Vác - Vasas

2019. szeptember 29. 16:00

Játékvezetők: KOVÁCS GERGELY, SEGÍTŐI: KULMAN TAMÁS, HOFBAUER ROLAND.
Helyszín: Soroksár
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Soroksáron 23 Celsius fokos levegőhőmérséklet, borult ég, élénk szél fúj. Csapatunkban újra kezdő Birtalan Botond. Az eltiltott Rados helyett ezúttal Bősz áll a kapunkban.

0'
Csapatunk piros felsőben, kék nadrágban, míg ellenfelünk fehér felsőben, piros-kék csíkkal, fehér nadrágban. A mérkőzést a a Vác kezdte.
2'
Filipovic lőtt a balösszekötő helyéről 18 méterről két méterrel a felső léc fölé.
5'
Szatmári fordult be a 16-os vonalánál, középen, ám lapos lövése a bal kapufa mellé ment.
8'
Szivacski passzolta középre a labdát, Birtalan egy csel után 17 méterről a bal kapufa mellé lőtt, laposan.
11'
Szivacski kapott sárgát, buktatásért a felezővonalnál.
16'
Terbe bal oldali beadását Birtalan elől fejelték el.
19'
A vendégszektor megtelt, ott 200 Vasas szurkoló, míg a fedett lelátónál is mintegy 150 Vasas szimpatizáns foglal helyet.
21'
Kisütött a nap. Mezőnyjáték folyik percek óta a pályán.
24'
Jobb oldali szögletet Szatmári végezte el, a lapos beadást kivágták a védők, majd les miatt kirúgással jött a Vác.
25'
Balajti a gólszerző! 0-1! Balajti ugrott ki középen, majd 10 méterről a kapus mellett a jobb alsó sarokba gurított.
31'
Zámbó a 11-es pontról nagy gólhelyzetben 3 méterrel a kapu fölé lőtt, egy jobb oldalról érkező lapos beadást.
34'
Bal oldali szöglethez jutottunk, Szatmári beadását Birtalan fejelte középére, amibe Viczián stukkolt bele, ám a labda mintegy 2 méterrel elkerülte a bal kapufát.
38'
Géringer a jobb oldali 16-os sarkától lőtt, de labdája elszállt a kapu előtt, és több méterrel a bal kapufa mellé szállt.
40'
Lefler játszotta magát tisztára 18 méterre a kaputól, középről, de ballábas bombája 2 méterrel fölé szállt.
42'
Hajdú kapott sárgát, könyöklésért.
44'
Egy perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek. Bár több gólhelyzetünk volt, de nagyjából kiegyenlített a játék a mezőnyben.
47'
A Vácnál Bartos állt be, Filipovic helyére a második félidőre. Nálunk nincs csere.
48'
A nézőszám 700.
49'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Szatmári beadását Kovács lőtte rá a 16-osnál, de egy védőről kipattant. Középen Vicziánt rántották le, de a síp néma maradt.
51'
Lefler kicselezte a teljes védelmünket, elhúzta a kapusunk mellett, majd 5 méteres lövését Tóth fejelte ki a gólvonalról.
52'
Katona kapott sárgát műesésért a 16-oson belül.
54'
Lefler kapott sárgát, mert elrúgta a labdát, amikor szabadrúgáshoz jutottunk.
55'
Terbe a bal oldali kapufára pörgetett egy beadást, a kipattanóra pedig rávetődött Halasi.
58'
Birtalan jobb oldali lapos beadását Balajti a 11-es pontnál lőtte fölé.
59'
Birtalan a gólszerző! 0-2! Balajti a balösszekötő helyén kiugrott, majd a kaputól 10 méterre átpasszolta a jobbra mellette érkező Birtalanhoz, aki a kapu közepébe belsőzött.
60'
Katona helyére Szalánszki állt be.
61'
Balajti közeli lövését védte Halasi lábbal.
63'
Szatmári kapott sárgát, mert Géringer sarkára lépett.
66'
Terbét buktatták a jobb oldali oldalvonalnál a 16-os vonalával egy magasságban. Hajdú lapos középre adását felszabadították a váciak.
68'
Birtalan helyére Szedlár érkezett.
70'
Lassú érkezett Lefler helyére.
72'
Hinora lőtt 18 méterről középről kevéssel a bal kapufa mellé.
74'
Jobb oldali Szatmári szögletet szabadítottak fel a váciak.
75'
Király állt be Hajdú helyére.
78'
Szatmári a gólszerző! 0-3! Szatmári tört be a 16-oson belülre a balösszekötő helyén, átfűzte magát egy védőn, majd mielőtt Halasi beavatkozhatott volna, jobb spiccel a jobb alsó sarokba lőtt, 6 méterről.
80'
Szűcs lőtt 17 méterről, de egy védőről kapu mellé pattant.
82'
Szedlár fordult le védőjéről a 16-os vonalánál, ém lapos lövését Halasi vetődve védte.
83'
Szatmári helyére Köböl állt be.
86'
Hajnal fejesét Bősz a jobb felső sarokból tornázta ki.
87'
Szedlár a gólszerző! 0-4! Köböl jobb oldali beadását Király fejelte kapura a bal oldali ötösnél, és az érkező Szedlár közelről a kapuba fejelt.
89'
2 perc hosszabbítás.