Soroksár SC - Vasas FC

2019. december 15. 13:00

Játékvezetők: Molnár Attila, segítői: ifj. Varga Gábor, Vörös Dániel.
Helyszín: Soroksár
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Soroksáron a Szamos Mihály sporttelepen 6 Celsius fokos levegőhőmérséklet, enyhe szél, és napsütés fogadt a melegítő játékosokat és a nézőket. Csapatunk a múlt héten kezdő tizeneggyel lép pályára, míg a hazaiaknál az egy hete kiállított Misic helyett Csonka kezd.

1'
Csapatunk piros mezben és kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta feketében lép pályára. A találkozót a Soroksár kezdte.
3'
Csapatunk nappal szemben játszik. És egyelőre kóstolgatják egymást a csapatok.
4'
Korozmán ugrott volna ki, de Bősz felszedte a labdát előle.
6'
Bal oldali szöglethez jutottunk, Lakatos beadásába léptek bele. Köböl beadását kivágták.
8'
Lőrinczy lőtt középről, 30 méterről, de 2 méterrel fölé szállt a labda.
9'
A vendégszektor megtelt, mintegy 300 Vasas szurkoló biztatja csapatunkat. Szerető bal oldali beadását Viczián fejelte ki.
11'
Lakatost buktatta Huszák.
12'
Köböl 30 méterről előreívelte, amit Abu csak másodjára tudott megfogni.
14'
Szivacskit öklelték fel a jobb oldalon, a kaputól 35 méterre. De a szabadrúgás ártalmatlan lett.
16'
Szerető egy jobb oldali beadást az ötös sarkáról 3 méterrel a kapu fölé fejelt.
17'
Viczián bedobását, Köböl 22 méterről középről, ballal a bal alsó sarok mellé lőtte.
22'
Lakatos bal oldali beadását vágták ki a rövid saroknál. A szögletet Köböl beívelte, amit Abu felugorva húzott le.
24'
A jobb oldalról 26 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutottunk, Köből beívelését kifejelték.
26'
Korozmán ugrott ki egyedül akit a 16-osnál Viczián szabályosan szerelte.
27'
Szivacski fejelt egy bal oldali beadást Birtalanhoz, aki 8 méterről lőtt, de egy védő belevetődött a labdába.
28'
Csernik 17 méteres lövését Bősz vetődve a bal kapufára ütötte.
29'
Szerető iramodott meg a bal oldalon, majd 30 méteres sprint után, ballal lőtt, de Bősz védett.
31'
Csernik fejjel a gólszerző. 1-0! Pászka bal oldali beadására érkezett középen Csernik, aki megelőzte kapusunkat és védőnket, és fejese a bal kapufát érintve a hálóba perdült.
36'
Bal oldali szögletet végzett el a Soroksár. de felszabadítottunk.
38'
Birtalan húzta meg a balösszekötő helyén, középreadását lefülelték.
39'
Szivacski egyenlített! 1-1! Hajdú passzolt a kaputól 8 méterre Szivacskihoz, aki megelőzte Abut, és elrúgta mellette a labdát, ami a jobb alsó sarkba gurult.
44'
Hajdú jobb oldali beadását Balajti csúsztatta meg, de Abu megfogta.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
Kezdődik a második félidő, csere nem volt. Mi kezdtük a játékrészt.
49'
Bal oldali szögletet végzett el a Soroksár. A beívelést Lakatos fejelte ki.
52'
Pászka 28 méterről lőtt, de Bősz hiába vetődött, a jobb alsó sarokban kötött ki a labda. 2-1.
55'
Szedlár állt be Viczián helyére.
57'
Birtalan a gólszerző! 2-2! Szedlár jobb oldali beadását Balajti tette tovább Birtalanhoz, aki 7 méterről a léc alá bombázott!
59'
Korozmán a gólszerző! 3-2! Korozmán a jobbösszekötő helyén megcsinált egy cselt befelé, 12 méterre a kaputól, majd a jobb felső sarokba lőtt.
62'
Hajdú próbálkozott lövése, a léc alá tartott, de Abu bravúrral kitolta a labdát.
66'
A Soroksár a jobb oldalról a kaputól 30 méterre végzett el szabadrúgást, de beívelését megfogta Abu.
68'
Balajti helyére Torghelle állt be.
72'
Jobb oldali szögletet végzett el a Soroksár. Szerető beadását Korozmán fejelte rá, de Bősz a levegőben úszva hárított.
75'
Újabb soroksári szöglet, ezúttal a bal oldalról. A kipattanót, Csonka kapásból a léc alá vágta. 4:2!
77'
Torghelle Szedlár beadását perdítette kapura, de labdája elment a kapu előtt.
78'
Huszák helyére Derekas állt be.
79'
Lőrinczy 22 méterről a bal felső sarokba bombázott! 5-2!
81'
Szedlár középre adása elment több láb alatt, majd a kapu torkából Takács vágta ki.
84'
Szerető helyére Orosz állt be.
85'
Torghelle a gólszerző! 5-3! Szedlár jobb oldali beadása kipattant a védőfalról, amire Torghelle rácsapott, és fordulásból a léc alá bombázott!
86'
Hajdú helyére Hinora állt be.
88'
Birtalan, Torghelle labdájával befordult, és 6 méterről lőtt, de Abu spárgázva védett.
88'
Gárdos állt be, Lőrinczy helyére.
90'
A bal oldali oldalvonaltól, 35 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutottunk. Köböl beadását Korozmán vágta ki. Szöglet, de Abu kiöklözte. 3 perc hosszabbítás.