Tiszakécske - Vasas

2019. augusztus 25. 17:30

Játékvezetők: Molnár Attila, segítői: Buzás Balázs, Farkas Balázs.
Helyszín: Tiszakécske
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Tiszakécskén 31 Celsius fokos levegőhőmérséklet, napsütés. A vendégszektorban mintegy 100 Vasas szurkoló. Csapatunk tiszta fehérben, ellenfelünk kék mezben, sárga oldalcsíkkal. A helyszínen 1.000 néző tekinti meg a mérkőzést.

1'
Ellenfelünk kezdte a mérkőzést.
2'
Hinora fekszik a a félvonalnál. Ápolni kell. Nem volt a labda a közelében.
4'
Tiszakécskei szabadrúgás a bal oldalról, de les miatt mi jöhettünk.
5'
Hajdú adta be balról a labdát, Birtalan két védő gyűrűjében nem fért a labdához.
6'
Oláh lőtt a jobb oldalról az alapvonal mellől, éles szögben, de a labda 1 méterrel fölé szállt.
7'
Hinorát le kellett támogatni a pályáról.
8'
Balajti állt be Hinora helyére.
9'
Szatmári 26 méterre középről végzett el szabadrúgást, amit laposan bepasszolta Királynak, a kapussal szemben Varga lábába rúgta a labdát.
13'
Szatmári adta be a labdát balról, Birtalan a 11-es pontnál nem találta el jól a labdát, így kimaradt a nagy helyzet.
15'
Szatmári 25 méterről középről lőtt, de labdája 2 méterrel a jobb kapufa mellé szállt.
17'
Szuhodovszki lépett ki a balösszekötő helyén, majd 15 méterről lőtt, de a labda csak az oldalhálóban landolt.
19'
Zádori ugrott ki középen, Radossal szemben elrúgta a labdát, de az kapusunk lábáról szögletre perdült, a bal kapufa mellett.
21'
Egy percen belül tűzijáték alakult ki kapunk előtt, többször is védőink önfeláldozóan belevetődtek a labda útjába.
23'
Ivószünet.
25'
Király lőtt 18 méterről, laposan, és Vargának igencsak nyújtózkodnia kellett.
27'
Birtalan a gólszerző! Szatmári baloldali szögletét, Király megcsúsztatta a rövidsaroknál, Birtalan érkezett középen, és ballal a kapu közepébe bombázott.
29'
Nyilas íveltbe csaknem az alapvonalról, a baloldalról egy szabadrúgást, és a középen berobbanó Kardos, estében fölé bombázott.
31'
Király ment el a baloldalon, majd éles beadását, a kapus kiöklözte.
35'
Király lövésébe a 11-es pontnál Kardos tette bele a lábát. Egy kissé bele is sérült.
36'
Balajti készítette le Királynak a labdát, középen a kaputól 17 méterre, de lövése 2 méterrel a kapu fölé szállt.
38'
Egy baloldali beívelést Zádori fejelt a 11-es pontról magasan fölé.
39'
Birtalan duplázott! 2-0 a javunkra! Balajtitól kapott egy labdát Birtalan, középen, elhúzta a védő, majd a kapus mellett és a kapu közepébe lőtt!
41'
Szuhodovszky talpalásért kapott sárgát.
43'
Tóth Bence vágta fel a kaputól 35 méterre Preklet Csabát.
44'
3 perc hosszabbítás.
47'
Oláh reklamálásért.
48'
Vége az első félidőnek. Helyzeteinket jobban használtuk ki, mint ellenfelünk, így megérdemelt a vezetésünk.
49'
Gréczy beállt, Kocsis helyére. Nálunk nem volt csere. Elkezdődött a második játékrész.
50'
Nyilas szépített! 1-2! Kirchner jobboldali lapos beadását, Nyilas középről, 16 méterről, ballal a jobb alsó sarokba bombázta.
52'
Kirchner cselezte be a magát a jobboldalról, majd 16 méterről ballal a kapu közepe felé lőtt, de Rados védett.
56'
Tölgyesi vágta fel Királyt.
59'
Jobboldali kécskei szöglet. Nyilas beadását Rados lehúzta.
61'
Király vezette rá a kapusra, elhúzta mellette, ám Varga lábbal tisztázott.
63'
Balajti középen üresen maradt, középre gurított Királyhoz, ám a kapus kifutott elrúgta a labdát, ami Királyra pattant, onnan a kapu mellé pattant.
65'
Zádori helyett Tímári, és Lakatos helyére Szivacski állt be.
66'
Balajti 8 méteres lövését Varga bravúrral a bal kapufa mellé tolta.
67'
Ivószünet.
69'
Kovács becsúszását látta szabálytalannak a játékvezető.
71'
Királyt rúgták meg derékon. Ápolni kell.
74'
30 méterről rúghatunk szabadot. Szatmári lövése 2 méterrel a keresztléc fölé szállt.
76'
Gál áll be Király helyére.
78'
Kirchner helyére Puskás állt be.
80'
Tímári két jó csel után tisztára játszotta magát, és jobbal, középről, 18 méterről kevéssel lőtt a jobb kapufa mellé.
81'
E mérkőzés egyúttal a tiszakécskei villanyvilágítás debütálása is!
84'
Balajti indította Birtalant, aki hosszan szöktette magát, így Varga el tudta rúgni a labdát.
86'
Kovács 25 méterről lőtt, Varga fölé tenyerelte.
87'
Balajti a gólszerző! 1-3! Szatmári lépett ki mélységből, a leshatáron, majd a középen üresen érkező Balajtihoz passzolt, aki az üres kapuba passzolta a labdát.
89'
4 perc a hosszabbítás.
92'
Szivacski ütött el egy játékost a Tiszakécske 16-osa előterében.
93'
Tímári lőtt 14 méterről a jobbösszekötő helyéről, de Rados a jobb sarokból szögletre tolta a labdát.