvári helyett Patvaros Zsolt a pályán.
48'
Szatmári lőhetett szabadrúgást a balszélen, a tizenhatoson belülre ívelt labdáját az ellenfél kifejelte, a lecsorgót Hinora küldte kapura, de egy védőről lepattant
50'
Tizenegyes! Balajtit buktatta Szécsi kapus a tizenhatoson belül
51'
GÓÓÓÓL!!! Balajti!!! Csatárunk jobbal a bal alsó sarokba küldte a labdát. 1-1!
53'
Balajti jutott megint helyzethez, de lövését közelről a kapusba lőtte
60'
Az utóbbi percekben a mezőnyjáték jellemezte a mérkőzést, egy-egy kisebb helyzettel
62'
Erdei jutott labdához a pálya jobboldalán, amivel befelé sprintelt a tizenhatosunkon belülre, de lövését Bese hárítani tudta
63'
Szatmári lőtt a hazaiak tizenhatosába a labdát, ami Hrepkához, de egy hazai védő megzavarta a lövés pillanatában
64'
Patvaros visszahúzásért kapott sárga lapot
64'
Csere a hazaiaknál: Domokos Bálint helyett Harsányi Zoltán a pályán
68'
Ellenfelünk tizenhatosába jutott labdát fejelt Kelemen Hrepka irányába, aki kapásból a kapu fölé lőtte a labdát
74'
Ádám lőhetett szabadrúgást bal lábbal, amit a jobb alsó sarok felé irányított, a kifliszerű lövését a saroknál védte Szécsi
80'
Kisebb szabálytalanságok fémjelzik az utóbbi perceket
81'
Újabb csere a balmazújvárosiaknál: Berki István helyett Balázs Richárd a pályán
84'
Szatmári lőhetett szabadrúgást, a labda Ádám Martinhoz került, aki a kapu felé fejelte a labdát, de Szalai kifejelte a játékszert.
85'
Hrepka Ádám kapott sárga lapot, miután ütközött Szécsivel
88'
Balajti jutott megint helyzethez, most sikerült a kapus mellett elvinni a labdát, de egy védő résen volt és a kapu felé csorgó játékszert kivágta