Játékvezetők: Nagy Róbert; asszisztensek: Márkus Tamás, Punya Gyula

Hazai szabadrúgás a bal szélről, de Vukaszovics tisztázott.
4'
A Szolnoknál a labda, de próbálunk letámadni, amit előbb sikeresen végrehajtottunk, de hamar eladtuk.
5'
Nagy hazai helyzet maradt ki szerencsére. Egy ártalmatlan szituációt követően eladtuk a labdát hátul, Hermány nagyon kint állt, gyakorlatilag üres kapura lőhetett Gajdos, de mellé gurított.
6'
Sajnos egyelőre a szolnokiak dominálnak.
9'
Pavlov bal oldali beadása kipattant az alapvonalon túlra, szöglettel jövünk.
10'
Czvitkovics ívelte be, Lázok kapásból lőtt középről 16 méterről, de a lövés kipattant, újabb szöglet.
10'
Ismét Czvitkovics ívelt be, ezúttal a jobb oldalról, Pavlov fejelt, de fél méterrel a kapu mellé.
11'
Horváth Pétert sérülés miatt le kellett cserélni, helyette Balajti állt be.
12'
Ismét bizonytalankodtunk hátul, Búrány törhetett kapura Grúz mellett, de Hermány jól érkezett a hosszan megtolt labdára.
14'
Sajnos továbbra sem tudjuk hosszabb ideig birtokolni a labdát.
15'
Pavlov szerzett labdát az ellenfél bal oldali szögletzászlójához közel, beadása kipattant, újabb szöglet.
16'
Czvitkovics szöglete minden fej felett elszállt.
18'
Pavlov és Hangya játszottak össze a szolnoki tizenhatos előtt, utóbbi már 13 méterrel volt a kaputól, de két védő is előtte termett, így nem tudott lőni.
19'
Veszélyes helyről lőhetünk szabadot, miután Pavlovot rúgták fel. Bal 16-os sarkánál Lázok és Czvitkovics áll.
20'
Lázok tekerte el a rövid felső irányába, de Pokorni nagyot védett. Szöglet.
21'
A kisszögletet követően szabadrúgás kifelé, Pavlov emelte kicsit magasra a lábát az ötösön belül
23'
Mostanra átvettük a játék irányítását, többet birtokoljuk a labdát.
26'
Az utóbbi percekben a mezőnyben zajlik a küzdelem.
27'
Vezet a Szolnok. Gajdost ugratták ki a bal oldalt a 16-osunk környékén a leshatáron, aki 8 méterről elpöckölt a kifutó Hermány mellett, ami a bal kapufáról bepattant.
30'
A gólt követően egyelőre nem sikerült megszereznünk a labdát, a szolnokiak próbálkoznak előre törni.
32'
Tóth Bence jobb oltalt 16-ról rálőtte, de mellé szállt a labda.
34'
GÓÓÓÓL! Könyves jobboldali beadását Ubiparip átlépte, majd Czvitkovicshoz került a labda, aki magabiztosan lőtt a kapuba! 1-1
37'
Vukaszovics kapott sárga lapot szabálytalanság miatt.
38'
Nagy István jobboldali beadását Hermány öklözte ki Papucsek elől.
39'
Középről, 19 méterről jöhet szabadrúgással a Szolnok.
40'
Nagy István tekerte el a bal kapufa irányába, Hermány védett óriási bravúrral!
42'
Most beszorítjuk a hazaiakat, de gólhelyzetig még nem jutottunk el
43'
Osváth veszélyes jobboldali beadását Pavlov elől rúgták ki. Szöglet
44'
Grúz lefülelt egy ívelést 30 méterre a kapunktól, egyből indította Könyvest, de Pokorni előbb érte el a labdát.
44'
Czitkovics beívelését követően Grúz fejelt mellé/fölé
45'
Az egy perces ráadást követően vége az első félidőnek. 1-1
46'
Mi kezdtük a második játékrészt. Hajrá!
48'
Osváth szabálytalanságát követően bal szélről jöhet szabaddal a Szolnok.
49'
Tóth Bence beívelését Debreceni fejelte ki szépen.
50'
Hangya próbálta beadni bal szélről, de kézzel blokkolt a hazai védő. Szabad
51'
Lázok adta be a labdát, a bal alapvonalhoz közel 17 méterről, de egy belül elkövetett szabálytalanság miatt szabadrúgás kifelé.
52'
Tóth Balázst kellet lekísérni a pályáról sérülés miatt.
53'
GÓÓÓÓL! VEZETÜNK!! Ubiparip szerzett labdát a szolnoki 16-os előterében, indította Könyvest a jobb oldalon, aki kissé kisodródva beadta laposan, de Papucseken megpattant és végül a kapuban kötött ki a labda.
57'
A sérült Tóth Balázs helyén Zvara a pályán.
59'
Grúz mentett szépen a kiugró Balajti elől a 16-osunkon belül
60'
Egy jobboldali szolnoki beadást követően Papucsek feje felett épphogy elszállt a labda
61'
Czitkovics jobb oldali beadását Pokorni húzta le.
63'
A gólt követően egyik csapat sem tud fölénybe kerülni a mezőnyben folyik a játék.
64'
Gajdos cipelte a jobb oldalt, egy befele csel után lőtt, a labda pedig majdnem a szögletzászlót találta el.
67'
Csere nálunk: Berecz áll be Lázok helyére.
68'
Továbbra sincs helyzet egyik csapat részéről sem.
71'
Egy szolnoki passzjáték végén Gajdoshoz került a labda, aki már 7 méterre volt a kapunktól, hosszan tolt rajta egyet, de Hermány rendkívül jól érkezett a labdára.
75'
Az utolsó 15 percbe léptünk, egyelőre úgy néz ki elégedettek a csapatok az eredménnyel. Ez persze nekünk jó.
78'
Kenesei érkezik Pavlov helyett.
80'
A szolnokiak eljuttottak a 16-osunkig, Tóth Bence gurította vissza Gajdosnak, aki fölé lőtt sokkal
81'
Urbin állt be Lengyel helyett
82'
Könyvest indítottuk jól, aki már-már lerázta védőit, végül pár centivel mellé ívelt. Eldönthettük volna.
85'
Cserélünk: Ádám Martin a pályán Könyves helyett
87'
Egy hazai szögletet követően Urbin a 11-es pontunknál senkitől sem zavartatva fölé/mellé lőtte.
89'
Hangya sárgult be szabálytalanság miatt.
90'
A kapunk nem forog veszélyben, mindjárt meglátjuk hány perc lesz a ráadás.
90'
Osváth is sárga lapot kapott, miután felrúgta Balajtit a félpályánál.
91'
Az utolsó perceket próbálja megnyomni a Szolnok, de gólhelyzetig ne jutnak el. 2 perc lesz a ráadás
92'
Pokornit kiállítják! Kenesei kapott jó indítást, amire érkezett a szolnoki kapus, de a 16-oson kívül ért hozzá kézzel, így idő előtt vonulhat az öltözőbe. Közben Gajdos lesz a kapus.