Soroksár - Vasas 0-3 (0-3)

2018. július 07. 10:00

Helyszín: Üllő
Esik az üllői pályán. Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban játszik, a Soroksár feketében.

0'
Mi kezdünk a mérkőzésen
4'
Egy soroksári támadást blokkolt Murka.
7'
Szép labdaszerzés Barczitól a jobboldalon, egy-két csel után Murkához került a labda, a beadás Gaál Bálinthoz került, aki a tizenhatos sarkáról lőtt fölé.
10'
GÓÓÓL! Hinora futott előre a jobbszélen, aki átadta a labdát Birtalannak a balszélre, aki kapásból bepasszolta a labdát. 0-1!
13'
Labdavesztés nálunk, a Soroksár helyzetét Lőrinczy lőtte a kapu felé, de Bősz védett.
21'
Szabadrúgáshoz jutottunk a kapu előtt 20 méterrel, amit Gaál Bálint lőtt. Kovács Dániel védett.
22'
A szabadrúgás utáni soroksári megindulást Bősz védte magabiztosan.
24'
Barczi szerzett bravúrosan labdát egy esernyőcsellel, de a lehetőséget sajnos nem tudtuk kihasználni.
25'
Furcsa helyzet volt, Birtalan megindult a kapu felé, és ütközött a kapussal. Nem ítélt semmit.
27'
Az esetet követő bedobást Gaál Bálint végezte el, Birtalanhoz került a labda, aki magabiztosan a kapu bal alsó sarkába lőtte a labdát. 0-2!
29'
GÓÓÓL! Méghozzá milyen! Gyönyörű kényszerítőzés Ádám és Barczi között. A kínálkozó helyzetet Ádám Martin értékesítette hűvös magabiztossággal. 0-3!
32'
Soroksári helyzet, amit Lakatos igyekezett értékesíteni, de előbb Bőszről, majd a gólvonalon egyik védőnkről pattant ki és került vissza a mezőnybe.
36'
Kiváló a lelátói hangulat, időközönként felharsan egy-egy Hajrá, Vasas!
39'
Bősz mérnöki pontossággal passzolta a labdát Gaál Bálintnak, a helyzetet Kovács Dániel védte.
43'
Mezőnyjáték, kisebb-nagyobb szabálytalanságokkal
45'
Félidő, kifejezetten szórakoztatóan játszunk, háromgólos vezetéssel.
46'
Elkezdődött a második félidő. Bejött nálunk Fülöp és Tóth Keve, lejött Bősz és Murka
49'
Birtalan lőtt egy egészségeset a tizenhatos jobb sarkánál, amit védett a kapus.
52'
Gaál Bálint baloldali visszapasszát Tóth Keve lőtte rá a tizenhatos előtt pár méterrel, ami alig ment a kapu fölé.
56'
Barczi és Rokszin le, Gál Benedek és Bévárdi be
59'
Soroksári lövés középről, amit Fülöp bravúrosan halászott ki.
65'
Mezőnyjáték kisebb helyzetekkel.
66'
Birtalan, Ádám le, Hrepka, Lefler be
70'
Gaál Bálint helyett Kovács Dávid
71'
Hinorához került a labda a jobbszélen, jó helyzetbe került beadáshoz, amit a soroksári védelem blokkolt
74'
Szabadrúgáshoz jutottunk, amit Hrepka lőtt a kapu felé, de a baloldali kapufa mellett szállt el a labda
74'
Szabadrúgás ismét, Kovács Dávid küldte rá egyből, de nagyon kevéssel a kapu mellé ment. A közönség már bent látta.
75'
Miután egy kis élet került a meccsbe, a lelátóról ismét felzendült a hajrá, Vasas!