Szentlőrinc SE - Vasas FC

2020. augusztus 16. 17:30

Helyszín: Kozármislenyi Stadion
Szeretettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Kozármislenyben 28 Celsius fokos levegőhőmérséklet, bárányfelhős ég, szélcsendes idő fogadta a csapatokat és a játékosokat. Feczesin Róbert térd kezelése jól halad, és hamarosan Bene Ferenc rendelkezésére állhat. A múlt heti kezdőcsapathoz viszonyítva Terbe helyén Hinora játszik. A szentlőrincieknél az előző kezdő 11-hez képest most nem kapott helyet Harsányi, Kovács D.. Helyettük Kondor, és Forgács a kezdő csapatban. A kozármislenyi stadion egyetlen lelátója nyugat felé néz, vagyis napnyugtáig a nézők nappal szemben ülnek. Csapatunkat mintegy 300 Szurkoló kísérte el.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak piros-fekete-feketében játszanak. A mérkőzést csapatunk kezdte.
4'
Egyelőre kóstolgatják egymást az ellenfelek, helyzet a kapuk előtt nem alakult ki.
7'
Sili szerzett labdát a 16-osunk előterében, majd 16 méterről, 2 méterrel a jobb kapufa mellé lőtt.
12'
A lesen megállításokban vezetünk.
13'
Birtalan labdája Balajtit találta meg a balösszekötő helyén, ám lövését blokkolta egy védő, így Slakta könnyen fogta meg a a lecsorgó labdát.
15'
Szabadrúgáshoz jutottak a haziak, a 11-es ponttal egy magasságban, a baloldalon. A beadás után Hleba lőtt 3 méterrel a bal kapufa mellé.
19'
Bal oldali szöglethez jutottak a hazaiak. A beívelést Sili fejelte a hosszú saroknál kapura, de Jova könnyedén védett.
21'
Pekár beadását Birtalan fejelte meg. A labda a jobb kapufánál helyezkedő Balajti stokkolta meg, de a kapus védett.
23'
Pekárt rántották le a 11-es pontnál, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
26'
Hinora iramodott meg a hazaiak térfelének közepén, majd a jobb oldali 16-os sarkáról lőtt, de labdája a jobb kapufa mellett félméterrel hagyta el a játékteret. Ivószünet után folytatódott a mérkőzés.
26'
28'
Szatmári lágy kapu elé ívelését Balajti elől szögletre fejelték. Pekár jobb oldali szögletét Birtalan 5 méterről fölé fejelte.
30'
Birtalan 26 méterről középről, másfél méterrel fölé bombázott.
33'
Fröhlics futott el a bal szélen, középre adását Kondor lőtte rá 10 méterről, de egy védőnkről szögletre pattant a labda.
34'
Pekár kapott sárgát buktatásért. Ám a helyi műsorközlő hibásan Litauszkinak "adta" a figyelmeztető lapot, ami miatt amikor a második félidőben valóban Litauszkinak mutatta fel a sípmester a sárga lapot, a helyi szurkolók tüntetőleg lekövetelték a pályáról belső védőnket.
36'
Pekár indította volna Birtalant, ám egy védő lábáról felperdült, és majdnem így lett veszélyesebb,
36'
Szatmári a gólszerző! 0-1! Jobbról a 16-os egy magasságában Hinora adta középre a labdát, amit az érkező Szatmári jobb belsővel, középmagasan a bal sarokba helyezett, 16 méterről.
37'
A hazaiak vezetőedzője kapott sárgát reklamálásért.
41'
Hinora szöktette Birtalant, aki elhúzta a labdát a kapus mellett, majd, kissé kisodródva, 4 méterrel a bal kapufa mellé lőtt.
43'
Balajti a gólszerző! 0-2! Szatmári egy hosszú labdával szöktette Balajtit, aki a balösszekötő helyén a hazaiak térfelének közepétől elfutott, majd 9 méterről a bal felső sarokba belsőzött.
45'
Egy perc hosszabbítás.
46'
Birtalant buktatták a 11-es pontnál. Büntető.
47'
Sajnos Birtalan a jobbra vetődő kapusba lőtte a labdát. Vége az első játékrésznek, amelyben megérdemelten szereztünk biztos vezetést.
48'
A hazaiaknál Nagy és Forgács helyére Keresztes és Kovács állt be. Elkezdődött a második félidő.
49'
Keresztes kapott sárgát Radó buktatásáért.
52'
Balajti ugrott ki a balösszekötő helyén, majd a 16-osnál lefékezett, és jobbal a bal sarok felé csavarta a labdát, de Slakta védett.
54'
25 méterről végezhetett el szabadrúgást a hazaiak. A lövés lepattant a sorfalunkról így a labda Hleba elé pattant,, de Jova tökéletesen jött ki, így védett.
55'
Szatmári kapott sárgát buktatásért.
57'
Bal oldali szögletet végzett el a Szentlőrinc, de a labda a hosszú oldalon érintés nélkül elhagyat a játékteret.
59'
Molnár jobb oldali beadását Kovács fejelte 8 méterről a jobb kapufa mellé.
62'
Kleisz állt be, Birtalan jött le.
63'
Tóth Bence kapott sárgát lökésért.
65'
Balajti a gólszerző! 0-3! Pekár jobb oldali szöglete a rövid saroknál továbbcsúszott egy fejen, és a hosszú saroknál Balajti kapásból, Slaktát érintve a jobb felső sarokba bombázott.
69'
Az ivószünetet kihasználva Kapronczai helyére Törőcsik állt be.
72'
Litauszki kapott sárgát buktatásért. A helyi szurkolók abban a hiszemben voltak, hogy ez a sárga belső védőnk másodikja, mivel a 34. percben, amikor Pekár szabálytalankodott és a játékvezető neki mutatta fel a figyelmeztető kártyát, a helyi hangosbemondó tévesen Litauszkit mondta be.
75'
Kondor szépített. 1-3. Kondor 30 méterről, védhetetlen gólt lőtt, a bal felső sarokba.
77'
Litauszkit rántották le, amikor fejelni akart. Büntető!
78'
Dulló kapott sárgát a szabálytalanságért.
79'
Balajti a balra vetődő kapus mellett, higgadtan a jobb alsó sarokba gurította. 1-4!
82'
Silye lapos jobb oldali középre adásáról lemaradt Balajti.
82'
Molnár Róbert kapott sárga lapot rúgásért.
86'
Balajti helyére Vernes állt be.
90'
2 perc hosszabbítás.
91'
Vernes az ötödik gólunk szerzője. 1-5! Vernes középen kiugrott a 16-os vonalánál, a leshatáron, és mielőtt Slakta odaért volna, elpöckölte a labdát, ami a bal alsó sarokban kötött ki.