Játékvezetők: Lovas László (Flinta-Pogonyi)

A kezdőrúgást a Testvériség elnöke, Illés József, végezte el. Mi a szokott piros-kék felsőben játszunk, a Tesi zöldben.
1'
Elkezdődött a mérkőzés.
2'
Kisebb helyzetek után a Testvériség indult meg, Pollák baloldali beadása elszállt a kapu mellett.
7'
Király megindulása után Remilihez került a labda, a kapus kivédte.
10'
Osváth jobboldali megindulását blokkolták.
12'
Czvitkovics baloldali szögletét levette Murka, kinek lövése fölé szállt.
15'
Pollák baloldali lövése fölé.
20'
Mezőnyjáték után Remili beívelését védte a Tesi-kapus.
22'
Remili 35 méteres szabadrúgása nem sokkal szállt a kapu fölé.
24'
Remili beívelt szabadrúgását védték ki.
28'
Vezet a VASAS!!!! Korcsmár fejesgóljával megszereztük a vezetést! A beívelés és ezzel a gólpassz Remilié.
33'
Osváth jobboldali lövését védte Igar, Jamesre pattant a labda, de az lepattant a védőkről.
36'
Osváth kanyarintotta a labdát Pavlov felé, akinek a fejesen alig szállt a kapu fölé.
38'
Király mellel levett labdáját Pavlov lőtte a kapu mellé jobbra.
44'
Remili jobboldali beadását Pavlov feje elől mentették.
45'
Félidő. Jobbak vagyunk, egy góllal vezetünk.
46'
Elkezdődött a második félidő, csere volt nálunk: Preklet le, Saglik be. A Testvériségnél is volt csere: Orosz helyett Simon.
52'
Csere a Testvériségnél: Pollák helyett Kaszala a pályán.
54'
GÓÓÓÓL!!! James!!! A válogatott után újból fejjel szerzett gólt, immáron a Vasasban is!
55'
Egy perccel a gólunk után Királytól kapott labdát Saglik, aki a bal lábbal kapufára lőtt, de a kapus is beleért, így szöglet lett. A szögletet Remili adta, majd Korcsmár fejelt kapufára.
60'
Cserélünk. Király helyett Gergye Dániel jött be. Murka átment a másik oldalra, Gergye pedig átvette a helyét.
66'
Pavlov középen indult meg, 20 méteres lövése azonban elszállt a kapu mellett jobbra.
68'
Saglik középen indult meg, első lövése lepattant a kapusról, vissza hozzá, beívelését Pavlov nem érte el.
68'
Illés balról megindult, beívelését Póser védte.
69'
Ferenczi lőtte a kapura, de éppen, hogy mellé ment.
69'
Kihasználjuk utolsó cserénket. Pavlov helyett a születésnapos Ferenczi István a pályán.
74'
Remili szabadrúgását a kapus a léc felé emelte.
76'
Csere a Tesinél: Vezsenyi helyett Tüskés.
81'
Murka passzát Vaskó kanalazta a kapura, de védték.
82'
Kezezés után tizenegyes, amit Ferenczi értékesített.
84'
Murka jobboldali beívelését húzta le a kapus Ferenczi elől.
86'
Remili baloldali atívelését Saglik mentette meg, majd Czvitkovicsnak átadta, aki belőtte. Gól, tehát 0-4!
87'
Megjelent szurkolóink időről időre lelkes skandálásba kezdenek.
89'
Remili beadását Murka lőtte kapásból a kapu felé, de oldalháló.
91'
Saglik vezette rá egyedül a labdát, de hosszan szöktette magát, így a kapus kezében landolt a labda.