Vác - Vasas 0-1 (0-0)

2018. október 03. 15:00

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Kepe Arnold)
Helyszín: III. kerületi TVE-pálya
17 fok, szeles idő, változóan borús ég fekete felhőkkel. A váciak piros-kékben, csapatunk tiszta fehérben lép pályára

0'
Elkezdődött a mérkőzés, a váciak érhettek először a labdába
2'
Varga Szabolcs kapott labdát Görgényitől, de Hrepka blokkolta a lövést, a rákövetkező szögletből nem lett semmi
3'
Csillag jutott lehetőséghez, de rosszul eltalált lövése nem jutott el a kapuig
6'
Bese mutatott be szép védést Csillag lövésénél
9'
Csillag indulhatott meg Kákonyi passzát követően, az alapvonalról beadott lövése mindenki mellett elment és a hosszúnál lévő védőnk rúgta ki a labdát
11'
Murka passzolhatott Rokszinnak a balszélre, beadását azonban kifejelték a váci védők
15'
Kákonyi adhatott be újra a jobb szélről, a labda ismét elszállt mindenki mellett
18'
Szabadrúgáshoz jutottunk, miután Dlusztus szabálytalankodott Balajtival. A szabadrúgást Ádám Martin lőtte, a labda a bal oldali kapufa mellett ment el
22'
Váci szöglet, aminek végállomása Tóth Gergely volt, a lövését Bese védte
25'
Szatmári szabadrúgást lőhetett a jobboldalról, ívelt labdája Hrepkához került, aki fordulásból lőtt, de a labda a kapu előtt szállt el
27'
Ádám Martint kell ápolni egy ütközést követően
28'
Szabadrúgást lőhettünk ismét, a beívelést követően Kelemen fejelt mellé.
31'
Kényszerű csere, Ádám Martin helyett Hajdú Ádám a pályán
32'
Zsolnai lőhetett a tizenhatos előtt szabadrúgást, ami a felső lécről pattant ki
35'
Váci szöglet, amit Kákonyi végzett el, a beérkező labdára Görgényi ment rá, de lövése nem veszélyeztette a kapunkat
37'
Sárga lapot kapott csapatkapitányunk, Vaskó Tamás, buktatásért
38'
Az ezt követő szabadrúgást Csillag végezte el, de a labdája a sorfalunkról vágódott le
42'
Szatmári ívelt be egy labdát a váci tizenhatoson belülre, de a váci védők kirúgták a labdát, mielőtt Hrepkához elért volna
45'
A tartalék játékvezető egy perc hosszabbítást jelzett
45'
Félidő, az eredmény eddig 0-0
46'
Elkezdődött a második félidő. A szünetben elkezdett zuhogni az eső. Cserélt is a csapatunk, Birtalan Botond sérülése utáni eső meccsét játszva Murka Benedek helyett a pályán
50'
Váci szabadrúgás a tizenhatos jobb sarkánál, de ki tudtuk védekezni
52'
Földi Máté kapott sárga lapot Hinora Kristóf buktatásáért
53'
Hajdú Ádám lőhette az ebből következő szabadrúgást, ami széles ívet leírva a hosszúnál lévő Vaskóhoz jutott, de a szög túl éles volt és a fejese az oldalhálóban landolt
55'
Hegedűs húzott el a jobboldalon, lapos beadása eljutott a hosszú oldalra, de Zsolnai lekéste a labdát
58'
GÓÓÓÓÓL!!! Balajti! Dlusztus adta haza Halasinak a labdát, azonban kirúgása nagyon félresikerült, ami így visszajutott Balajtihoz, aki egy emeléssel a kapuba irányította a labdát. 1-0
60'
Durso lőhette távolról a kapura a labdát, úgy huszonöt méterről, de a labda a kapu felett hagyta el a játékteret
65'
Első csere a hazaiaknál, Murai Márk jött be a pályára Csillag Dárius helyett
74'
Váci szöglet, amit sikerült egy újabb szögletre hoznunk, az pedig Bese kezében landolt végállomásként
76'
Birtalan lőtt távolról a kapura, de Halasi fogta a játékszert
78'
Időközben elállt az eső, időnként meg ki is süt a nap
81'
Kelemen Dávid kapott sárga lapot buktatásért
82'
Zsolnai lőhette a szabadrúgást, amit kapura lőtt és Bese kezéről pattant fel a felső lécre és onnan ki
83'
Labdavesztésünk után a hazaiak támadhattak, de lövésük nem sokkal nem el a jobb alsó sarok mellett
84'
Csere a váciaknál, Varga Szabolcs helyett Borvető Áron a pályán
85'
Utolsó csere nálunk, Hrepka Ádám helyett Szilágyi Zoltán a pályán
89'
Utolsó csere a hazaiaknál, Tóth Gergely helyett Szekszárdi Tamás a pályán
90'
Három perc hosszabbítást jeleztek
91'
Hajdú Ádám lőtt rá távolról a kapura, de Halasi védett
92'
Kákonyi adta be balról a labdát, de az egyik váci támadó nem ért bele jól a labdába, így ajtó-ablak helyett védőink kimentették a labdát
93'
Bese két óriási védést mutatott be, előbb Hegedűs, majd Borvető lövését védte ki bravúrral
94'
Vége a mérkőzésnek és ezzel véget ért döntetlen-sorozatunk, a végeredmény 1-0 a csapatunknak!