Újpest FC - Vasas 1-0 (1-0)

2017. augusztus 06. 20:00

Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Berettyán Péter és Becséri Gergely.
Helyszín: Szusza Ferenc-stadion
Kleisz és Berecz nincsenek a keretben, Márkon a héten térdporcműtétet hajtottak végre, míg Zsombor belázasodott.
Időjárás: 20 Celsius

1'
Elkezdődött a találkozó, hajrá Vasas!!
2'
Az első szögletet mi végezhettük el rögtön a mérkőzés legelején, Remili beadását azonban kifejelték a védők
4'
A mieink bordó, a hazai újpestiek lila-fehér szerelésben léptek pályára
5'
Pavlov távoli lövése veszélyesen zúgott a kapu jobb alsó sarka felé, de Pajovics védte
10'
Mohl távoli lövését Kamenár magabiztosan fogta
14'
Pauljevic távoli próbálkozása a kapunk fölé szállt
16'
Zsótér ment el a baloldalon, a 16-oson belül előtte a labdát, ami csak néhány centivel kerülte el a kapunkat
20'
Pauljevic lőtt ismét távolról, de magasan fölé szállt
21'
Murka szerzett labdát az újpesti 16-os előterében, a kapu felé indult, majd egy középre passzal próbált helyzetet kialakítani, de az átadás pontatlan volt
22'
Szögletünket követően Murka lőtt kapu mellé
25'
Vezet az Újpest, Nagy volt a gólszerző. 1-0
30'
Kamenár kaparintotta meg a labdát az újpesti támadók elől egy veszélyes jobboldali beadást követően.
32'
Szabadrúgásunk során egy rövidpasszos kombinációval próbálkoztunk, de sikertelenül
33'
Obinna próbálkozását Kamenár fogta könnyedén
42'
Hangya tekerte be jobbról a szabadrúgást, Pajovicnak kellett nyújtóznia és kitolnia a léc alól a labdát
43'
Az ezt követő szögletünk is veszélyes volt, Bojovic fejese majdnem az újpesti kapuba kötött ki
45'
Vége az első félidőnek, 1-0 az Újpest javára
46'
Megkezdődött a második félidő, mi indítottuk útjára a labdát
47'
Hangya lövését blokkolták a védők az újpesti kapu előterében
48'
Kamenár bravúrosan védte a hazai szögletet követő fejest
52'
Burmeister fejelt centikkel a kapu mellé a szabadrúgásunkat követően
55'
Újabb hatalmas védés Kamenártól
56'
Windecker távoli lövését blokkolták a védőink
58'
Két hazai szöglet egymás után, de egyik sem volt veszélyes
63'
Egy komoly újpesti akció végén Zsótér lőtt kevéssel mellé
66'
Vida távoli bombája ment mellé, szép lövés volt
68'
Kettős csere a csapatunknál: Ádám és Kulcsár érkeznek Remili és Pavlov helyett
70'
Cseke távoli lövését védte Kamenár magabiztosan
74'
Ádám jobboldali beadása pontatlan volt
77'
Hangya távoli lövése ment nem sokkal fölé
77'
Újabb csere nálunk: Murka helyett Gaál folytatja
78'
Újpesti csere: Diarra váltja Nagyot
79'
Kamenár kapta le a levegőből Diarra beadását
80'
Diarra lövése ment kapu fölé
81'
Obinna került helyzetbe, de mellé lőtt
81'
Zsótér helyett Simon a pályán
85'
Kulcsár került hatalmas helyzetbe a 16-oson belül, de lövését az utolsó pillanatban blokkolták a védők