Újpest FC - Vasas FC 2-0 (0-0)

2015. október 24. 17:30

Játékvezetők: Erdős József; asszisztensek: Varga Zsolt, Demeter János
Helyszín: Szusza Ferenc stadion
A mieink piros-kék mezben, kék nadrágban, piros sportszárban, az újpestiek lila fehér mezben, fehér nadrágban és sportszárban lépnek pályára.

1'
Mi kezdjük a mérkőzést, hajrá, VASAS!
2'
Osváthot kell ápolni az oldalvonalon túl.
2'
A térfelünkön passzolgatunk
3'
Újpesti helyzet, Jobboldali beadást követően Diagne fejelt a jobb kapufa mellé.
4'
Könyves kapott sárga lapot, Balázst döntötte fel a felezővonalnál.
6'
Osváth nagyon fájlalja a lábát, bekísérték az öltözőbe. Helyette Vida a pályán.
7'
Jelenleg úgy néz ki, hogy Vukaszovics lett a jobb hátvéd.
8'
Jobboldali szögletet rúgott Czvitkovics, ajtó-ablak helyzet Grúz előtt, kapufát lőtt, majd a kipattanót Remili - szintén közelről - Balajczába lőtte.
10'
30 méterről, középről jöhetnek szabaddal a hazaiak, Bardhi erős lövését Nagy tolta ki jobbra.
12'
Akcióból, igazán nagy helyzetet egyik csapat sem tud kialakítani
13'
A hazaiak most megtették, Balázs kapott egy magas labdát a bal oldalról, átvette, majd a kapu előtt keresztbe lőtte kb. 15 méterről.
15'
Heris forgolódott a 16-os előterében, majd ballal jobb felső sarok felé nyeste a labdát, de Nagy résen volt, és lehúzta azt.
17'
Bal oldalról, a 17 méterről a büntetőponttal egy magasságban jöhetünk szabaddal. Czvitkovics erős beívelését fejelték ki a védők.
18'
Bardhi 22 méteres erős lövését Nagy fogta meg jobbra elvetődve.
20'
Sajnos nem tudjuk megtartani a labdát, az újpestiek nyomás alatt tartják csapatunkat.
21'
Szabadrúgással jöhetnek a hazaiak. A bal összekötő helyén, 23 méterre a kaputól Grúz gáncsolta Diagnét. A labda mögött Bardhi, jobb kapufa mellé teker vagy 3 méterrel.
23'
Hosszan szöktették Könyvest, aki 30 méter sprint után éppen lecsúszott a labdáról, Balajcza vetődött ki rá.
25'
Diagne lőtt egy lesgólt, marad a 0-0.
28'
Szabaddal jöhettünk közel a felezővonaltól. Grúz ívelte előre, Pavlov visszafejelte, a 16-os vonalától Könyves lőtt kapásból a jobb alsó sarok felé, de Balajcza védett.
29'
Egy veszélyes újpesti szabadrúgást követően Grúz fejelte ki szögletre a labdát.
30'
A hazai szöglet veszélytelen volt.
31'
Továbbra is a lila-fehéreknél van többet a labda.
33'
Szögletet lőhetünk a bal oldalról. Czvitkovics kicsiben végezte el, Remilihez passzolta a labdát, aki az ötös sarkárról keresztbe bombázta a labdát. Bedobás.
36'
Eddig nem hoz sok izgalmat a mérkőzés, passzolgatás folyik.
41'
Füttyszó hallható a nézőtérről, senki sem elégedett az eddigi játékkal.
42'
Szöglettel jöhet az Újpest, Nagy húzta le a beívelt labdát.
44'
Az utolsó percekben mi próbálkozhatunk a hazai térfélen, de helyzetet nem tudtunk kialakítani. Egy perc hosszabbítás.
45'
Vége a félidőnek. 0-0.
46'
A hazaiak kezdik a második félidőt. Nagy Tamás helyett Hazard a pályán.
47'
Diagne jobboldali beadását húzta le magabiztosan Nagy
50'
A második félidő is olyan laposan indul, mint amilyen az első félidő nagy része volt.
52'
Behúzódunk a saját térfelünkre, talán kontrákra játszunk.
53'
Sárga lap Remilinek, Herist buktatta a felezővonalnál.
55'
A jobb összekötő helyén Debreceni szabálytalankodott Diagnével szemben, szabaddal jöhetnek az újpestiek 23 méterről. Balogh végezte el, Nagy kezében landolt a bal lábas lövés.
56'
Balázshoz került az általunk eladott labda, laposan próbálkozott a jobb 16-osunk sarkától, keresztbe elgurult a labda.
57'
Az újpesti szurkolók már a sokadik alkalommal fejezik ki nemtetszésüket.
60'
Továbbra sem jegyezhetünk fel helyzeteket, a mezőnyben passzolgatnak a csapatok.
62'
Balázs próbálkozott 20 méterről, középről, de magasan fölé lőtt
64'
Czvitkovics helyén Berecz a pályán.
65'
Szabadrúgással jöhetnek az újpestiek a jobboldali szögletzászlóhoz közel. Balogh beadását fejeltük ki.
67'
Az újpestieknél van többet a labda, de gólhelyzet a részükről sincs.
68'
Diagne esett el a bal oldali ötös sarkánál, a hazaiak büntetőt reklamáltak, de kirúgással jöhetünk.
70'
Hazard lőtt 16 méterről fölé.
70'
Balogh középre tartó lágy beívelését Nagy fogta.
71'
Balázs helyett Kabát a pályán.
72'
Megúsztuk a gólt, Litauszki fejelhetett 5 méterről, Nagy óriási bravúrral öklözte ki.
74'
Bardhi 30 méterről, legalább 3 méterrel lőtt a kapunk fölé.
76'
Diagne fordult le a jobboldali ötös sarkánál életerős lövését Nagy Gergely védte bravúrosan
78'
Baloldali újpesti szöglet, mindenki feje felett átszállt, a túl oldalról jött egy újabb beadást, majd Hazard nyeste rá 16-ról, ám Nagy ismét a helyén volt.
79'
Büntetőhöz jut az Újpest, Kabátot buktatták.
80'
Diagne belövi a jobbra dőlő Nagy mellett.
82'
Kabát tettet vissza Hazardnak, aki kapásból lőtt, Nagy tolta szépen szögletre. A sarokrúgás veszélytelen volt.