29 fok, szikrázó napsütés. Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban, míg a Vác tiszta fehérben játszik. A mai napon ünnepli 27. születésnapját balhátvédünk, Rokszin Ádám

0'
Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdtünk
3'
Pintér Bence jutott lehetőséghez a baloldali kapufánál, de lövése oldalhálót talált
6'
Labdavesztés után Varga Szabolcs indulhatott meg, de a lövését Hinora akadályozta meg
7'
Az ebből fakadó szabadrúgást Zsolnai lőhette rá a kapura, de Bese kivédte
8'
A születésnapos Rokszin indult meg a baloldalon, beadását a váci védelem blokkolta, de a labda Hinorához került, aki kapásból a kapura lőtte. A játékszer nem sokkal ment a jobboldali kapufa mellé
10'
Váci támadás, előbb Ádámnak sikerült kifejelnie a labdát, de később visszakerült a váciakhoz, Varga Szabolcs pedig baloldalról ráküldhette a labdát a kapu felé, amit nem tudott Bese védeni. 0-1
11'
Itt az egyenlítés! Szilágyi Zoltán indult meg a jobboldalon, a próbálkozását kifejelte a váci védelem, a labda Hinorához került, aki egy lövőcsel után ballal a kapu jobboldalát célozta meg, ami szépen be is csavarodott! 1-1!
13'
Ádám lőhetett szabadrúgást a kaputól kb. 27 méterről, de a jól meglőtt szabadrúgására senki nem ért oda
17'
Ádám Martin lőhetett megint szabadrúgást, Szokol tudott fejelni, a labda nem sokkal ment a jobboldali kapufa mellé
21'
Szabadrúgáshoz jutottunk, amit Görgényi erősen reklamált, ezért sárga lapot kapott
22'
A szabadrúgást Bévárdi a kapu irányába küldte, de az érkező fejes nem volt pontos, így Halasi védeni tudott
25'
Ivószünetet rendelt el a játékvezető
26'
Folytatódik a mérkőzés
28'
Labdavesztés után váci támadás indult meg, aminek végállomása Kákonyi volt, a lövése a baloldali kapufa fölött ment el
30'
Zsolnai szerzett labdát, de lövését Bese védeni tudta
32'
Bévárdi lőhetett szabadrúgást, a labda Birtalanhoz került, de lövése a kapu fölé szállt
36'
Az utóbbi percek mezőnyjátékot hoztak, amit a vezetőedzők taktikai utasítások átadására is felhasználtak
40'
Szilágyi indult meg a jobboldalon, a beadást választott, de nem sokkal maradt le az átvevő játékos róla
44'
Az utolsó percekben kisebb helyzetet adódtak, de eseménytelenebb lett a játék.
45'
Félidő, 1-1.
46'
Kezdődik a második félidő. Bejött nálunk Hrepka, Kocsis, Laczkó, lement Ádám, Bévárdi és HInora.
48'
Megélénkült a középpályás játékunk, de a váci védelem eddig hatékony
52'
Balajti szerzett labdát a középpályán, aki egyből ráküldte a kapura a labdát, de Bese bravúrosan belenyúlt még a labdába, így megakadályozva a gólt
55'
Váci szöglet, ami célt ért a tizenhatoson belül, a helyzetet Dlusztus értékesítette egy fejessel. 2-1 a Vácnak.
57'
Csere nálunk, Murka helyett Gaál a pályán
59'
Újabb Balajti-helyzet, ami ajtó-ablak is lehetett volna, de Szilágyi még időben odaért
61'
Gaál szép oldalváltó passzt adott Rokszinnak, beadását Hrepka elől fejelték el
63'
Szép összjáték Gaál és Szilágyi között, előbbi passzáról került Birtalanhoz, aki fölé lőtte a labdát
65'
Labdavesztés a váci térfélen, a meginduló kontrát Balajti lőtte a kapura, de elment a kapu mellett
66'
Ismét cserélünk, Egerszegi helyett Tóth Keve a pályán
68'
Ivószünet a második félidőben
72'
Váci támadás, Balajti passzolta Zsolnainak a labdát, aki mellel csúsztatott, de nem volt kiemelkedően veszélyes a kapunkra
77'
Mezőnyjáték a középpályán, sok technikai hibával. Mindeközben a szél is úgy döntött, hogy csendes lesz, a párás meleg még most is érződik
80'
Laczkó indult meg baloldalon, beadása Gaált célozta meg, de egy váci védő kifejelte a labdát
82'
Kisebb helyzet, Vaskó passzolt Gaálnak a jobboldalra, de beadása nem érte el Birtalant
83'
Helyzet! Tóth Keve szerzett labdát, aki BIrtalannak passzolt. A középről lőtt helyzetet a váci kapus védte.
85'
Gaál lőhetett szabadrúgást balról, az ívelt labdát a váci kapus bizonytalanul, de védte