2017. március 29. 20:00

Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Ring György, Tóth II. Vencel
Helyszín: Szusza Ferenc-stadion
Hangya sípcsont-sérülés miatt nincs a keretben.
Ristevski tegnap válogatott mérkőzést játszott, így a cserepadon kapott helyett.
Kleisz az U19-es válogatottbeli szereplése miatt nincs a keretben

1'
Mi kezdtük a találkozót, Király indította útjára a labdát.
1'
A mieink bordó mezben futballoznak, a hazai újpestiek a szokásos lila-fehér szerelésben játszanak
4'
Megszerezte a vezetést az Újpest, Lázok a gólszerző
6'
Mohl kapott sárgát a kezezésért.
6'
Szögletünket követően 11-es jutunk, Saglik a labda mögött
7'
Saglik büntetőjét megfogta Balajcza
10'
Korcsmár 18 méteres lövését blokkolták a védők
12'
A baloldali újpesti szabadrúgás veszélytelen volt
15'
Heris távoli próbálkozása ment mellé
18'
Diarra távoli lövése pattant ki az alapvonalon túlra, hazai szöglet: Adric perdített laposan a kapunk mellé a rövid saroknál.
21'
Lázok indult meg a jobboldalról középre, majd 18 méterről ballal előtte, de a kapu fölé szállt
23'
Korcsmár távoli lapos lövését fogta Balajcza
27'
Baloldalról végezhetünk el szabadrúgást, Berecz végezte el, de sajnos mindenkinek hosszú volt
29'
Balogh ballábas erős lövése ment a kapunk mellé
31'
A kisebb sérüléssel bajlódó Lázok helyett Perovic a pályán
33'
Nagy húzott le szépen egy jobboldali beadást
34'
Cserélünk mi is, Debreceni helyett Remili érkezett a pályára, aki ezzel a csapatkapitányi karszalagot is megkapta
37'
Diarra kapott sárgát, miután elrúgta a labdát az oldalvonalon túl
38'
Manjrekar is sárga lapot kapott
39'
Nagy védett bravúrosan egy lapos közeli lövést
41'
Vaskó kapott sárga lapot lerántásért
42'
Balogh lőtte be az újpestiek szögletét, Saglik fejelte ki
44'
Vaskó mentett szépen egy jobboldali beadást követően
44'
Egy perc a ráadás az első félidőben
45'
A baloldali 16-os sarkáról végzett el szabadrúgást az Újpest, ám védőink felszabadítottak, az első félidőnek ezzel pedig vége
46'
A hazai Újpest kezdi a második félidőt. Mi cseréltünk, Szivacski helyett Ádám a pályán.
47'
Mohl távoli kapáslövéssel veszélyeztetett, de a kapunk mellé ment
49'
Nagy védett szépen egy távoli lövést
50'
Többet birtokolja a labdát az Újpest, ők kezdeményezik a támadásokat
54'
Remili baloldali beadását fejelték ki a védők
55'
Egy jobboldali beadást követően Andric fejelt kapufát
56'
Csere a hazaiaknál: Cseke helyett Sankovic a pályán
58'
Diarra lövése került el jócskán a kapunkat
59'
Balajcza érkezett ki jól Saglik indítására és kivágta a labdát
61'
Kihasználjuk utolsó cserénket is: Saglik helyett Kulcsár lépett a pályára
62'
GÓÓÓÓÓL!! MANJREKAR a gólszerző! Bizonytalankodott hátul az Újpest, ezt kihasználta szemfülesen Manjrekar, aki erősen a kapu közepébe lőtt Balajcza fölött
67'
Mohl sérülés miatt lement a pályáról
70'
Mohl helyett Hazard a pályán
71'
Korcsmár fejelt ki a kapu előteréből egy veszélyes baloldali beadást
74'
Remili indult meg egy kiugratásra, ám végül Balajcza előbb érte el a labdát
75'
Heris kapott sárga lapot
76'
Kulcsár lőtt kapásból egy lapos jobboldali szögletet követően, az oldalhálót érte a labda
79'
Szabadrúgást végezhet el az Újpest 22 méterről: Andric lőtt fölé
81'
Nagy húzott le a levegőből egy jobboldali beívelést
83'
Les miatt mi jöhetünk szabadrúgással kifelé.
85'
Nagy védte szépen Diarra lövését.
85'
Távoli szabadrúgásunkat követően Balajcza kaparintotta meg a labdát.
86'
GÓÓÓÓL! REMILI!!!! 1-2!! 17 méterről, a kapujából kint álló Balajczát átemelve lőtt csodálatos gólt Remili!