Soroksár SC - Vasas FC

2021. december 05. 17:00

Játékvezetők: Takács János. Segítői: Horváth Róbert és Kulman Tamás.
Helyszín: Szamosi Mihály Sporttelep
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 17:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 19. fordulójában a Soroksár SC - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Soroksáron - ahol ezzel a mérkőzéssel avatják fel a villanyvilágítást - plusz 1 Celsius fokos levegőhőmérséklet és gyengén szitáló havasesős idő van.
Csapatunkban a legutóbbi Budaörs elleni elleni hazai 1-1-es döntetlenhez képest kimaradt Szilágyi Z., Kapornai és Terbe. Helyettük lehetőséget kap Litauszki, Márkvárt, Iyinbor.
Csákvár elleni 4-3-as vereséget elszenvedő összeállításhoz képest, kiamardt Magyari és Korozmán. Helyettük Lovrencsics, és Haris kezd.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak tiszta feketében. A mérkőzést csapatunk kezdte.
4'
Egyelőre kóstolgatják egymást a csapatok.
6'
Pászka lőtt 13 méterről, középről, de Litauszki belevetődött a lövésútjába, és tisztázott.
10'
Egy jobb oldali Szivacski beívelés után, a kifejelt labdát Berecz 22 méterről, középről, kapásból 2 méterrel a kapu fölé bombázta.
15'
Radót takarították el a kaputól 7 méterre, egy jobb oldali Szivacski beadás után, de a síp néma maradt. Majd Feczesin a bal oldalról, éles szögben középre lőtte a labdát, de Varga vetődve oldalra ütötte a labdát, sajnos ott nem volt játékosunk.
17'
Hinora végezhetett el szabadrúgást a bal összekötő helyéről, a kaputól 29 méterre, ám középre kanyarintása Varga kezében landolt.
20'
Bal oldali szöglethez jutott a Soroksár, Litauszki mentése után. A felszabadítás után Pászka 16 méterről lőtt kapásból, de Litauszki kifejelte a labdát.
22'
Szabadrúgáshoz jutott a jobb oldali 16-os sarkának előteréből a hazai csapat. Lőrinczy jobb lábas csavarása a bal oldalhálóban kötött ki.
23'
Hudák lőtt a bal összekötő helyéről, 20 méterről, mintegy másfél méterre a bal alsó sarok mellé.
27'
Bal oldali hazai szöglet. A kis szöglet után, Hudák lőtt 10 méterről, ám Uram bravúrral oldalra tudta ütni a jobb alsó sarok felé tartó labdát.
27'
29'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Hinora beívelését a hosszú oldalon Berecz szelidítette meg fejjel, de szerelni tudták.
33'
Szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak, a jobb oldali 16-os sarkától 2 méterre. Pászka ballal kapura lőtte, ám a bal alsó sarok felé tartó labdát Uram biztosan ölelte magához.
35'
Hudák lőtt 19 méterről, középről egy kipattanó labdát, a kapu fölé, 3 méterrel.
37'
Katona lőtt középről, 20 méterről, jobbal a jobb alsót megcélozva, ám Uram biztosan védett.
44'
Jobb oldali hazai szöglet. A kis szöglet után Ternován ívelte a kapu elé, de Litauszki kifejelte a labdát.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Cseréltünk. Pátkai és Radó helyére Rétyi és Pekár állt be.
52'
Katona a gólszerző. Egy védőnkről leperdült labda megzavarta Uramot, aki csak kiütni tudta a labdát, ami a jobb összekötő helyén érkező katona elé került, aki 5 méterről a hosszú, jobb alsó sarokba lőtt..
55'
Pekár bal oldali középmagas beadását a kapujából kilépő Varga szerezte meg.
56'
Márkvárt a bal oldalon az alapvonalról középre lőtte a labdát, ami egy védőről visszapattant hozzá, majd kapásból rálőtte, de az oldalhálóban landolt a labda.
59'
Előbb Berecz 16 méteres lövését védte a kapus, majd Rétyi jobb oldalról közelről lőtt, de Varga lábbal tudott védeni. Majd egy jobbról érkező beadás után az ötösnél pattogott a labda, és a földön fekvő Pekár rálőtte, ám Varga még tudott védeni.
61'
Hinora végezhetett el szabadrúgást a jobb oldali 16-os sarkától. Márkvárt érkezett a rövid saroknál. Fejjel megcsúsztatta a labdát, ami centikkel kerülte el a hosszú, jobb sarkot.
65'
Berecz lőtt 18 méterről középről, ám a jobb alsó felé tartó labdát Varga oldalra tudta ütni. Újabb, ezúttal bal oldali Hinora szöglet, ám fel tudtak szabadítani a hazaiak.
67'
Középről, 22 méterről jutottunk szabadrúgáshoz. Hinora a bal sarokba lőtt! 1-1
69'
Csontos 29 méterről, középről lőtt, ám a labda 3 méterrel fölé szállt.
71'
Pekár bal oldali beívelését Feczesin csúsztatta meg fejjel, háttal a kapunak, ám a labda a kapu fölé szállt.
73'
Silye bal oldali beívelését Pekár fejelte a rövid saroknál a kapu fölé, 1 méterrel.
75'
Csontos kapott sárga lapot Hinora felvágásáért.
77'
Csernik helyére Szerető állt be.
78'
Pekár kapott sárga lapot műesésért.
80'
Haris lőtt 2 méterrel fölé.
80'
Berecz tört kapura a 16-os vonalától, középről, ám a kivetődő Varga megszerezte előle a labdát.
82'
Berecz jobb oldali beívelését Feczesin fejelte 8 méterről a bal felső sarokba! 1-2!
84'
Pászka kapott sárga lapot, Rétyi letalpalásáért.
85'
Márkvárt helyére Szilágyi Szabolcs állt.
86'
Berecz kapott sárga lapot visszahúzásért.
87'
Lejött Lőrinczy és Lovrencsics, helyükre Magyari és Redzic állt be.
89'
Rétyi futott el a jobb szélen, beívelését Feczesin perdítette lábbal, centikkel a kapu fölé.
90'
Feczesin helyére Viczián állt be.
91'
3 perc hosszabbítás.
92'
Rétyi kapott sárga lapot, akassztásért.
92'
Berecz kínálta meg Vargát 18 méterről, középről, de a jobb felső felé tartó labdát a kapus védte.