Játékvezetők: Solymosi Péter; asszisztensek: Albert István, Varga Zsolt.
Nézőszám: 1442

1'
Az Újpest csapata kezdte a találkozót. Hajrá, Vasas!!
2'
Saglik letámadása jelentett némi veszélyt az Újpest 16-osa előterében, de helyzet nem alakult ki.
4'
Murka beadását vágták ki a védők.
7'
Az első szögletet az újpestiek végzik el: Burmeister először fejjel, majd az újabb beadást követően becsúszva mentett.
9'
Balogh jobboldali beadását követően ismét Burmeister fejelt.
12'
Újabb "hazai" szabadrúgás: Balogh tekerte kapura 21 méterről, kicsivel a kapunk fölött szállt el a labda
14'
Ristevski hosszúra sikeredett előre ívelését Banai húzta le.
16'
Hangya kapott jó labdát a baloldalon, beadta, és Saglik parádés, ollózós mozdulattal tette egyből kapura, de egy védőben sajnos elakadt a lövés.
18'
Murkát állította meg lesen a játékvezető.
21'
Az első 20 perc nagyobb helyzet nélkül telt el, egyszer mi, egyszer az Újpest játszik fölényben, de főképp a mezőnyben folyik a játék.
24'
Remili lőtte be baloldalról élesen a labdát a kapu elé, egy újpesti fejről az alapvonalon túlra pattant a labda. A szögletet követően szabálytalanság miatt a hazaiak jöhetnek kifelé.
26'
Diarra lövését védte szépen Nagy.
28'
Balogh adta be jobbról a szabadrúgást, de nem volt veszélyes.
31'
Murka elől fogta meg a labdát Banai egy hosszú ívelést követően
32'
Ristevski kapta az első sárga lapot a mérkőzésen, a saját térfeléről meginduló Diarrát buktatta a 16-osunk előterében.
33'
Mohl szabadrúgása magasan fölé szállt.
34'
Mohl baloldali beadását Korcsmár fejelte ki.
35'
Windecker góljával vezet az Újpest. Egy baloldali szögletet követően Windecker elé került a labda, aki közelről a kapuba lőtt.
38'
Banai érkezett jól egy indításra, Murka így nem érte el
43'
Egymás után négy szögletet is elvégezhettünk, végül a negyedik próbálkozást követően Burmeister fejelt mellé.
45'
Egy perc volt a ráadás, melynek végén újpesti szabadrúgást zárta a félidőt. Újpest - Vasas 1-0.
46'
Mi kezdjük a második félidőt, kettőt is cseréltünk: Debreceni és Pavlov állt be Burmeister és Murka helyett,
48'
Veszélyes helyről rúghatunk szabadrúgást, Saglikot buktatták a 16-os vonalhoz közel.
49'
GÓÓÓÓL!!!! SAGLIK bombagól 17 méterről! Az előző szituációt követően a sértett állt a labda mögé és Saglik rendkívül pontosan lőtte ki a bal felső sarkot.
54'
Az utóbbi percekben nagyon rákezdett az eső
56'
Mohl egymás után kétszer is be tudta adni balról, mindkétszer tisztáztunk. Kissé beszorultunk a kapunk elé.
57'
Angelov helyett Bardhi a pályán.
58'
Debreceni mentett fejjel egy jobboldali beadást követően
61'
Bardhi újra vezetéshez juttatta az Újpestet. Diarra adta be baloldalról, majd a középen érkező Bardhi magabiztosan talált a kapunkba 6 méterről.
63'
Saglik beadását követően Remili talált be, de sajnos lesen tartózkodott
65'
Bardhi veszélyes szabadrúgását öklözte ki Nagy. Az ezt követő szögletet után ismét Nagynak kellett védenie
67'
Nagy húzta le az újpestiek újabb szögletét.
69'
Kijöttünk az újpesti szorításból, az utóbbi percekben mi birtokoljuk többet a labdát.
70'
Saglik előtt adódott egyenlítési lehetőség, laposan lőtte kapura 10 méterről, de egy becsúszó védőről felpattant a labda, majd Banai fogta.
72'
Diarra laposan lőtt baloldalról a rövid sarok irányába, Nagy védett magabiztosan.
75'
Hiába van többet nálunk a labda, sajnos nem tudunk a kapu közelébe kerülni, jól visszazár az Újpest.
76'
GÓÓÓÓL!!! KORCSMÁR!!! 2-2! Remili ívelt be egy szabadrúgást a baloldalról, majd Korcsmár érkezett középen, aki közelről a kapuba juttatta a labdát.
79'
Diarra cselezett befele a baloldalról, majd jobbal előtte 20 méterről, de a kapu mellé szállt a labda.
81'
Nagy fogta magabiztosan Bardhi jobboldali beadását.
84'
Lázok érkezik a lesérült Cseke helyett
86'
Mi dominálunk az Újpest megpróbál kitámadni.
87'
Saglik kapott sárga lapot veszélyes megmozdulásáért.
88'
Nagy Tibor helyett Nagy Gábor a pályán
90'
Nagy Gergely vétett hibát egy baloldali beadást követően, nem tudta megfogni a beérkező labdát, szerencsére az érkező támadó nem tudta belőni, Nagy védett