Szolnok - Vasas 0-2 (0-1)

2016. szeptember 02. 17:00

Helyszín: Szolnok, Tiszaligeti stadion

1'
Kék mez-piros nadrágban játszunk, míg ellenfelünk fehér felső, fekete nadrágban. A Szolnok kezdte a mérkőzést.
6'
Remili egy esernyőcsel után tisztára játszotta magát, a baloldali ötös sarkán, majd ellőtte a kapu előtt a labdát.
8'
Pantovics lőtt 10 méterről, de Debreceni lábáról szögletre ment a labda.
10'
Ismét Pantovics veszélyeztetett, 20 méterről, a balösszekötő helyéről lőtt 2 méterrel fölé.
15'
Kulcsár vezette 20 méteren keresztül a szolnoki játékosok között a labdát, kitette balra a 16-os vonalánál Pavlovnak, de lövése egy védőről visszapattant. Majd a következő támadásunkkor Remili baloldali beadását, Pavlov csukafejessel helyezett kapura, de Somogyi bravúrral hárított.
17'
Murkát buktatták. Czvitkovics 22 méteres, középről elvégzett szabadrúgása 1 méterrel kerülte el a kapu baloldalát.
20'
Remili baloldali beadását, Kulcsár belsőzte a kapu jobb sarkába a balra elmozduló kapus mellett. Új szerzeményünk elkezdte a gólgyártást!
24'
Pantovics húzta meg a baloldalon, ám alapvonali beadását, Hangya önfeláldozón becsúszva mentette Dedics elő.
30'
Saglikot vágták fel a kaputól 30 méterre. Ádám ballal a kapu elé csavarta a labdát, de a berobbanó játékosok között Somogyi megkaparintotta a labdát.
32'
Ismét Saglikot vágták fel, a kaputól 27 méterre, középen. A szabadrúgást ismét Ádám csavarta középre, de Somogyi ismét résen volt.
37'
Szolnoki szabdrúgás. Tóth Lászlót rúgták fel a 16-os baloldali sarkánál. Hajba lövését védte Póser. Majd eladtuk a labdát a 16-os előterében, a középre gurítást Pantovics lőtte rá Póser bravúrral védett.
39'
Majd a túloldalon Murka hagyott ki egy nagy helyzetet, amikor ballal a 11-es pontról fölé csavart. Rögtön a következő helyzetben Pavlov 6 méterre lőtt fölé.
41'
Saglik 6 méterről, senkitől sem zavartatva ballal a kapu fölé bombázott.
43'
Kovács Olivér helyére Berdó állt be.
44'
Kulcsár ugratta ki Saglikot, aki a kapus hasa alatt a hálóba lőtt, de lesállás miatt érvénytelenítették a gólt.
45'
A jobboldalon a 16-os magasságában szolnoki szabadrúgást hárítottunk, majd Balogh Miklós 30 méteres lövése szállt 3 méterrel fölé.
46'
Véget ért az első félidő. Reálisan 5-6 góllal kellene vezetnünk. De gólhelyzeteinket sorra elpuskáztuk. A cserepadon mindössze Nagy Gergely, Ferenczi és Berecz foglal helyet.
47'
Mi kezdtük a második félidőt. Nem cseréltünk.
48'
Kulcsár indult meg középen, jobbra passzolta Pavlovnak, akit lövés közben zavartak meg, így lövését hárította a kapus.
50'
Remili baololdali szögletét Pavlov elől ütötte ki Somogyi.
53'
Kulcsár kényszerítőzött Saglikkal, majd 16 méterről alig lőtt a kapu fölé.
56'
Magyar és Török állt be, Hajba és Desics helyére.
58'
Pavlov gurított a baloldalról középre és Ádám fölé lőtt nagy helyzteben.
60'
Remili, és Pavlov le, míg Berecz és Ferenczi be.
61'
Saglik került gólhelyzetbe az ötös jobboldali sarkánál, egy visszacsel után lőtt, a kapus bravúrral védett, Czvitkovics a kipattanót rálőtte, egy védő kezéről lepattant, de a játékvezető nem ítélte szándékosnak.
62'
Ádám baloldali beívelését Saglik 4 méterről fejelte a jobb kapufa mellé, fél méterrel.
65'
Saglik löbbőlte be a labdát Ferenczihez, aki jobbal, higgadtan 5 méterről a kapus mellett a bal sarokba belsőzte a labdát.
66'
Murka 18 méterről ballal a bal kapufa mellé lőtt 1 méterrel.
69'
Rokszin hagyott ki egy óriási helyzetet, majd egy szöglet után ismét ő lőtt, ám Póser óriási bravúrral kiöklözte a labdát a jobb sarok elől.
70'
Rokszin került ismét gólhelyzetbe, ám a baloldali ötösről leadott lövésébe Czvitkovics ért bele, így centikkel elkerülte kapunkat.
71'
30 méterről, középről végez el szabadrúgást, Pantovics jobb felső sarok felé tartó lövését védte bravúrral Póser.
74'
Bereczet vitték le a földre hátulról. A balololdali 16-os sarkától ellőtt szabadrúgás után a szolnokiak lódultak meg, de Póser egymás után kétszer védte a 6 méterről leadott lövéseket. Bravó Dani!
77'
Kenderes nyeste kevéssel a bal felső sarok fölé a labdát a 16-os sarkától.
82'
Rokszin naggyá teszi Pósert. 8 méteres ziccerét védte Dani!
90'
Az utóbbi percekben mezőnyjáték folyt. A játékvezető meg is elégelte. Lefújta. Figyelembe véve, hogy játékosaink a héten kemény fizikai megterhelést kaptak, az eredmény és a 10-12 kialakított gólhelyzet elfogadható.